reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam i ja baaaaaaaaaardzo leniwie;)

Mam mega lenia, dzień spędziłam spacerowo z maluszkiem i wizytowo u koleżanki. Obiad i szarlotka roboty teściowej;) Tak więc muszę przyznać, że dzień jest bardzo miły...

kreatorka - gratulacje i powodzenia, ja już zapomniałam, co to sesja egzaminacyjna, tyle lat temu to było...

Milka26 - właśnie dzisiaj woła już ma-ma do wszystkich, nie tylko do mnie :(

Agi78 - pocieszę Cię...kilkanaście kilogramów to pryszcz! ja ważę równiutko 25 kg więcej niż przed ciążą... ehhh... też nosiłam XS...

Mały robi się coraz sprytniejszy - dzisiaj, jak mu roczniak zabrał biszkopta z rączki, to szybko się wychylił i ukradł jemu jego ciasteczko, władował do buzi i siedział zadowolony z siebie:)

Czy któraś z Was chodziła lub chodzi na aquaaerobic? W ramach terapii "wzięcia się za siebie" i zrzucania kilosów (pożarłam pół szarlotki dzisiaj:wściekła/y:) chciałam pójść na te zajęcia na basen i nie wiem, czy są fajniejsze dużo niż zwykły aerobic lub siłownia. Koleżanka moja bardzo chwaliła, może Wy macie też porównanie?

pozdrawiam

trzecie miejsce w skokach!!!!!!!!:-)

edit: agusia44 - dopiero zobaczyłam Twojego posta, trzymam kciuki, będzie dobrze, zobaczysz, gratulacje słowa mama!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam Was weekendowo:)
przepraszam ze sie ostatnio nie odzywalam ale u nas mnostwo stresow...
ale zaczne od dobrej nowiny a wiec...bylismy wczoraj na usg i jestem w 5 tyg ciazy:)
a z tych zlych to w zasadzie caly tydz jezdzilismy z Ksawciem po lekarzach zaczelo sie od wtorku jak pojechalismy na rutynowa kontrole po szpitalu naszczescie osluchowo wszystko ok ale zapytalam pania dr czy to normalne ze maly nieobraca sie z pleckow na brzuszek(oczywiscie takie pytanie zadawalam juz od ok1,5mies-nawet w szpitalu pytalam ordynatora to mi powiedzial ze maly jest teraz oslabiony po chorobie i trzeba mu dac kilka tyg czasu albo ze wogole moze ominac ten etap) ona na to ze oslabiony po chorobie ale dla mojego spokoju dala mi skierowanie na usg glowki i do neurologa oczywiscie ogromne terminy oczekiwania na specjaliste ale kolezanka zalatwila mi i w czwartek bylismy a w srode zrobilismy usg
wiec na usg wyszlo ze ksawus ma minimalnie powiekszone przestrzenie podtwardowkowe za to u pani neurolog to sie nasluchalismy ze maly moze miec niedoczynnosc tarczycy ze ma jego rozwoj ma zwiazek z przebiegiem mojej ciazy ze3jest opozniony w rozwoju ok 1.5do2 mies ize poszeszenie tych przestrzeni ma wplyw na rozwoj pszychiczny i fizyczny:(nawet nie wiecie jak sie boje acha i mamy skierowanie na rehabilitacje oczywiscie najwczesniejsze terminy sa na koniec marca wiec poszlismy prywatnie ...bardzo mila pani 30min 50zl bylismy juz wczoraj na pierwszej wizycie wszystko ladnie i zrozumiale wytlumaczyla i mnie uspokoila bo powiedziala ze gdyby to bylo jakies uposledzenie psychiczne bylo by juz widoczne jest to tylko niewielkie uposledzenie ruchowe a mianowicie Ksawus nie ma sily w rekach miesiac cwiczen i bedzie wszystko ok i ta przestrzen sie tez zmniejszy
nie zauwazylismy wczesniej tego ze nie ma sil bo ogolnie to wszystko robi raczkami ladnie chwyta zabawki przeklada itp ale faktycznie jak nam wczor pani pokazala to obraca sie wspierajac na nogach i tak samo raczkuje jakby' ciagnac 'buzie po ziemi... zrobilismy tsh nie wiecie moze jakie sa normy dla niemowlat???
ja jestem ostatnoi bardzo zmeczona ciagle spiaca nie wiem co sie dzieje a Ksawery daje od kilku dni popalic nie wiem czy to znowu nie zabki...
a dzis powiedzial ma-ma!!!ale jestem szczesliwa ,bylismy tez na basenie dzis troche relaksu nam sie nalezalo maly zachwycony:)
no dobra juz Was nie zanudzam zycze milego wieczorku pozdrawiam

