reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Agusia - no wielkie gratki!!!!!
Agast - słodziutka spryciula z Jagódki!!!!
gosiagro - tak spakowane, zwarte i gotowe....Jejku ależ mnie brzuch boli...z nerwów i z tych emocji na reakcje dziadków i prababci!!!
BButterfly - piekny prezent dla dziadków...Na pewno byli zachwyceni!!!!
lena - zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowia....
zdec- jesteś w jednym kawałku????
magdziak - ja też przechodziłam z Polcią bunt na mleko....ale po jakimś czasie całkowicie przeszło....i mleko znów wróciło do łas!!!!

Dziewczyny, trzymajcie kciuki za naszą jutrzejszą podróz...Oby szybko minęła...przede wszystkim bezproblemowo!!!!
 
reklama
Gratuluję wszystkim ciężarówką :-)

Tak myślę, że fajnie było być w ciąży :-D Mam jakąś wybiórczą pamięć i nie przypominam sobie gorszych dni :-) super było :-)

Też ostatnio zaliczyłam lumpka i tym razem kupowałam dla siebie :-D normalnie szok chyba od roku nic sobie nie kupiłam :-) Nadrobiłam to z nawiązką 3 pary spodni w tym 2 z NEXTA wyglądają jak nówki, nie mam pojęcia jak ktoś w nich chodził moje spodnie już po miesiącu wyglądają jakby jakiś pies nogawki poszarpał :-) i kilka bluzek w tym z H&M i Marks@Spenser :-D Dobrze że są karty kredytowe. Kupiłam sobie jedne przyciasne spodnie aby mieć więcej motywacji do diety :-D


Mój ogląda właśnie mecz i przeżywa jak mrówka okres :-)
 
gosiagro, agast - hihi czyli wyszło odwrotnie :D u mnie się zgadza, w mojej rodzinie przeanalizowałam i też się zgadzają, u znajomych też... no ale szanse są zawsze 50/50 :)
Agi- powodzenia jutro, życzę szybkiej, udanej podróży
anecznik- fajne zakupki, a może pierwsze miejsce poza podium będzie Twoje? hihi

u nas też najpierw małysz, teraz mecz... :D
 
Ja się własnie z moim pokłóciłam bo chciałam sobie jakiś film obejżeć a on mecz ogląda oczywiście mała spała to tak głośno gadał że ją obudził to teraz ją bawi a ja w drugim pokoju już mnie to denerwuje po co płacic ponad 100 co miesiąc za ta telewizje jak wogóle prawie nic nie oglądam:confused:
lena-oby szybko do zdrówka gaja wróciła
agusia-gratulacje!
agast-to nieżle wcina twoja mała ale moja tez na szczęście od paru dni zaczeła coś jeść słoik 190 był na 3 razy a dziś już cały na raz:-)Ale Jagódka spryciara z tym wspinaniem na leżak
agi-powodzenia!obyście szybciutko zajechali!
 
hej:)

izia_tcz - ten tygrys znaleziony 17 lat temu na śmietniku - ktoś kotka wyrzucił:)

emalia82 -gratuluję ząbka!

Lencja - ja bardziej niż alergii obawiałam się reakcji kota na Małego, ale jest ok

konniczynka - kąpiemy tak późno od urodzenia - jak były te upały, to ok. 22 wracaliśmy ze spaceru, kąpiel i lulu i tak zostało w sumie - Mały chodzi spać około 18, wstaje ok. 21, kąpiemy go wtedy i śpi do rana:-) Nam to odpowiada, jemu chyba też:)

_avena_ - jak jazda?:) Ja dłuuugo bardzo bałam się jazdy samochodem, co śmieszne - jeździłam już wtedy bezstresowo i bezproblemowo sporym motocyklem. Jak zaczęłam dojeżdżać do pracy 65 km, to po tygodniu samochód był moim najlepszym kumplem:)

Agi78 - spokojnej podróży!

BButterFly - czy można spytać, jak i z czego robiłaś odlewy?

agast22 - jaka spryciula już z Jagódki

lenaDTR - zdrówka dla córci, cena za wizytę szokaśna:szok:

agusia44 - gratulacje!!!

aisa80 - zgadzam się z dziewczynami, pędź na terapię, a jak nie możesz wytrzymać, to proś kogokolwiek z bliskich o pomoc i uciekaj odpocząć, wyciszyć się, zrelaksować. Może masz możliwość wyjechać gdzieś bez Córci na kilka dni? Można przemyśleć wszystko, odpocząć, stęsknić się za maluszkiem.

Mój Synio w nocy spał tylko 5 godzin, w dzień dwa razy po 15 minut, przed chwilą zasnął...ślini się jak buldog, chyba następne zęby idą:) jestem niewyspana i zmęczona, ale może dzisiaj odrobię.

