reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kurcze, jakie Wasze brzdące są już duże!!! Mojego nigdy u lekarza nie mierzą ale ja sama go zmierzyłam po swojemu i wychodzi mi nie więcej niż 70cm... hmmm???
 
reklama
No dokładnie lenka dobrze ze Gaja spi duzo:-) niech zdrowieje kruszynka (choc z tego co pisalas jej waga nie wskazuje na to) ale nie widac o niej tego tak jak po moim Mikim, bo przeciez 9400 i 77cm to tez duzo;-)
ide dac malemu deserek:-)
 
wlasnie znalazłam prywatne forum, ale cos dziwnego...bo bylam od daaawna tam zapisana, tylko od dawna tam nie zagladałam, a teraz pisze, że musze się dołączyć :/ dziwne :/
 
Jezu zbieram sie do pisania posta chyba 128 raz dzisiaj:)
(przepraszam ze bez polskich znakow ale cos mi Jas z klawiatura zrobil)
zdec - kciuki zacisniete najmocniej jak potrafie!
Lenka - Dobrze ze Gajunia juz lepiej , dobrze ze pojechalas poraz kolejny , ale kurcze wkurzyc sie mozna ze nie zdiagnozowano tego jak sie zaczynalo... ehhh Buziaki dla Was! a ze spi to normalne niech spi - szybciej bedzie zdrowiala! Apetyt ma??? Pamietaj by dawac jej picia duzo (pisze ale pewnie bardzo dobrze o tym wiesz:):))
Kasiek - super ze sie odezwalas kochana. Pamietaj ze im pozneij dziecko zacznie wstawac tym dla jego kosteczek lepiej wiec nie martw sie:) Ja Jaska probowalam oduczyc stawania przy szczebelkach ale nie ma sily!!! Dobrze ze chociaz staje na calej stopie a nie na paluszkach.
Asencja - Kochana wzruszylam sie jak zobaczylam Twoj suwaczek , wiem od kilku dni ale teraz dopiero suwaczek mi sie rzucil w oczy :)I tak mi nagle przyszlo do glowy ze to dziewczynka bedzie!!!! Jak zgadne stawiasz piwo:p:)
Kahna - Kochana a co to za przejscia na innym forum??? Wiesz co do zdjec na ogolnym , ja wstawiam choc nie lubie i mam taki swoj sposob ze po dniu kasuja zdjecia. Wiekszosc sobie obejzy a mojej pociechy nie ma w sieci O! Wstawiam zdjecia z szacunku do dziewczyn , bo wszystkie z nas wstawiaja , poznajemy sie , piszemy o waznych dla nas sprawach wiec dobrze jest siebie i glownego bohatera mojej "bytnosci" na forum pokazac od czasu do czasu

Strasznie sie mecze z ty\a klawiatura , poodpisuje reszte pozniej jak stary do domku wroci...:)
 
Ostatnia edycja:
Jezu zbieram sie do pisania posta chyba 128 raz dzisiaj:)
(przepraszam ze bez polskich znakow ale cos mi Jas z klawiatura zrobil)
zdec - kciuki zacisniete najmocniej jak potrafie!
Lenka - Dobrze ze Gajunia juz lepiej , dobrze ze pojechalas poraz kolejny , ale kurcze wkurzyc sie mozna ze nie zdiagnozowano tego jak sie zaczynalo... ehhh Buziaki dla Was! a ze spi to normalne niech spi - szybciej bedzie zdrowiala! Apetyt ma??? Pamietaj by dawac jej picia duzo (pisze ale pewnie bardzo dobrze o tym wiesz:):))
Kasiula - super ze sie odezwalas kochana. Pamietaj ze im pozneij dziecko zacznie wstawac tym dla jego kosteczek lepiej wiec nie martw sie:) Ja Jaska probowalam oduczyc stawania przy szczebelkach ale nie ma sily!!! Dobrze ze chociaz staje na calej stopie a nie na paluszkach.
Asencja - Kochana wzruszylam sie jak zobaczylam Twoj suwaczek , wiem od kilku dni ale teraz dopiero suwaczek mi sie rzucil w oczy :)I tak mi nagle przyszlo do glowy ze to dziewczynka bedzie!!!! Jak zgadne stawiasz piwo:p:)
Kahna - Kochana a co to za przejscia na innym forum??? Wiesz co do zdjec na ogolnym , ja wstawiam choc nie lubie i mam taki swoj sposob ze po dniu kasuja zdjecia. Wiekszosc sobie obejzy a mojej pociechy nie ma w sieci O! Wstawiam zdjecia z szacunku do dziewczyn , bo wszystkie z nas wstawiaja , poznajemy sie , piszemy o waznych dla nas sprawach wiec dobrze jest siebie i glownego bohatera mojej "bytnosci" na forum pokazac od czasu do czasu

Strasznie sie mecze z ty\a klawiatura , poodpisuje reszte pozniej jak stary do domku wroci...:)

Hehe :) Postawie nawet 2 :) Chcemy bardzo dziewczynke i nawet wg. kalendarza chinskiego wychodzi dziewczynka :)
 
Kurcze, jakie Wasze brzdące są już duże!!! Mojego nigdy u lekarza nie mierzą ale ja sama go zmierzyłam po swojemu i wychodzi mi nie więcej niż 70cm... hmmm???

Kasiek mój Natan też mały, jak go mierzę to też w okolicach 70cm wychodzi, w sumie on sie mały urodził bo tylko 48cm miał, mam nadzieję że się wyciągnie

koriander u nas też pulsuje ciemiączko
 
Ostatnia edycja:
moja Sońka je dużo a waży 7650g i ma 74 cm ;-)spala bardzo duzo bo jest ruchliwym dzieciaczkiem. mysle ze jest w sam raz a ze drobnej kosci to sprawa genetyczna u kobiet w mojej rodzinie;-)
ja waże 56 kg mam 170cm, moja mam zawsze była drobna a babcia to juz rekordowo 160 cm i 46 kg;-) ale Mała miesnie nóżek i klatke to ma po tatusiu hehe bo ten nie znów taki mały 186cm i 95kg
 
reklama
Kasiek mój Natan też mały, jak go mierzę to też w okolicach 70cm wychodzi, w sumie on sie mały urodził bo tylko 48cm miał, mam nadzieję że się wyciągnie

nadika moja Sońka miała 49 cm i 2100g wazyła przy urodzeniu a teraz kawał babki, jednak ciesze sie ze jest drobna i nie musimy np walczyc od małego z nadwaga bo to nie łatwa sprawa.
co do niejadkowania Natanka to mu minie, moja Niunia z dwa miesiace temu miała bunt i potrafiła jesc po 500ml na dobe przez miesiac przybrała 200g a teraz je po 1000ml i przybiera 500g na miesiac......mysle ze organizm dziecka sam reguluje potrzeby a jak nie doje to sam zawoła;-)
 
Do góry