reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Wróciliśmy. Jasiek już śpi. Co on wyrabiał to szok. Stwierdziliśmy zgodnie ,że jak jest impreza to nam ktoś dziecko podmienia. Normalnie dusza towarzyska. Cały czas się śmiał, gadał i wygłupiał. Do wszystkich chciał na ręcę. Jak wstało o 15 tak dopiero przed chwilą zasnął. Jestem po prostu w szoku. Imprezowicz mi rośnie.
Na tym forum ciąża roznosi się przez monitor!!!!:szok::szok::szok:

hej :)
ja na momencik chcialam tylko powiedziec ze zrobilam test za namowa meza i................................................................................................dwie kreski!!!!

GRATULACJE!!!!!!!!!!ROŚNIJCIE NAM ZDROWO :-)AŻ ZACZYNAM WAM ZAZDROŚCIĆ KOCHANE CIĘŻARÓWKI:-D


cześć mamusie!

z góry was wszystkie przepraszam, ze nie wiem co u was ale długo mnie nie było....
jestem padnięta, niedługo całkowicie padnę i będzie po mnie.....po prostu nie daje już rady....Mała od miesiąca z drobnymi przerwami ryczy w nocy jak opętana, nie chce zasnąć i wogóle jest marudna.....ciągle tylko by na ręce chciała.....
mamy 2 zęby i 4 w drodze....pewnie to przez to....
dostałam nową pracę i zaczynam 1 lutego....aż strach się bać;-) jestem szczęśliwa bo praca dla mnie wymarzona, blisko domu i wogóle super tylko jak ja dam radę przy takim marudzącym dziecku???
zatrudniliśmy nianię....mam nadzieję że się sprawdzi;-)
Milenka ładnie się rozwija...siedzi sama, przekręca się, jeszcze nie pełza za to bierze się do stania.....tak się wierci aż trzeba ją wziąść postawić i stoi sztywno tylko delikatnie przytrzymana za ręce...oczywiście staram się jej nie tzrmać tak za często bo myślę że to za wcześnie no ale skoro sama się do tego rwie....jej tatuś chodził jak miał 8 miesięcy więc może ona też tak chce;-)

to co z tymi ciążami? kto jest w ciąży? Jeju....fajowo....ja dopóki nie dostałam nowej pracy to tez miałam plan z 2 ciążą...staraliśmy się ale nie wyszło...a teraz jest nowa praca i temat się odsunął....zresztą po tym co teraz mała odwala to mi się odechciało trochę....
pozdrawiamy;-)

Kope lat kobito. Fajnie ,że się odezwałś. Super z tą pracą,a małej pewnie minie jak zębolki się przebiją. Pozdrawiam cieplutko.

Czwarte miejsce jest ponoć najgorszym miejscem dla sportowca :-) marzyło mi się podium ale sytuacja na obecnym rynku pracy jest jak jest i czarno to widzę. Chciałabym się zmieścić w pierwszej dziesiątce :-)

Co to za horoskop na dzieci??

A to kochana horoskop chiński. Już kiedyś był na forum testowany. U mnie i najbliżysz się sprawdza. :)

Lenka- kurcze, to nie ciekawie. A nie odpisałaś u kogo byłaś? Może faktycznie dziewczyny mają racje z tą trzydniówką.?
 
reklama
aleście naprodukowały....
Muszę oddać kompa mężusiowi:) Obejrzałam (aż wstyd powiedzieć) pierwszy raz avatara na canal + leciał
JA CIE PIERDACZE!!!! Super! Mielismy isć do kina jak w ciąży byłam ale dostałam zakaz wychodzenia z domu i pupa blada...
Agi - trzymam kciukasy Kochana za to by podróż przebiegła bezproblemowo!!!
Buterfly - mi wyszło że Jaś to dziewczynka:):):)
Ola - chyba 9-17 ale pewna nie jestem...
Lenka- może tantum lepiej będzie chciała do psikania? Jak gorączka? Coś czuję że dzisiejszą nocke tez masz z głowy...:( Może z mężem dzisiaj sobie nocke zrobicie pół na pół? Musisz troszkę sie przespać
Anecznik - ja mam 3 pary takich za małych:p Się mobilizuję a tyłek rosnie:)
Karo - super ze jesteś. Gratulacje nowej pracy. Graulacje za nowe umiejętnosci Milenki
Jak kogos pominęłam AJEM SORRY!!!:) ale mąż mnie wygania od komputera:)

Martwię się o Jasiunia troszke . Podałam Dicoflor o 19 i zrobił jeszcze jedną maleńką kupkę , ale bardziej zbitą. Teraz śpi i od czasu do czasu głośno "pryka" Pewnie noc mam z głowy ...nie zasnę jak mu cos dolega.
eDIT : no i wcieło mi życzenia!!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DZISIEJSZYCH I WCZORAJSZYCH MIESIĘCZNIACZKÓW
ROŚNIJCIE ZDROWO I TYLKO Z UŚMIECHEM NA BUZIACZKACH!!!!!










 
Aga- udanej podróży. Oby pobyt w kraju był udany :) Trzymam kciuki :)


Zaraz mam zamiar zakupić książkę o Diecie Dukana. Przeglądałam ją w pdf-ie i trochę wystraszyły mnie przepisy ( mnóstwo owoców morza, a my tego niet) czy w necie są jakieś "zwyczajne dania"? Jakie macie zdanie i doświadczenie już z tą dietą?
 
Lena - jak Gajka??Zdróweczka dla niej.

