reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

lena-współczuje:-(
ewus-oj bidulko ty to się namęczysz z tą swoją dwujeczką :no:
kasiek-ostatnio zauważyłam że moja też się poci jak zajada cyca i tak pomyślałam że może za mało d a też jej daje musze teraz się o to lekarki zapytać

Wiecie co jak piszecie ile wasze dzieciaki jedzą to jestem w szoku:szok:u nas czasem przez cały dzień nic nie chce tylko cyc a wage ma dobrą około 10 i ruchliwa też jest a skoro tyle z tego cyca ciągnie to czemu ja nie chudne:-p



eeeee,to chodzi o pocenie takie np jak dziecko lezy sobie ,śpi albo bawi się a nie jak je.Przecież to straszny wysiłek.Mój jak na poczatku jadł cyca to też się pocił ale ja nawet nie zwracałam na to uwagibo jedne dzieci przy tym się pocą drugie nie.
 
reklama
Jeszcze raz mamy zapytałam i przy jedzeniu tez rzeczywiscie.Mój tez tak ale to było w lecie wiec jakoś nie zwracałam uwagi myslałam ze przy jedzeniu jest to ok;/TYle tylko ze on miał jak gorąco bylo/.Ja słyszalam że przedewczystkim główka.
 
Właśnie znalazłam taki sam temat na forum i opceniu i tak pisze ze przedewczystkim witamina d3 to co moja mama mówiła,Ale Pamietajcie że nie możecie samemu zwiększać bo skótkiem ubocznym są duze kamienie w nerkach .
 
Moja znajoma miała 3 ciąże rok po roku i każda się cesarką kończyła.

Gdzieś czytałam że po pierwszej cesarce później najczęściej wszystkie porody kończą się cesarką nawet jeśli nie ma ku temu konkretnych powodów. Poród naturalny po cesarce jest ponoć specyficzny i wymaga większej kontroli a wiadomo komu by się chciało. Przykre.


Dziewczyny jakoś ostatnio nie mem weny do udzielania się tutaj, dzień z dniem taki sam. Mam dzień świstaka, rutyna na maksa ostatnio to już mi się nawet do Kamila nie chce wstawać a co dopiero z łóżka. Jakaś zmęczona psychicznie tym jestem. K.... ciągle to samo.
Dziś mój ma urodziny kupiłam mu ten alkomat co kiedyś mówiłam będzie zabawka na imprezy. W sobotę przyjeżdżają do niego kumple, ale co z tego, może się jakoś rozewrę. Pewnie skończy się tym że mój będzie miał mega kaca w niedziele.

Dziewczyny gratuluję wszystkich ząbków i postępów maluchów, witam nowe mamusie, gratuluje spóźnionym "ciocią" dotarcia.
Lena - przyjmij moje kondolencje.

Do mnie też ciotka spóźnia się z przyjazdem, ale jakoś wszystko mi teraz jedno.

Od paru dni robimy z mężem A6W gdyby nie on to już dawno bym przestała. Od poniedziałku zaczynam dietę, doszłam do wniosku że DUKANA to nie dla mnie bo nie wytrzymam dwóch tygodni bez żadnej zieleniny więc znów spróbuję z tą dietą http://www.dieta-odchudzanie.pl/dieta-south-beach.html
efekty też fajne, ale jest mniej rygorystyczna.
 
Ostatnia edycja:
ewus- dasz rade!!

anecznik - a czemu aż 2 tyg? pierwsza faza trwa od 5 do 10 dni w zależności ile masz do schudnięcia, u mnie było to 5 dni, mimo, że do schudnięcia dużo:(
powodzenia w dietowaniu:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gdzieś czytałam że po pierwszej cesarce później najczęściej wszystkie porody kończą się cesarką nawet jeśli nie ma ku temu konkretnych powodów. Poród naturalny po cesarce jest ponoć specyficzny i wymaga większej kontroli a wiadomo komu by się chciało. Przykre.

To ja byłam takim specyficznym przypadkiem i bardzo się z tego cieszę, ale u mnie od cesarki minęło 5 lat. Z tego co wiem to jeśli jest mniej niż 2 lata odstępu to jest to wskazaie do kolejnego ciącia.
 
Do góry