a swoja droga to teraz widze ze pisze tego posta og 1.5 godz


Agusia - po kapieli odnajdę badanie Jaśka i powiem Ci jakie są normy tsh. Nic się KOCHANA nie przejmuj rehabilitacja pomaga , jesteśmy najlepszym przykładem na to!!! Nie stresuj się nie denerwuj , pamiętaj o fasolce:)
odezwę się z normami za jakieś 1,5h
 
Agusia - po kapieli odnajdę badanie Jaśka i powiem Ci jakie są normy tsh. Nic się KOCHANA nie przejmuj rehabilitacja pomaga , jesteśmy najlepszym przykładem na to!!! Nie stresuj się nie denerwuj , pamiętaj o fasolce:)
odezwę się z normami za jakieś 1,5h

No i żadna mnie nie zaraziła zapałem do sprzątania , ani kopala w dupala ani nic Wiecie co??? Jak mnie ktoś zapyta dlaczego taki niepożądek mam to powiem że przez WAS <foch> :p:p:p:p:p:D:D:D:D:D

Edit : Ale dziwnie edytowałam mój post a wyszło takie cytowane dziwactwo:) Blondynka (ruda)
 
witam Was weekendowo:)
przepraszam ze sie ostatnio nie odzywalam ale u nas mnostwo stresow...
ale zaczne od dobrej nowiny a wiec...bylismy wczoraj na usg i jestem w 5 tyg ciazy:)
a z tych zlych to w zasadzie caly tydz jezdzilismy z Ksawciem po lekarzach zaczelo sie od wtorku jak pojechalismy na rutynowa kontrole po szpitalu naszczescie osluchowo wszystko ok ale zapytalam pania dr czy to normalne ze maly nieobraca sie z pleckow na brzuszek(oczywiscie takie pytanie zadawalam juz od ok1,5mies-nawet w szpitalu pytalam ordynatora to mi powiedzial ze maly jest teraz oslabiony po chorobie i trzeba mu dac kilka tyg czasu albo ze wogole moze ominac ten etap) ona na to ze oslabiony po chorobie ale dla mojego spokoju dala mi skierowanie na usg glowki i do neurologa oczywiscie ogromne terminy oczekiwania na specjaliste ale kolezanka zalatwila mi i w czwartek bylismy a w srode zrobilismy usg
wiec na usg wyszlo ze ksawus ma minimalnie powiekszone przestrzenie podtwardowkowe za to u pani neurolog to sie nasluchalismy ze maly moze miec niedoczynnosc tarczycy ze ma jego rozwoj ma zwiazek z przebiegiem mojej ciazy ze3jest opozniony w rozwoju ok 1.5do2 mies ize poszeszenie tych przestrzeni ma wplyw na rozwoj pszychiczny i fizyczny:(nawet nie wiecie jak sie boje acha i mamy skierowanie na rehabilitacje oczywiscie najwczesniejsze terminy sa na koniec marca wiec poszlismy prywatnie ...bardzo mila pani 30min 50zl bylismy juz wczoraj na pierwszej wizycie wszystko ladnie i zrozumiale wytlumaczyla i mnie uspokoila bo powiedziala ze gdyby to bylo jakies uposledzenie psychiczne bylo by juz widoczne jest to tylko niewielkie uposledzenie ruchowe a mianowicie Ksawus nie ma sily w rekach miesiac cwiczen i bedzie wszystko ok i ta przestrzen sie tez zmniejszy
nie zauwazylismy wczesniej tego ze nie ma sil bo ogolnie to wszystko robi raczkami ladnie chwyta zabawki przeklada itp ale faktycznie jak nam wczor pani pokazala to obraca sie wspierajac na nogach i tak samo raczkuje jakby' ciagnac 'buzie po ziemi... zrobilismy tsh nie wiecie moze jakie sa normy dla niemowlat???
ja jestem ostatnoi bardzo zmeczona ciagle spiaca nie wiem co sie dzieje a Ksawery daje od kilku dni popalic nie wiem czy to znowu nie zabki...
a dzis powiedzial ma-ma!!!ale jestem szczesliwa ,bylismy tez na basenie dzis troche relaksu nam sie nalezalo maly zachwycony:)
no dobra juz Was nie zanudzam zycze milego wieczorku pozdrawiam

