reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

liliti nieziemsko i tyle rzeczy na jeden dzień<wow> To z małą to rzeczywiście kupa szczęścia, ale z kurczaków to się uśmiałam, czego to ludzie nie ukradną... hahahahhaa...

lena dobrze że to nie uszy:) Bo to masakra:(

tyle zdążyłam doczytać, bo padam na pysk wracam do niuśki:)
 
reklama
Hej
Sorry że się nie odzywam ale wiecie korzystam ze swobody czasu....Polcia zachwycona dziadkami....więc moge poszaleć na mieście....Shopping + jacys lekarze+ załatwianie spraw do ślubu!!!!Do tego spotkanka ze znajomymi....Po prostu super,,,chociaz po 20 minutach od wyjścia z domu już tęsknie za córeczką moja :-D
Nie doczytam was...Przeleciałam tylko pobieżnie...
liliti - niezłe przygody dzis miałaś...Naprawdę jakis pechowy dzień...Dobrze że Sonii nic sie nie stała (farciara jedna)!
lena - zdrówka dla Gajuni...Biduleczka Kochana...Tule ja mocno!!!!
klementinka - wiem że cos nie tak z Twoja praca ale nie wiem co bo nie moglam znależc posta na ten temat....Mam nadzieję że wszystko sie ułoży po Twojej myśli!!!
zdec - na pewno u Niski będzie wszystko ok...Mi Natalka wygląda na sliczną fajną dziewczynkę....ale rozumiem ze najgorsze jest to czekanie i niepewnośc...My mamy za kilka dni echo serduszka i tez już sie martwie czy nic sie nie zmieniło od tych 4 miesięcy!!!!Trzymam kciuki za następna wizytę!!!
Przepraszam reszty juz nie pamiętam...Ale mam nadzieję że mnie rozumiecie :-)

Dzisiejszym solenizantom oraz tym którzy w ostatnich dniach świetowali ukończenie kolejnego miesiąca....moc buziaków i uscisków oraz samych radości w życiu!!!!
 
Malutka dzieki za linka ja wypelnialam ta ankiete na streetkomie i chyba zaznaczylam ze uzywam ale wypelnilam ja jeszcze raz ciekawe czy im to wyjdzie

Liliti widze dzien pelen wrazen... dobrze ze malej nic sie nie stalo, a kurczaki polecialy...... :))

Perfekta fajna pobudka no i zdrowka dla Jasia

Lena zdrowka dla Gai
 
Cześć dziewczynki,

ja też szybko bo padam na pysk...

perfecta, lena, ewela - zdróóóóóówka życzę dla dzieciaczków:)

gosiagro - super filmik! mój identycznie reaguje, jak włączyłam, to zaśmiewał się razem z Twoją córcią, może dlatego też, że głos na nagraniu brzmi tak, jak mój:) muszę zacząć mojego Synia nagrywać, bo czas ucieka, tak szybko się zmienia, a ja coraz mniej zdjęć ostatnio nawet robię...

Asnecja - to raczkuje "na stojaka" - gratki:)

Miłosz też nie umie raczkować, robi tylko samolot - rozłoży ręce, nogi ,macha nimi i wydaje mu się, że uda mu się przemieścić - za to dzisiaj mnie zadziwił - bo zaczął sam stawać na nogi, nawet chwilę się utrzymuje!!! Łóżeczko poszło na niższy poziom, a tak mu się spodobało stawanie, że jak go próbuję posadzić, to się zapiera nóżkami i się tak siłujemy...;-)

liliti - współczuję przeżyć, choć miałaś tak naprawdę dobry dzień, bo nic na szczęście się nie stało Twojej akrobatce, a z kurczaków to się będziesz chyba do końca życia śmiać, ja prawie spadłam z krzesła, hahaha:-)

miłego wieczorka!
 
koriander - czyżby Lilcia wdała się w mamusię:-D;-)

liliti - a może kurczaki dostały nóg i same poszły;-);-);-):-D:-D a tak na serio to nieźle przeżycia jak na jeden dzień!
 
No i mam zaległości z kilku dni, przeczytałam ale żeby odpisać to już nie dam rady...
Odpiszę tylko tym, które pytały jak mi się udało z Nelcią by nie jadła w nocy, jej się już od dawna sporadycznie zdarzały takie przespane nocki. Więc miałam sygnał, że powinno dać radę, tak więc gdy się budziła w nocy to wpierw zamiast piersi dostawała herbatkę. Z tym nie było problemu bo ona herbatkę pije chętnie. Po kilku dniach próbowałam nie dawać jej herbatki tylko uspokoić za pomocą smoczka (na nasze szczęście kilka tygodni temu się z nim przeprosiła) i czasem dawało radę ale jeśli zbyt długo marudziła i płakała to jednak dostawała herbatkę.. po kilku nocach już wystarczyło by podać smoczek, a potem próbowałam ją chwilkę przetrzymać zanim do niej podejdę jak się obudziła, jak zaczynała mocniej marudzić to szłam, a czasem zdarzało się ze zasypiała i teraz już dobrze ponad tydzień przesypia nocki.
 
Ostatnia edycja:
jeszcze raz wskoczyłam - nie wiem, czy ktoś nie pisał, jeśli powtórzę to sorry - w rossmannie jest promocja na słoiczki babydream, dzisiaj płaciłam po 2,79 zł, oprócz tego taniej jakieś herbatki hipp, kaszki bobovita, mleko nan

miłych snów

eh, lenka, sexi to ja byłam...przed ciążą....;)
 
reklama
Do góry