reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej :)
ja na momencik chcialam tylko powiedziec ze zrobilam test za namowa meza i................................................................................................dwie kreski!!!!


Agusia44 - OGROMNIASTE GRATULACJE !!!!


perfecta- odkąd filip je "dorosłe" pokarmy to robi takie zbite kupki i dicoflor ie zmienia ich postaci, bąki puszcza prawie takie same smrody jak ojciec :p ale skoro się nie męczy przy ich zrobieniu to myślę, że jest ok ;) jeśli jasio się mocno męczy to spróbuj sok i deserk hippa ze śliwki, powinno pomóc, a powiedz co je mały? dużo stałych pokarmów?

już dawno miałam zapytać o proszek do prania- w jakim pierzecie dzieciom ubranka? ja kilka ubranek małego w vizirze wyprałam, razem z naszymi i nie było żadnego uczulenia i zastanawiam się, czy już nie zrezygnować z tego dziecięcego proszku? jak myslicie?



ja od około 4 miesięcy piorę w vizirze sensitive i do tego płyn sensitive i jest ok
 
reklama
Dzień doberek:-)

koriander - a co tam smakowitego upiekłaś?;-)

emalia - nic tylko imprezować z Jasiem:-D co do Dukana, w necie jest mnóstwo "normalnych" przepisów, tutaj chociażby przykładowe linki
Dieta Dukana . Moje przepisy i moje poczynania
Dieta Dukana Przepisy
Przepisy w diecie proteinowej - Dukana.
Forum diety dr Dukana • Zobacz forum - Przepisy

U mnie mija dziś 3 tydzień diety 5,3 kg mniej:-D

Perfecta - jak dziś u Jasia?

kasiajanicka - ja od jakiś 2 m-cy piorę w Visir Sensitive

avena - wiedziałam ze dasz radę:-p;-);-)

karo - gratuluje nowej pracy!

konniczynka - gratki dla Emilki za raczkowanie:-)
 
Witajcie :)
casia, koriander- odlewy te same które kiedyś wam podawałam, pomalowane srebrną farbą :) tyle że teraz miały być takie lekko wystające z ramek :) więc nie zamaczaliśmy rączki całkowicie tylko do połowy 4x odlew, odlewy 3d,odcisk gipsowy rączki nóżki (1423625740) - Aukcje internetowe Allegro

karo- gratuluję pracy

perfecta, lena- jak maluchy dzisiaj?

agi- pewnie już lecisz :) bezproblemowej podróży !

ja piorę w loveli, na razie mam jej trochę więc nie zmieniam

ktoś kiedyś rzucił pomysł spotkania nad morzem na wakacje... pytam: wybiera się któraś nad morze koniec lipca, początek sierpnia?

miłej niedzieli wszystkim, :*
 
witam się z rana
u nas nocka moze odrobinę lepsza...wstawałam tylko 5-6 razy...;-/ no ale Mila przynajmniej zasypiała szybko, wystarczyło podać piciu, smoczek i pogłaskać....

co do prania to ja tez już od 2 miesiecy piorę w normalnym proszku, używam płynu sensitive i włączam dodatkowe płukanie.
co do jedzonka- Milenka na śniadanko 200 ml kaszki lub owsianki, potem obiadek ok 200 ml mojej zupy, później jakiś deserek, znów słiczek (125g) jakiegoś mięska, później jeszcze np. mleczny deserek, jakiś twarogowy czy z jogurtem, a na kolację znów 200 ml kaszki- oczywiście wszystko łyżką...
 
mam pytanie: jak podajecie mięsko? i jakie części? piersi czy inne? bo po tej ostatniej aferze chcę sama ugotować... mogę podać samo czy muszę z czymś, np w zupce? (bo my z alergią i ziemniaczka nie możemy jeść, marchwi nie chce, a reszty jeszcze nie przetestowaliśmy) czy któreś dziecko miało po mięsku jakieś problemy?
 
Wita i ja.
nocka ciężka, Jasiek tradycyjnie o 12 wylądował u nas w łóżku. Nie ,że głodny, bo tylko się przytulił i zasnął. Na jedzenie pobudka o 2, a potem już co 2 godziny. Nie wiem czy to nie przez zęby mi się tak nie rozstroił, bo już ładnie spał.
Co do proszku, to ja już co najmniej od 4 miesięcy piorę w zwykłym proszku, albo w Sensitive , bo one są delikatniejsze dla dzieci.
Lece małemu kaszkę zrobić , może zaśnie :)

Ciekawe jak tam nasza Aguś i Polusia. Mam nadzieję ,że podróż ok :-)

Miłego laseczki:)
 
reklama
Aisa - nie podoba mi się że piszesz posty , jak twój przedostatni , dzielisz się z nami swoimi odczuciami, my to przeżywamy ,staramy się pomóc słowem , a nie odniesiesz się do tego o co każda z nas Cie prosi....Czy przemyślałaś już wrócenie na terapię Kochana?
Emalia ,. karo - współczuję nocek
Butefly - Ja podaje Jasiowi gerbera , bo majej roboty rzeczami pluje jak by brał udział w zawodach plucia na odległośc. Zupkę możesz podać z cielęcinką. Ja osobiście troszke drobiu się boję , no chyba że masz tzw. pewne żródło. Jak Jaś zacznie już smakować w moich zupkach to kurczaczki tylko z wolnego chowu będę starał się podawać
Koniczynko- Gratulacje dla Emilki za nowe umiejętności. :)
Agast ,Gosiagro , Buterfly - Dicoflor pomógł:) Nocka super. Rano była kupka , ale już normalna , zbita i w normalnym kolorze:)

U nas śniegu a śniegu. Dzisiaj spacer wokół podwórka :)
 
Do góry