reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam,jak dluuugo mnie tu nie było!!
Przejrzalm ze dwie str bo zaraz Fifi wstanie i bedzie po relaksie...
Chorowitkom zycze zdrówka.
Dziekuje w imieniu Filipka za zyczienia. Bardzo mile,ze o nas pamietacie,mimo,ze tu nie zaglądam ostatnio.
Przedwczoraj wyszedl filipki 4zab... troche to dziwnei nie wiem czy do konca normlne, bo juz od dawna mial dwie dolne jedynki, pozniejnabrzmialy mu dziasla w miejscy dornych jedynek,za chwile tez w miejscu dwojek, wyszla jedna dwojka,a pozniej zamiast nast. dwojka to wyszla jedynka... wiec ma gorna dwojke i jedynke... a mial byc kasownikiem typowym, srednipospolitym...
poza tym u nas. tzn bez zmian. Z serduszkiem powiedzmy stabilnie,nic sie dzieje i nie ma prawa dziac,bo to wada nie zmieniajaca sie dynamicznie,wiec dopiero1.09.11 wizyta w poradni CZD,najporawdopodbniej dopiero pozniej specjalistyczne echo z przyjeciem na oddzial...;/ ale oczywiscie wmiedzyczasie kontrole u naszej kardio.
Musze poszukac co pisalyscie o glutenie i jego nietolerancji,bo cos podejrzewam u nas...;/ Ocywiscie sie juz obudzil to spadam.
pozdrawiam. i dzisiejszym solenizantom wszystkiego co najlepsze:)
 
reklama
WITAJCIE.

DLA WCZORAJSZYCH I DZISIEJSZYCH MIESIĘCZNIAKÓW STO LATEK!!!

ZDECKU KOCHANY STO LATEK , ZDRÓWKA, SUKCESÓW NA UCZELNI I POCIECHY Z NATALCI I MĘŻA.WIELKI BUZIAK ODE MNIE I MOJEJ RODZINKI!!!

no i popisane....trza uśpić gadziorka ;)
 
heja troche mnie nie bylo i w dodatku czas goni wiec na szybcika

wszystkiego naj dla wszystkich dzieciaczkow - poczawszy do poniedzialku a na dzis konczac :) zdrowka kochani!!!

lena -zdrowka
agi-fanie ze wyjazd udany :) ja czekam na familie zjawiaja sie w czwartek, a w sobote bedziemy swietowac 50ke matuli :) o wyjezdzie dowiedziala sie w dzien babcki taki podwojny prezent :)
kasiaj-my tez mamy tomy najzwyklejsza nianke i sprawdza sie w 100%
zdeck-100latek :)

zuza bez zmian, zdrowa, radosna, wszedzie jej pelno, pelza jak szalona -jeszcze nie raczkuje, najbardziej to pod stol lubi wchodzic i porzadki w moich notatkach robic :) ...mleka coraz mniej pija, je jak jadla czyli ok 200ml obiadku, do tego kaszka raz 100-raz 150ml, deserek, ryzyki, ciastka, w dodatku jej waga niewiele w gore idzie ale oczywiscie to normalne u tutejszych lekarzy i nie mam sie martwic, dopiero jak jej waga w dol poleci to mam sie zjawic..
no to popislam chwile.. mykam na spacer puki nie pada:)
milego
 
hej:)
my po spacerku u nas ladnie sloneczko swieci teraz Ksawus spi jeszcze w wozeczku a ja troche sprzatam i podczytuje co u Was
DZIEKI DZIEWCZYNY ZA MILE SLOWA OTUCHY!!!!!!!!
wczor juz nie zagladalam bo przyszli sasiedzi z flaszeczka no i faceci popijali a glupio bylo tak przy kompie siedziec...

casia77-ja chodzilam na aquaaerobic kilka lat temu i bylam bardzo zadowolona czulam sie zawsze jak nowo narodzona czego nie moge powiedziec o zwylkym aerobicu hehe
perfecta-Wielkie DZieki!!!a jaki byl powod Jaska rehabilitacji jesli moge spytac?
agi-zycze jeszcze udanego urlopu
zdec-napewno zdalas,STO LAT KOCHANA!
aisa80-zuch dziewczynka z Basienki
lena-zdrowka!
aniaCh83-gratuluje zabkow Filipkowi i ciesze sie ze z serduszkiem ok!

dziewczyny piszecie ze wasze maluchy tak dlugo spia to jestem w szoku u nas zawsze pobudka 5-6 sporadyczne przypadki 7 obojetnie o ktorej wiecz idzie spac teraz jest to po godz 20 np

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM STO LAT!!!!
milej niedzieli:)
 
