reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kasiulka-Ślicznotka z Hani- tylko czemu mi język pokazuje hihi :D

Casia-Miłosz to niezły przystojniak :)

Lena- wszystkie ciasta na stypę Ty pieczesz? Pewnie będą przepyszne...
 
reklama
lenka Ty to chyba z kuchni dzisiaj nie wychodzisz :)
a mnie naszła ochota na jakieś dobre ciasto ze sliwkami :) nie będę Cię teraz męczyć ale jakbyś pamietała to wrzuć przy okazji jakiś dobry przepis :)

iiwka niezłe, a jak fajnie nóżki podnosi hhehehe

NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW MAJECZKI I TOMECZKA!!!! ZDRÓWKA I RADOŚCI!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej
Dopiero teraz mam czas siąśc prz kompie...U lekarza...Hmmmmm...Osłuchali Polcię zbadali, pooglądali...Stwierdzili, że płucka i oskrzela czyste....Oczywiście kazali nic nie podawać....i mam czekać aż samo minie...ewentualnie gdyby nie...mam znów przyjśc....Ja oczywiście podaję jej syropek....i widzę że jest lepiej niż wczoraj bo właśnie wstała z 1,5 godzinnej drzemki i nie zakasłała ani razu...a wczoraj spała 20 minut a budziła się co 3 minuty z wielkim kaszlem....Na szczęście wczoraj i przedwczoraj przespała całe nocki...Tzn poszła spać o 20.00 i jednego dnia wstała o 6.20 a potem o 9.00 a drugiego o 5.10 i ostatecznie o 8.20...Także spoko....tylko wnerwia mnie ta słuzba zdrowia że oni do wszystkiego bardzo luzacko podchodzą...Dobrze że w następną niedziele lecimy do Polski to pobadam Polcie od stóp do głow....Ach.....Najważniejsze że chyba jest lepiej niz wczoraj....Mała radosna, gada sobie teraz do słoneczka...Próbowałam ją nagrac ale jak mnie tylko zobaczy z aparatem w ręku to bananowy usmiech i koniec!!!...Chyba zaczaję się za kanapą.....
Przepraszam nie nadrobię....Jak Polcia spała to troszkę sprzątnęłam i poprasowałam stertę ubrań.....A teraz jak wstała to troche nia sie muszę zając...a potem jeszcze w kuchni i łazience sprzątnoąć...bo jutro mam cięzki dzień...ale o tym juz napisze jutro.....

Dzisiejszym solenizantom.....
Naszej najstarszej, cudownej Mai

i przystojniakowi Tomaszkowi
najlepsze życzonka, rośnijcie zdrowo
i każdego dnia bądźcie szczęśliwi!!!!
Buziolki!!!
 
Ostatnia edycja:
Zapomniałam napisać
NIE MA ENGERIXU !!! Mają notkę że będzie dostawa w połowie stycznia. Odwołałam szczepienie bo nie będę 2x jezdziła w te wirusy... Przełożyłam na 19 , miejmy nadzieję że bedzie:(
 
Szybki obiadek.:) Miałam rosołek w lodówce , mięsko z wczorajszych sajgonek. Do rosołku pokrojone w ćwiartki pieczarki, imbir , sok z cytryny połowy, łyżka mleczka kokosowego . Uformowałam pulpeciki z mięska , ugotowałam w rosołku , posypałam natka kolendry i się nażarłam:):):)
Pycha i mało kalorii a pięknie oczyszcza organizm bo kolendra imbir mają takie właściwości:)


A co tutaj tak cicho???? Wracać mi tutaj szybciuteńko:p
 
wróciłam no na takie wywiadówki to ja mogę chodzić nic tylko pozytywy no do ocen to się można przyczepić ale wszystkiego mieć nie można myślałam że będę miała do nadrabiania a tu widzę cisza dzisiaj
lena ty chyba z kuchni nie wychodzisz
 
reklama
Do góry