Pozdrawiam i najlepsze życzenia dla miesięczniaków, miłej niedzieli wszystkim życzę!
 
cześć mamusie!

z góry was wszystkie przepraszam, ze nie wiem co u was ale długo mnie nie było....
jestem padnięta, niedługo całkowicie padnę i będzie po mnie.....po prostu nie daje już rady....Mała od miesiąca z drobnymi przerwami ryczy w nocy jak opętana, nie chce zasnąć i wogóle jest marudna.....ciągle tylko by na ręce chciała.....
mamy 2 zęby i 4 w drodze....pewnie to przez to....
dostałam nową pracę i zaczynam 1 lutego....aż strach się bać;-) jestem szczęśliwa bo praca dla mnie wymarzona, blisko domu i wogóle super tylko jak ja dam radę przy takim marudzącym dziecku???
zatrudniliśmy nianię....mam nadzieję że się sprawdzi;-)
Milenka ładnie się rozwija...siedzi sama, przekręca się, jeszcze nie pełza za to bierze się do stania.....tak się wierci aż trzeba ją wziąść postawić i stoi sztywno tylko delikatnie przytrzymana za ręce...oczywiście staram się jej nie tzrmać tak za często bo myślę że to za wcześnie no ale skoro sama się do tego rwie....jej tatuś chodził jak miał 8 miesięcy więc może ona też tak chce;-)

to co z tymi ciążami? kto jest w ciąży? Jeju....fajowo....ja dopóki nie dostałam nowej pracy to tez miałam plan z 2 ciążą...staraliśmy się ale nie wyszło...a teraz jest nowa praca i temat się odsunął....zresztą po tym co teraz mała odwala to mi się odechciało trochę....
pozdrawiamy;-)
 
Czwarte miejsce jest ponoć najgorszym miejscem dla sportowca :-) marzyło mi się podium ale sytuacja na obecnym rynku pracy jest jak jest i czarno to widzę. Chciałabym się zmieścić w pierwszej dziesiątce :-)

Co to za horoskop na dzieci??
 
reklama
Witam i ja, mielismy dzis wizyte tesciow, najpierw byl wielki ryk ale po 10 minutach Lila zapomniala ze ma plakac i siedziala z nami slicznie przy stole zajadajac samodzielnie rozyczki brokulow, fasolke szparagowa i daktyle :-D

przede wszystkim
Agi szerokiej drogi kochana oby podroz zleciala szybko, a Pola ja przespala!! DAj koniecznie szybciutko znac czy wszystko ok, chociaz dwa slowa wiem ze babcia i dziadek pewnie cie do kompa nie dopuszcza ale czekamy!!:-)

magdziak u nas tez jakies strajki jedzeniowe..ALE MOZE nie chce mleka bo odkrywa nowe smaki i te stare na chwile postanowila odstawic? powiedz jak podszedl malej rice pudding, bo widzialam tu w sklepie tylko na razie balam sie bo to na mleku, ale ostatnio juz wcina miseczke jogurtu na sniadanie wiec chyba mleko nie zaszkodzi ..

emalia chyba jeszcze ci nie gratulowalam, a wlascieiw Jasiowi zabka!!!:tak:

avena jak jazda odezwij sie :-p

gosiagro tak juz wszystko zablokowane wrrrr :wściekła/y: A wczoraj zaszalalam z wypiekami na meza urodziny, tak sie przeslodzilismy ze chyba samowolnie przejdziemy na diete teraz :-D:-D

konniczynka ale fajna fotka, to sie pannica umeczyla :-D niezla jestes z tym ganianiem za zlodziejem ja z moja kondycja pewnie potknelabym sie o wlasne sznurowadla :zawstydzona/y:

bbutrerfly ja ten test robilam juz w ciazy i wychodzila dziewcznynka. Sliczne te prezenty dla dziadkow, przylacze sie do pytania Casia77 z czego sa te odlewy wyglada jak metal :confused:

agusia44 a jeszcze wczoraj mowilas ze moze jednak braz dostaniesz, gratulacje!!

perfecta, na pewno dacie rade ten miesiac a potem bedzie juz zupelnie inaczej.. :tak:

agast niezla Jagodka :-)

Lena nie zamartwiaj sie tak zobaczysz ze Gai szybko przejdzie ja tez bym chciala zaoszczedzic malej jakiegokolwiek bolu ale niestety nie da sie..taka dola matki cierpiec widzac cierpienie dziecka :-( zdrowka dla malusi!!


STO LAT DLA TYMUSIA!!!!!! ROSNIJ ZDROWO LOBUZIACZKU!
 
Ostatnia edycja:
Do góry