Wróciłam taadammm:p
Kasiu Kochana lody się roztopiły :p bo idzie wiosna! A kawka już pędzi do Ciebie łączami internetowymi:p Dożylnio oczywiście , nastaw rączkę!
Agusia - super to się troszke odstresowaliście po tylu tygodniach stresu! Rehabilitacje miał na asymetrię i po ćwiczeniach domowych odeszło wszystko ale trzeba sumiennie pamiętać by ćwiczyć. U mnie wisiała kartak z napisanym czerwonym markerem ĆWICZYĆ < ĆWICZYĆ PAMIĘTAJ ĆWICZYĆ! bo ja mam naturę sklrotyka:):p
Lenka - tulę , Kochana olbas teraz koniecznie w domku 3 razy dziennie stawiaj na środku pokoju w misce z gorącą wodą kilka kropli , tak by odkazić by Gai nie wróciło! 3maj sie KOCHANA!
Muszę pędzić zaraz c.d :*
 
lena - zdrówka!

My po spacerku, piękna pogoda, mały zamiast spać we wozku to oglądał świat a jak przyszła pora powrotu do domu i usnął. Miałam po obiedzie jechac na zakupy z młodym i o 17 na pociąg po Wiktorie i męża, ale nici z wyjazdu bo szanowny ślubny zabrał kluczyki od garażu. I w ten sposób mnie usidlił.

Miłego popołudnia
 
Witam!My juz po zakupkach pralka zakupiona jutro mają dowieżć dokupiliśmy jeszcze za 300 gwarancje na 5 lat przynajmiej wiadomo że 5 lat spokoju będzie jeszcze nowy toster kupiliśmy więc zakupy udane:-)
najlepszości dla wczorajszych i dzisiejszych miesięczniaków i jeszcze raz najlepszego dla zdec:tak:
 
Witajcie dziewczyny

Nie odzywam sie ,bo choroba mnie męczy , naprawde mam jej juz dosc,a to nic nie przechodzi tylko dalej sie rozwija :no: . Jutro idziemy do lekarza cała rodziną , no prawie,bo starszy syn "jeszcze " zdrowy :tak:,ciekawe jak dlugo.

Wszystki solenizantom byłym, obecnym i przyszłym zycze szczescia :-) Przepraszam,ze tak ogolnikowo,ale nie wiem czy nie zapomne napisac.

Cały czas mi niedobrze i kreci mi sie w głowie masakra :szok: moze to ten wirus swinskiej grypy :szok::baffled:
 
Witajcie Gaja wyzdrowiała a mnie rozłożyło na maxaaaaaaaaa wrrrrrrrrr

Dobrze że Gaja zdrowa, bo wiem jak boli serce matki kiedy dziecko chore.
A Tobie duzo zdrowia zycze. Wiem po sobie (ostatnio tez byłam chora) ze duzo cebuli i czosnku pomoze Ci sie wykurowac w dwa dni :)
Pozdrawiam

A co do elektronicznej niani to nam sie udalo kupic AVENTa za 100 zł. OCzywiscie używany, ale podobno mało no i bez gwarancji, ale jestesmy bardzo zadowoleni. Uzywamy jak tylko Basia sie urodziła, a przydaje sie bo mamy dom z piętrem. No i wyczuwa najmniejszy ruch dziecka, nie tylko dzwięki.

Wiecie, ostatnio bycie z Basią bardziej mnie cieszy. Może dlatego, że zaczyna być bardziej kumata i robi z dnia na dzien jakies postępy. To widać i wiadomo ze to cieszy. No ale wizyta u psychologa w marcu napewno sie przyda - zobaczymy co Ona powie - mam byc na tym spotkaniu z Basią.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam kochane!!!

Przede wszystkim życzę chorowitkom szybkiego powrotu do zdrowia!

Wszystkim solenizantom sto lat!!!

Dziewczyny, co ja dziś przeżyłam... mały spadł mi z łóżka... o boże!!! ostatnio nie chce zasypiać w łóżeczku, więc go zostawiłam na moim łóżku, ale nie obłożyłam go poduszkami bo stwierdziłam że aż tak się nie wierci... nagle słyszymy z mężem ryk!!! mąż pierwszy pobiegł a mały na podłodze... nawet nie mam dywanu, tylko panele i nie jestem pewna czy nie uderzył się w nogę od fotela... nawet nie macie pojęcia jakie to uczucie!!! Serce chciało mi wyskoczyć z piersi!!! tak bidulka płakał... ale w sumie nic mu się nie stało bo po chwili się uspokoił... może się po porostu bardzo wystraszył... nigdy więcej go tak nie zostawię!! ale ze mnie matka... :sad:

Przepraszam że nikomu nie odpisuję ale nie mam ochoty na nic...

Miłego dnia!!! :)
 
Do góry