reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny zapytałam na zakupowym, ale może nie każda z Was tam zagląda. Czy któraś z was ma fotelik Recaro Young Sport??

Lena, ewela - dużo zdrówka!!

Jasio - ale śliczne zdjęcie zaspanego Jasia, słodki jest:tak:

aisa - super sesja!! Jak pięknie Basia wstaje:tak:, Maja jeszcze takich umiejętności nie posiada:-D

agast - cześć Jagódko:-) co już dzisiaj zjadłaś?:-D

Agi - dziadkowie pewnie teraz w siódmym niebie:tak:

Ola fasola - część Klara, ale ty wesolutka od rana:cool2:

eagle - gratulujemy ząbka!
 
reklama
Oj coś mi się wydaje że WP zabuli Gerberowi bo pokazali słoiki w którym jest mieso normalne nie MOM...
Ciekawe czy wyłapią? Ja powiem Wam że po telefonie do nich uspokoiłam się jezeli chodzi o Gerbera.
 
dziewczyny z tym Greberem to prawda, w słoiczkach jest mieso oddzielane mechanicznie od kosci, (napisane nawet na etykiecie) a najwieksze scierwo od kosci, ze sciegnami, zyłami itp... zapłacili juz milionowe kary w uni ale co z tego biznes jest biznes....ja daje bobovite, mam zaufanie do nutriki poza tym przeszła polskie rygorystyczne normy i ma odpowiednie erkomendacje no i daja miesko z konkretnych kawałków nie oddzielane maszyną a tak w ogóle to gotuje niuni wtedy wiem co je ale na wyjscie czy podróz biore bobovite
 
A tak Gaja ssie palca;)
Obraz 052.jpg
 
dziewczyny z tym Greberem to prawda, w słoiczkach jest mieso oddzielane mechanicznie od kosci, (napisane nawet na etykiecie) a najwieksze scierwo od kosci, ze sciegnami, zyłami itp... zapłacili juz milionowe kary w uni ale co z tego biznes jest biznes....ja daje bobovite, mam zaufanie do nutriki poza tym przeszła polskie rygorystyczne normy i ma odpowiednie erkomendacje no i daja miesko z konkretnych kawałków nie oddzielane maszyną a tak w ogóle to gotuje niuni wtedy wiem co je ale na wyjscie czy podróz biore bobovite

Zapomniałas tylko dopisać że tylkow 2 słoiczkach jest MOM i jest to napisane. Dlatego też zadzwoniłam. Nie tylko Bobovita przechodzi rygorystyczne normy ale chyba każda firma produkująca dania dla dzieci hipp czy gerber, musi je przejśc , by ich produkty mogły się znaleśc na naszych półkach. Fakt jest taki że maja słoiki z MOMem ale jak Pani mi powiedziała są to tylko 2 (kurczak i indyk) , natomiast reszta jest z normalnego mięsa. Ja bym nie robiła afery aż takiej bo oprócz hippa zarówno gerber miał afery jak również bobovita je miała. Moje zdanie jest takie Popełnili bardzo duży błąd i dla dobrego imienia Firmy powinni to wycofać... Myślę że juz odpowiednie "organa" sprawdzają jakosć i zawartość pozostałych słoików gerbera. Natomiast ja nie zamierzam rezygnowac z gerbera bo np w Hipp po 7 miesiącu wszystkie słoiki mają sól...
 
reklama
Do góry