reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
MAGDZIA-dołączam do klubu spragnionych wiosny :) a dużo je innych rzeczy oprócz mleka? bo u nas mleka zero, tylko z dodatkiem kaszki lub kleiku, ciągnięte z butli, max 150ml zje ale przeważnie tylko 120... nie wiem skąd on tyle waży jak tak mało je :(
AGAST jestem w szoku co ta Twoja pannica wyrabia, niesamowita :-)


rano w okolicach 7-8 jak sie obudzi mleko ale tu roznie dzis tylko 60, od kilku dni nie wiecej niz 100ml, ok 10 kaszka 120-150, 12 obiadek prawie caly sloik ten wiekszy ok 2.30-3 deserek potem o 5- ile wypije to mleko nie wiecej niz 120 no a pozniej to ok 19.30 150 kaszki i lyk mleka, w miedzy czasie chrupki i biszkopty, wody czy sokow tez malo pija max 50-60ml... a jeszcze tydzien temu w dzien potrafila wypic mi butle o 2 i o 5 za kazdym razem po 150... moze sie opila poprostu..sama nie wiem zobaczymy co z tego wyjdzie...

lena- a dala jakies lekarstwo chociaz? 150 masakra
 
Ostatnia edycja:
rano w okolicach 7-8 jak sie obudzi mleko ale tu roznie dzis tylko 60, od kilku dni nie wiecej niz 100ml, ok 10 kaszka 120-150, 12 obiadek prawie caly sloik ten wiekszy ok 2.30-3 deserek potem o 5- ile wypije to mleko nie wiecej niz 120 no a pozniej to ok 19.30 150 kaszki i lyk mleka, w miedzy czasie chrupki i biszkopty, wody czy sokow tez malo pija max 50-60ml... a jeszcze tydzien temu w dzien potrafila wypic mi butle o 2 i o 5 za kazdym razem po 150... moze sie opila poprostu..sama nie wiem zobaczymy co z tego wyjdzie...

lena- a dala jakies lekarstwo chociaz? 150 masakra

to wcale tak mało nie je :) wychodzi że prawie co 2 godziny... mój je przeważnie 120ml co 4 godziny, nawet w nocy :) tyle że Twojej pewnie mleczko już tak nie smakuje bo wcina mnóstwo innych rzeczy a mój dopiero zaczyna owoce... :/

lena-150zł :szok: nic małęj nie jest...no to też stawiam że 3-dniówka :)
 
Moja to dopiero wcina ze szok! Codzienny zestaw to 190g owoce+zboza lub owoce +jogurt, 190-260g zupy, 130g owocow, a do tego jeszcze ze 2 razy po 100-150ml mleka:))
 
Hejaaaa
Powróciłam z zakupów:p
Spodnie 2 pary za 10 złotych (new look i BHS) for mummy , spodnie 12 złotych 2 pary jeansy (river Island , levis) for daddy
Pierdzilion śliniaków za 4,50 plus spodnie i 2 bluzeczki for baby:) :)
Pampersy w realu 70 szt po 43 złote plus 5 zeta na payback.
Padam na pyszczek nawet kawa nie pomaga:)
Lenka - a nic nie dała Ci na te gardziołko? Jak Jaś miał delikatnie to kazała cebion 2x po 5 kropli plus 2 x dziennie tantum verde psikać. Powrotu do zdrówka dla Gajuni:*
Butterfly - Gratulacje dla małego!!! Ramki superowskie:)
konniczynka - cuuudowna , przesłodka fotka:) Się kobieta zmeczyła....:)
magdziak - może nastepne ząbeczki idą?
Aisa - Błagam idz do lekarza , wróc na terapię , tak będzie lepiej i dla twojego dziecka i dla Ciebie!!!
Agast - pięknie się wspina Jagódka !:)

Jasiek wstaje przy łóżeczku i za chiny nie możemy mu tego wybic z głowy... A dzisiaj ma chyba rozwiolnienie.:( 4 kupy już były od rana. Podam dicoflor może przejdzie. Mam nadzieję że to przez drugą jedynkę która idzie , idzie i dojść nie może. Kochane co podawałyście na biegunkę?

Edit: Dziewczyny z Warszawki , które mają córcie Na wiatraku w tym lumpku SĄ TAAKIE PIĘKNE RZECZY DLA DZIEWCZYNEK ŻE SZOK
 
hej :)
ja na momencik chcialam tylko powiedziec ze zrobilam test za namowa meza i................................................................................................dwie kreski!!!!
 
reklama
Moja to dopiero wcina ze szok! Codzienny zestaw to 190g owoce+zboza lub owoce +jogurt, 190-260g zupy, 130g owocow, a do tego jeszcze ze 2 razy po 100-150ml mleka:))

hihi pewnie dlatego tak Ci biega po mieszkaniu i już się próbuje wspinać :) a jaka duża?
mój w czwartek ważony miał 8900 i niby 80cm ale chyba ma z 3 mniej wg mojego mierzenia :) mało je ale rośnie :) tyłek ciężki to i się do zbytnich ruchów nie rwie hihihi

perfecta- fajne zakupy... ach też bym chciała tak zaszaleć :) co do rozwolnienia nie pomogę, nie mieliśmy

AGUSIA-WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry