reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
wiesz co nie wiem czy bede szła bo mam Szymka w domu a ten smerf nie chce mi na dwór wychodzic

A co chory jest?
Ja się chyba przejdę do HM i Renomy (może sobie w końcu coś kupię) to w razie czego zajrzę na kawkę;P Jestem ciekawa jak Kacper raczkuje:) Będziesz w domu koło południa?
 
Witam się porannie, muszę się pochwalić że Krzysiek zaczyna powoli raczkować...tzn wczoraj zrobił kilka kroczków i to kilka razy i dziś raz też już kilka przeszedł ...więc pewnie niedługo już tak się będzie przemieszczał, chociaż nadal woli swój stary sposób pełzaczo-raczkowany bo nadal szybszy.
 
witam się porannie, muszę się pochwalić że krzysiek zaczyna powoli raczkować...tzn wczoraj zrobił kilka kroczków i to kilka razy i dziś raz też już kilka przeszedł ...więc pewnie niedługo już tak się będzie przemieszczał, chociaż nadal woli swój stary sposób pełzaczo-raczkowany bo nadal szybszy.

gratulacje:)
 
anniv015.gif

!!!
MIGOTKA
!!!!!
images

images

Z bukietem róż nie mogę przyjść
by złożyć Ci życzenia
Lecz w słowach Tych myśli
niech się spełnią Twe marzenia
Dużo sukcesów oraz radości
Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń
moc słodyczy w Dniu urodzin, życzy Ci
LENA z GAJKĄ i mężem.

images
ricorrenza007.gif
images

images
 
Ostatnia edycja:
adorea gratulacje:)

Uciekam na spacerek:) Bo mała coś nie chce mi się zdrzemnąć w łózeczku:) Zachaczę sobie od razu o HM:)

I oczywiście wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów:)
 
reklama
Lena - dobrze że u Gaji lepiej, antybiotyk działa:tak: dużo zdrówka:tak:

Adorea - gratki dla dzielnego Krzysia

Klementinka
- może dzisiaj będzie lepiej w przedszkolu

Ita - miłej pracy

Agi - jak dziadkowie?Pewnie zachwyceni, możesz się choć dopchać do Małej??


A ja brykam do pracy:/// Ale jutro wolne więc luzik...Miłego dnia

Wszystkiego najlepszego dla solenizantów małych i dużych!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
Do góry