Agast - Jagódka super sprytna

Agi - powodzenia, szczęsliwej podróży i udanego pobytu w PL. Na pewno wszystko pójdzie dobrze, nie martw się

konniczynka - hehehe się malutka zmęczyła siadaniem;-)

Butterfly - jak Julej juz zakapował to nie zapomni siadania:tak:

agusia - gratulacje mamusiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Casia, Koriander, Gosiagro - Melduję że jestem w jednym kawałku:)Dzisiaj pierwszy raz sama, bo tak to mąż jako pasażer i autopilot. Dałam radę, coprawda przy sobocie ruch troszkę mniejszy, ale liczy się fakt i spoko, spodobało mi się!!!!

karo - powodzenia w nowej pracy


Kasiaj - ja piorę w vizirze sensitive i persilu sensitive
 
perfecta- odkąd filip je "dorosłe" pokarmy to robi takie zbite kupki i dicoflor ie zmienia ich postaci, bąki puszcza prawie takie same smrody jak ojciec :p ale skoro się nie męczy przy ich zrobieniu to myślę, że jest ok ;) jeśli jasio się mocno męczy to spróbuj sok i deserk hippa ze śliwki, powinno pomóc, a powiedz co je mały? dużo stałych pokarmów?

już dawno miałam zapytać o proszek do prania- w jakim pierzecie dzieciom ubranka? ja kilka ubranek małego w vizirze wyprałam, razem z naszymi i nie było żadnego uczulenia i zastanawiam się, czy już nie zrezygnować z tego dziecięcego proszku? jak myslicie?

Dzisiaj robił bardzo rzadkie , dlatego podałam Dicoflor i już po kąpieli zrobił małą ale zbitą bez wsiąkania w pieluszkę:)
Ja mu podaję obiadek 190 ml i 120 czy 130 deserku ciągle w tym samym trybie. Myslę że to ząbki mogą być.
Co do proszku , piorę w Loveli ale zastanawiam się czy nie zacząć prać w normalnym :)
Avenka - SUUPER że się jazda udała:) Zobaczysz z dnia na dzień będziesz bardziej pewna swoich możliwości:)
Pytałas dlaczego mieszkaliśmy z teściami... Bo miało być fajnie ,rodzinnie, więcej miejsca , ogródek i las pod nosem... Wyszło jak wyszło

Ehh tak sobie myślę Jak ja Was lubię... Człowiek się uzależnił od bb
Koniecznie trzeba zorganizować jakis zlot czarownic z czarusiami i czaruśkami:)
 
Ostatnia edycja:
hej :)
ja na momencik chcialam tylko powiedziec ze zrobilam test za namowa meza i................................................................................................dwie kreski!!!!
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ola_fasola Jak w końcu wyszło z ta wycieczką dla ex-dziewczyny?
a naprawdę patrząc na te rzeczy dzisiaj stwierdziłam że muszę jeszcze córeczkę zrobić i musze o tym z mężem pogadąc:p
Nie masz się, co spieszyć- podium już zajęte:-p
Jak twoje usg?
Mam nadzieję, że biegunka Jasia to już przeszłość:-)
Agast Spryciula z Jagódki:tak: Zazdroszczę apetytu, moja to chyba chce być oszczędna, bo 190g obiadku to na 2-3 razy;-)
Agi Udanej podróży!!!!!!! ale się rodzinka zdziwi:tak:
Lena Niech Gaja szybciutko wraca do zdrówka:tak:
karo Gratuluję pracy:tak:
Aż miesiąc:szok: ja po 4 dniach ciągłego płaczu czułam się wykończona. Na szczęście dziś już było dobrze, do 11.30 jeszcze marudzenie i płacz, ale potem mała przespała 3,5h:szok: i wstała z lepszym humorem. Nawet pół słoiczka obiadku zjadła. Zastanawiam się, czy dziąsła już ją mniej bolą, czy to dlatego, że dziś tatuś był w domu;-) Jutro zostaniemy same, to zobaczymy, czy się z niej znowu mała bestyjka zrobi:-p
Emalia Musisz codziennie na imprezki wychodzić, żeby mały mógł się wyszaleć za młodu. Teraz przynajmniej masz gwarancję, że się grzecznie bawi: zero alkoholu, narkotyków, seksu:-p
kasiaj Piorę jeszcze w dziecięcym, bo mam zapas, a potem przechodzimy na vizir sensitive
Emilka nabrała tempa w rozwoju. Z dnia na dzień coś nowego:-) Od dziś(właściwie wczoraj:dry:) już raczkuje:-) Na razie na krótkich dystansach, pomału i chwiejnie, ale zawsze dociera do upatrzonego celu:-)
 
Heloł:)
Karo fajnie, ze Cię wywołałam do tablicy moim smsem:))

Lena- jak Gaja? Gorączkowala w nocy??

Agi- myślami jestem z Wami:)

Kasia- ja juz odkąd Jagoda skończyLa 3 miesiące nie piorę w tym dziecięcym. Uzywam żelu do prania Ariel i płynu Lenor Sensitive:)

Perfecta- jak tam Jaś?? Uspokoiło się z kupami??

Snieg sypie u mnie jak szalony!! Całą noc padało i pada nadal, wszystko zasypane!!!
 
reklama
Ola- moze wtorek albo środa?? Tylko jak tak dalej bedzie sypac to utkniemy w tej puszczy!!!:) No i czy ja tam trafię do Ciebie?? Łatwy dojazd jest??
 
Do góry