reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
hej :)
ja na momencik chcialam tylko powiedziec ze zrobilam test za namowa meza i................................................................................................dwie kreski!!!!

Wielkie gratulacje !!!!!!!! No to brąz zdobyty!:)

Ola - pewnie za 2 tygodnie w sobotę , lub jak mąz wezmie day off na moje badania to będę w tym tygodniu. Lumpek jest na rondzie wiatraczna od al. Washingtona. Na tym budynku jest wielki napis Orange - szkoła językowa , więc łatwo znależć a naprawdę patrząc na te rzeczy dzisiaj stwierdziłam że muszę jeszcze córeczkę zrobić i musze o tym z mężem pogadąc:p

 
hej :)
ja na momencik chcialam tylko powiedziec ze zrobilam test za namowa meza i................................................................................................dwie kreski!!!!
o kurde, to się roznosi po forum:)))))))))) Wielkie gratulacje!!!!!!:))))))))

Butterfly- nie mam pojęcia ile waży, jutro chyba Ją zważę bo az ciekawa jestem, ale około 9 kilo obstawiam:)

Perfecta- tak namawiasz, ze się chyba do tego lumpka w tygodniu wybiorę:)) Tylko ze tak na prawdę to Jagoda niczego nie potrzebuje, Hanka tez nie... zastanowię się:))
 
No wiesz Perfecta możesz być czwarta jak dobrze pójdzie rozmowa z mężem.
Tak myślę że ja się chyba do tego lumpka przejade, a w jakich godzinach tam jest czynne?
 
Perfecta przepisała hascosept ale Gaja nie chętnie bierze a lekarka mówiła, że na siłę mam nie psikać!!!Gajka dopiero zasnęła bidulka!!!Tak bym chciała wziąć to na siebie;(A ja wyrąbana w kosmos jestem szok!!!
 
witam się sobotnio:-)

emalia - w końcu kochana się doczekałaś zębolka:tak: wielkie gratulacje!!! teraz pewnie drinkujesz:-) sto lat dla taty!

zdec - jak się szusowanie udało??

avena - i jak pierwsza jazda? żyjesz?;-);-)

konniczynka
- miejsce do spania wyśmienite:-):-)

Agi - spakowane? życzę szybkiej podróży:tak:

Butterfly - ramki piękne:tak: a mi ten kalendarz chiński się nie sprawdził

agast - Jadzia jest słodka:tak: i jak ładnie je, a pamiętasz jak się na początku denerwowałaś, ze nie chce jeść:-D z tego co pamiętam to ty chyba nie gotujesz to zbankrutujesz na tych słoiczkach;-);-)

agusia - GRATULACJE!!!!

Lena - zdrówka dla Gai!!!

koriander - wszystko udało ci się zablokować?
 
gosiagro- a wpisałaś dobrze ile masz lat? bo tam jak masz np. poczęcie w styczniu a urodziny 30 w marcu to wpisujesz że masz 29 lat, liczy się czy skończone czy nie :)
 
reklama
Gosiagro- no masakra z tymi słoiczkami.. okolo 13zl dziennie mi wychodzi + jeszcze mleko do tego.. Wole jak je niz jak by miała tak pluć jak na początku!!!! 1,5 miesiąca zbieralam z brody i od nowa do buzi i tak w kółko :))


Hahahaha mi z tego kalendarza chińskiego wychodzi ze powinnam miec 2 synow:)))))))))
 
Do góry