reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Jagoda podglądaczka:)
lozeczko.jpg
Cały dzien dzisiaj trenuje wdrapywanie się na leżak
 

Załączniki

  • trenuje.jpg
    trenuje.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
witam :)

Lena-zdrowka dla malutkiej, oby to nic powaznego-daj pozniej znac co i jak :) 150za wizyte:szok:
konniczynka-brawa dla emilki :) biudulinka musie sie sporo nameczyc zby usiasc:tak:, ale przynajmniej proboje nie to co moj leniuszek podniesie sie do polowy nogi i rece proste i sie drze bo dalej nie moze hehe...
agi-powodzenie jutro i milego pobytu w polandii :)
bbutterfly- gratki dla malego :) a ramku przecudne :)
agast-a to ci jagudka mala podgladaczka :-D a jak sie ladnie wspina:-)
emalia-udanej imprezy:-)
aisa-prosze cie poszukaj jakies pomocy specjalistycznej, samo nie przejdzie-jesli nie dla siebie to dla twojego malenstwa.


wszystkiego naj dla Patrcji i Tymona -zdrowka kochani!!!


my po spacerku w przeciagu 2 godzin z ladnego sloneczka zrobilo sie mrozno, pochmurnie i do tego jeszcze doszla mgla...ja pikole kiedy ta zima sie skonczy:confused:

zuza od kilku dni mleka to praktycznie wogle nie pije, nie chce ja zmuszac wiec jak odpycha butle to przestaje ja karmic, kaszki nadal je ladnie, probije jej mleko do obiadku przmycac a dzis dostanie rice puding na deser, korcze mam nadzieje ze to chwilowe i jej apetyt na mleko wroci, chyba ze ma kubki smakowe po tacie?...

no i sie maluda obudzila..
 
MAGDZIA-dołączam do klubu spragnionych wiosny :) a dużo je innych rzeczy oprócz mleka? bo u nas mleka zero, tylko z dodatkiem kaszki lub kleiku, ciągnięte z butli, max 150ml zje ale przeważnie tylko 120... nie wiem skąd on tyle waży jak tak mało je :(
AGAST jestem w szoku co ta Twoja pannica wyrabia, niesamowita :-)
 
reklama
Do góry