a swoja droga to teraz widze ze pisze tego posta og 1.5 godz

Agusia NORMA TSH 0.39-5,5
- znalazłam wyniki:)

A tak na marginesie - latam siku jak koń wyścigowy.... Dziwne , mam nadzieję tylko że to po zielonej...
 
Straszna cisza:szok:
Ja siedze w domku do mężusia przyszedł kumpel i popijają już słysze muzyczke włączają a ja małą usypiam rano ruszamy po pralke mój oczywiście będzie pewnie na kacu:confused:
agusia-nie martw się na zapas lekarze zawsze wyolbrzymiają będzie ok:tak:
 
Agusia dobrze ze trafilsicie na fajna rehabilitantke bedzie dobrze tak jak mowi. A Ty o siebie dbaj

MagdaM gratuluje wstawania

Zdec jak po egzaminie

Casia ale spryciaz ercio tylko na razie otwiera busie i czeka az samo cos wyladuje w buzi:))

Perfekta mysle ze Twoj maz juz nie zaraza moze mu odpusc ta maseczke :))


Olcio wrocil zadowolony wujek z siostrzenca rowniez az milo ze tak mu sie ferie udaly
 
Magda - gratki dla Kacperka, u mnie tez już łóżeczko na najniższym poziomie bo mały harpaganek tylko by stał. A pytanie Szymka rozbrajające:-)

Agi - odpoczywaj na polskich wakacjach, zobaczysz jak to szybko zleci i znowu będziecie w trójeczkę. A do kiedy zostajesz?

Ewelinka - u mnie tez pralka na wykończeniu:-( Ma 6 lat i juz raz była naprawiana, też muszę upolować nową:-/

agusia - gratuluję mamusiu!!!!! A malutki na pewno nadgoni rehabilitacją, nic się nie martw:tak:

Milka - fajnie macie z tym wujkiem że zabrał Ola na ferie:)
 
reklama
My juz na nogach od 7.00!!!! Szok...Pierwszy raz od miesięcy tak wstała...Zdarzało jej się 7.30, 7.45 ale żeby 6.55..to już przesada :-D
Agusia - Kochana dbaj o siebie i fasoleczkę....a z Ksawerym na pewno wszystko będzie dobrze....Najważniejsze że wiecie już co i jak i że rehabilitantka to fajna osoba....
Avena - zostaje do 13 lutego....Czas leci niesamowicie, już tydzień jesteśmy!!!!
ewelinka - udanego zakupu!!!!
kasiaj - ja mam bardzo dobrą nianię....Bardzo czuła ...zero szumów....Zaraz poszukam o niej linka!!!!Firmy Tomy!!!!

http://www.argos.co.uk/static/Produ...7|Baby+monitors+and+safety+gates|14417612.htm
 
Do góry