reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

osobiscie uwazam ze nie da sie uchronic dziecka przed konserwantami, dodatkami do zywnosci bo w takim swiecie zyjemy,i nie było by to nawet wskazane, mozemy jednak czytac etykiety i swiadomie wybierac mniejsze zło, wazne zeby to co podajemy miało odpowiednia wartosc odzywcza i było swieze no i jak naj mniej przetworzone, mam na mysli np szynkę lepiej wybierzmy z kawałka niz mieloną, jajka z wolnego wybiegu zamiast jaj przemysłowych.....jasne wchodzi w gra jeszcze cena i kwestia czy kogos stac czy nie ale to juz inny temat
 
reklama
zmieniajac rtemat - patrzac na suwaczki to jak w ciazy było tyle na suwaczku to wiekszosc juz przebierała nogami hihi a ja juz rozpakowana byłam. BOŻE KIEDY TO ZLECIAŁO :-D:-D:-D:-D:-D
 
hehe prawda:) Się człowiek doczekac nie mógł:) Ja już w tym okresie leżałam w szpitalu i czekałam na wypisanie mnie bym mogła zakupy dla Jaska zrobić. I tak czekałam , czekałam czekałam aż po miesiącu urodziłam:p:p:p:)
Kurcze to były fajne czasy
 
zmieniajac rtemat - patrzac na suwaczki to jak w ciazy było tyle na suwaczku to wiekszosc juz przebierała nogami hihi a ja juz rozpakowana byłam. BOŻE KIEDY TO ZLECIAŁO :-D:-D:-D:-D:-D

Ja tam czekałam 42 tyg, więc jeszcze daleko by bylo :) A teraz powtórka z rozgrywki :)
Mogloby się wydawać, że jestem na bierząco i w ogóle jakoś łatwiej powinno być w drugiej ciąży, ale stracha mam tak samo jak w pierwszej (tylko obawy inne) i tak samo jak w pierwszej ciężko uwierzyć, że już jestem ciężarówką :)
Przypomniał mi się kawał który kiedyś któraś z was wstawiła: o tym, że w pierwszej ciąży zakłada się spadnie ciążowe jak się tylko o niej dowie, w drugiej jak najpóźniej, a w trzeciej spodnie ciążowe stają się normalnymi - jakie to prawdziwe :)
 
hehe prawda:) Się człowiek doczekac nie mógł:) Ja już w tym okresie leżałam w szpitalu i czekałam na wypisanie mnie bym mogła zakupy dla Jaska zrobić. I tak czekałam , czekałam czekałam aż po miesiącu urodziłam:p:p:p:)
Kurcze to były fajne czasy

ja to z tęsknotą wspominam jak w ciąży spałam przez pół dnia o 12 kładłam sie na kanapie a o 15 mąż mnie budził tel czy mam juz jakis obiadek hehe i mówił "Kochanie znowy Ci sie przysnęło " hehehe
 
No a u mnie było tak, ze do samego końca chodziłam do pracy, w niedziele pomagałam Mężowi na giełdzie i cały czas do samego końca byłam aktywna. W dniu przewidywanego terminu porodu byłam jeszcze pomóc Mężowi na giełdzie a 2 dni pozniej wywoływali mi poród. Brakuje mi takiego poukładanego dnia i takich obowiązków ktore są do zrobienia o danej godzinie i wiadomo ile trwaja, no ale niestety ale z Basią nie idzie tak wszystkiego poukładać...
\Wizyta u psychologa dopiero 14 marca.
 
reklama
No a u mnie było tak, ze do samego końca chodziłam do pracy, w niedziele pomagałam Mężowi na giełdzie i cały czas do samego końca byłam aktywna. W dniu przewidywanego terminu porodu byłam jeszcze pomóc Mężowi na giełdzie a 2 dni pozniej wywoływali mi poród. Brakuje mi takiego poukładanego dnia i takich obowiązków ktore są do zrobienia o danej godzinie i wiadomo ile trwaja, no ale niestety ale z Basią nie idzie tak wszystkiego poukładać...
\Wizyta u psychologa dopiero 14 marca.

Masz śliczną córeczkę! Mam nadzieję, że psycholog pomoże i zaczniesz sie nią cieszyc :) Tylko nie rezygnuj po pierwszym razie! Trzymam kciuki, żeby czas do marca zleciał Ci szybko.
 
Do góry