reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Agast - może to po nocy , taki stan podwyższony?
Lenka - dobrze że się wyspałaś!!! Jak Cię niepokoi ten kaszelek to idz może lepiej , bo znów będziesz się denerwowała Kochana , a atk uspokoisz się troszkę. I spytaj o te tantum verde , chyba że Gaja te psikadło co przepisała ta lekarka już bierze?
Sealet - to chyba taka pogoda Jaś tez spał dzisiaj dość długo
Zdec - miłej pracy:)
Gosiagro- Super Majeczka:)

Jasiek wstał z czerwonymi polikami i delikatna wysypka na buzi... Czeka nas lekarz. Jutro rano mamy kwalifikacje do szczepienia , więc nawet jak nie będzie Engerixu pojadę i sprawdze co to. Policzki nie sa szorstkie a wysypka w formie mało widocznej kaszki na czole i widać ja pod światło... Wczoraj podałam słoiczek z większością ziemniaczka. Kochane miałyście cos podobnego?
 
reklama
Dzień Dobry!
Radosna Majeczko, spryciulu Basiu, Przystojny Jasiu i ślicznooka Jagódko - ciocia Agi wita się z Wami

Sorry że znów nie poczytam,...i że znów o mnie ale wczoraj zapomniałam napisać, że w samolocie mamusia odkryła że Polci wyszedł drugi ząbek...Połowa samolotu chyba zamarła na mój mega krzyk....O Boże!!!! :-)
Lece ubierać małą i zmykamy na spacerek..... :-) oczywiście z babcia i dziadkiem!!!!
 
Agast - Przepiękne oczka ma Jagódka! aaa i Dzień dobry Jagódko!:)
Aisa - Kochana ale Twoja Basieńka to spryciulka mała Super!
Agi - hehehehehe dobre !Gratulację dla 2-zębnej Polusi
 
To i my się przywitamy :)

DSC_0570.jpg
 
witam :)
ależ tutaj wesoło od rana - z Emilki niezła agenciara rośnie :) Majka ma piękne oczyska a Jasiek chyba się dzisiaj nie wyspał :) Basia plądruje szafki, a Jagódka pewnie już odpoczywa po przeraczkowaniu mieszkania hihi :) A Klara robi wszystkim papa :D
Agi- fajnie że niespodzianka się udała :)
Lencja- uśmiałam się, ale na wszelki wypadek obniż to łóżeczko jak jednak wstanie i wyjdzie któregoś dnia hihi :D
Perfecta- u nas tak się objawia uczulenie+ czerwone plamy w kolicach obojczyka, tułowiu, na zgięciach nóżek ale może u Was to od czegoś innego, u nas Engerixa nie było i zaszczepilismy zwykłą w czwartek :( Znajomego mama jest farmaceutką i ma swoje apteki, powiedziała nam że tej szczepionki nie będzie bo zamawia się je u producenta zagranicznego rok prędzej a nasi jej nie zamówili,

DLA MAKSIA Z OKAZJI 8m-cy -WIELU RADOŚCI :)
 
witam :)
ależ tutaj wesoło od rana - z Emilki niezła agenciara rośnie :) Majka ma piękne oczyska a Jasiek chyba się dzisiaj nie wyspał :) Basia plądruje szafki, a Jagódka pewnie już odpoczywa po przeraczkowaniu mieszkania hihi :) A Klara robi wszystkim papa :D
Agi- fajnie że niespodzianka się udała :)
Lencja- uśmiałam się, ale na wszelki wypadek obniż to łóżeczko jak jednak wstanie i wyjdzie któregoś dnia hihi :D
Perfecta- u nas tak się objawia uczulenie+ czerwone plamy w kolicach obojczyka, tułowiu, na zgięciach nóżek ale może u Was to od czegoś innego, u nas Engerixa nie było i zaszczepilismy zwykłą w czwartek :( Znajomego mama jest farmaceutką i ma swoje apteki, powiedziała nam że tej szczepionki nie będzie bo zamawia się je u producenta zagranicznego rok prędzej a nasi jej nie zamówili,

DLA MAKSIA Z OKAZJI 8m-cy -WIELU RADOŚCI :)

No to ładnie....
A powiedz mi Kochana , nie ma problemu by zaszczepić zwykłą na wzw? bo kurcze już nam się tyle czasu odwleka ta szczepionka a w Luxmedzie cały czas mówią że za kilka dni będzie...:(
 
Ale śliczne fotki tu od samego rana:tak:
A ja jak zwykle siedze w pracy po pracy chyba się na jakieś lumpki wybiore z nudów bo moje dzieci już tyle ubrań mają że chyba niedługo w nich zatoniemy:-)a wieczorkiem pewnie pójde na szczepienie chyba że nie będzie dziś przyjmowała bo dopiero po 19 ma dyżur
 
czesc dziołchy


mam takie nietypowe pytanie do kolezanek z poznania... ma moze ktoras lalke bobasa wielkosci ok 50cm,moze byc wieksza.
chcialabym pozyczyc na kilka dni.gora tydzien. oddam w takim samym stanie,moge zaplacic za pozyczenie.

nie mialam takiej lalki,a u mnie w rodzinie nie ma dziewczynek ktore by sie bawily nimi;/ potrzebuje jej kurde..
 
reklama
czesc dziołchy


mam takie nietypowe pytanie do kolezanek z poznania... ma moze ktoras lalke bobasa wielkosci ok 50cm,moze byc wieksza.
chcialabym pozyczyc na kilka dni.gora tydzien. oddam w takim samym stanie,moge zaplacic za pozyczenie.

nie mialam takiej lalki,a u mnie w rodzinie nie ma dziewczynek ktore by sie bawily nimi;/ potrzebuje jej kurde..

hehe, a potrzebujesz lalkę, żeby ciuszki wystawiać? Ja też szukam takiej lalki po lumpkach, jak znajdę to Ci powiem i pożyczę
 
Do góry