reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

liliti to miałaś przygody, oj duuużo tego jak na jeden dzień, dobrze że tak się skończyło, ważne że mała cała i zdrowa!!!

koriander super że z kolegą lepiej, jak powrócił "cięty język" to pewnie psychicznie czuję się lepiej a to baaardzo ważne!

perfecta co u Was? jak Jasiu?

Agi78 korzystaj z pobytu w Polsce ile wlezie:-p

malutka przysłała Wam linka na pieluszki pampers sleep&play ze streetcomu, ja też Wam polecam! już kiedyś dostałam mleko Gerber, a teraz dostałam maila że dostanę pieluszki:tak:
więc jakby któraś chciała wklejam jeszcze raz:tak:
Ankieta o pieluszkach dla znajomych

Lencja super że Kornelka śpi w nocy;-) myślę że nabieraz sił na postępy którymi Cie zaskoczy:tak::tak::tak:

dobranoc Kobietki:-)
 
reklama
Kochane ale dzień... Poczytywałam troszke Was ale dopiero teraz mam czzas by poodpisywać...
Dziękuję Kochane za pamięć!!!!! Aj low ju:p:p:p
Lenka - Kochana Ty to dopiero masz ostatnie dni stresu:( Sciskam moccno! Dobrze że to nie uszko!!! Buziaki dla Gajuni i zdrówka:) Super że po antybiotyku lepiej. Na pewno za chwilkę już będzie dobrze:) I już tylko z górki:) Miłych snów for U toooo
Eagle - przesłodkie to wtulanie jest Jasiek też tak czasem robi:)
Gosiu - Boski śmiech Majeczki!!!!
Dziumdzia - gratulacje zebolka!
Ewela - Oby szybko Tomaszek zdrowiał. A jak Ty się czujesz?
Adorea - Dal Twojej pociechy także zdróweczka!!!!
Asencja - Mój Jasiek tak dwa tygodnie robił a potem zaczął hasać na czworaka , myslę że się zaczyna powoli raczkowanie:)
Liliti - Wow co za dzień... Współczuję niepotrzebnych nerwów. A uśmaiąłam się z kurczaków !!!! Tyle sterydów może miały że sobie poszły na siłkę hę? A i dziękuję za opowieść o akrobatce , bo to człowiek myśli że dziecko zawsze będzie stało przy szczebelkach i się nie wychyli... Teraz troszke bardziej uwazam! Dziękować
Agi - super !!! Naładujesz akumulatorki I ja zawsze mówię że nie ma jak w domku:)
Lencja - Gratulacje przespanych nocek. Troszke Cię to pewnie niewyspania kosztowało ale się opłaciło jak widać. :) Pisz częściej!
Ufff chyba się udało!!!
Ja dzień bardzo pracowity na napędzie z zielonej herbaty!!!! Latałam jak boing 747 z góry na dół, pranie zrobiłam, generalne porządki z kurzami , podłogą i łazienką zrobiłam:) Mąż 39,5 stoopni gorączki , zbijamy cąły czas bo po kilku godzinach wraca!
Mały wczoraj troszke podwyższoną miał , pewnie od ząbka , dałam mu Vibucol i sobie słodko pospal do 6 rano.
Już dzisiaj bez gorączki tfu tfu odpukac.
Ja generalnie niewyspana! 4 h snu za mało. Posżłam wczoraj o 2 spac juz nie dałam rady.
Okis troszke popisałam teraz idę po zieloną herbatkę i przed tv kuchnie tv pooglądac i spać:) Oczywiście jeszcze do męża około 24 muszę zajrzeć
Buziaki z Kentaki , Karaluchy pod poduchy
 
liliti - pewnie ten facet co pilnował pierwszy sobie wybrał zakupy. Ja bym się strasznie wkurzyła...ehh...
Twoja córeczka nieźle bryka :) Widać, że po naszych szkrabach można się spodziewać wszystkiego.
Perfecta - nie używaj slowa "karaluchy" bo się denerwuje na samą myśl o nich :p W ten weekend zamówiliśmy gaz po raz drugi (za pierwszym razem zniknęły na 2 miesiące)

Właśnie idzie 3 karmienie wieczorem (wcześniej o 19 i 21). Nie podoba mi się, że Krystianek już od paru dni budzi się o 21 i do 24 nie śpi...mam nadzieje, ze to znowu jakiś skok...
Trzymajcie kciuki, żeby zasnął :)
 
pierwsza:-)

idę niedługo do pracy:-:)szok: Tymuś jeszcze śpi z tatusiem:tak:

torunianki
ja dziś jestem w pracy więc gdyby coś zmieniło się odnośnie naszego jutrzejszego spotkania przyślijcie mi smska bo nie wiem czy będę miała siłę by zajrzeć tu po pracy

aaaa i mam pytanie czy kobieta w ciąży idąc do stomatologa może dostać znieczulenie?
 
dzień dobry!
Zapowiada sie brzydki dzien...ale co tam....
Zaraz zjem śniadanko i mykam na kawusie poranna do mojej koleżanki....a Polcia zostaje z dziadkami!!!!
Miłego dnia wszystkim....Postaram sie byc po południu!!!!
 
Ostatnia edycja:
pierwsza:-)

aaaa i mam pytanie czy kobieta w ciąży idąc do stomatologa może dostać znieczulenie?[/B]
tak są spercjalne słabsze znieczulenia np. Ubitesin . powinien być w każdym gabinecie. a co bez tego się nie obejdzie? chociaż lekarze mówią że slabsze znieczulenie jest lepsze niż strach i ból mamusi :)
 
reklama
Do góry