reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hej:)
przepraszam sie sie wtrace, mam tylko do was pytanie, znacie moze kogos lub slyszalyscie o przypadku zajscia w ciaze w 7-8 miesiecy o cesarskim cieciu? i jak to przebiegalo?
pozdrawiam wszystkie mamusie macie slodkie maluszki:) i tyle juz potrafia:) u nas zebow brak jedynie z siedzeniem nie mamy wiekszych problemow:)

Moja znajoma miała 3 ciąże rok po roku i każda się cesarką kończyła.

Witajcie!!!
Masakryczny dzień.........wwwwwwwwwrrrrrrrrrr
Jednak zmarła babcia mojego męża!!!!!

Bardzo mi przykro. Tulam ciebie i męża
[*]

Lenka przytulam(*)

o masakra co za noc...Kubie idą na raz4 zeby...górne 1 i 2...(czyli ma już 6) 40 stopni gorączki...dzieciak całą noc mi wył a czopki pomagały na jakąś godzinę...ledwo żyje,a dziś mam korki,pisanie pracy z polaka i egzaminy...a ja ledwo na oczy widzę...aj

no to tylko współczuć takiej nocki. A gorączka już spadła?


U nas nocka od 20-ej do 4-ej w łóżeczku, potem do nas 2 cyce i 180 MM i spanie do 7. Teraz wcina butle :) Reasumując nie najgorzej. A ja popijam kawusie i wcinam suchary. :)
miłego dzionka
 
reklama
Lena - przytulam Was mocno
[*]

Ewuś - współczuję kochana, maturę zaliczysz bo co to dla Ciebie? dwóch synków wychowujesz i dajesz radę, matura to jak toś pisał dla Ciebie PIKUŚ ;)

Avena - ale mnie nastraszyłaś... pisałaś Zdec że przy krzywicy główka się poci... my mamy i krzywą główkę i pocącą się ??? czy powinnam się niepokoić? nic lekarze mi na ten temat nie mówili... miał tylko robione USG główki które wyszło bardzo dobrze... OMG!!! jeśli wiesz więcej na ten temat to proszę Cie napisz... :(
 
Halo ! a mnie możecie obrażać;/?NIe znacie mnie,nie wiecie nic o mnie;/ a z dóry zakładacie że nie mówie prawdy że do prychatry musze issc itp;/;/

niestety lkudzie maja niektórzy ciagle podgóre jak ja/;/;/Nie chcecie nie musicie wierzyc,mi wogóle na tym nie zależy.Pisalam co było a jakiegoś zaswiadczenia ze to prawda wam wysylac nie musze.
 
Mój mały się pocil w lecie i moja mama stwierdziła że prawdopodobnie brakuje mu D3 ,tzw z mała dawka.Że moi bracia obaj musieli mieć zwiększoną dawkę bo pocili się strasznie,mieli mokre głowki.Mój byl mokry od noszenia przez babkcie:D bo po paru dniach to się uspokoiło jak pojechała na chwile do mamay swojej:DMój brat wiem że miał dużo zwiększoną dawkę.
 
lena-współczuje:-(
ewus-oj bidulko ty to się namęczysz z tą swoją dwujeczką :no:
kasiek-ostatnio zauważyłam że moja też się poci jak zajada cyca i tak pomyślałam że może za mało d a też jej daje musze teraz się o to lekarki zapytać

Wiecie co jak piszecie ile wasze dzieciaki jedzą to jestem w szoku:szok:u nas czasem przez cały dzień nic nie chce tylko cyc a wage ma dobrą około 10 i ruchliwa też jest a skoro tyle z tego cyca ciągnie to czemu ja nie chudne:-p
 
reklama
Ewuś a uzywałaś maści babyorajgel?? lub teething pain medicine? u nas spisywały sie bardzo dobrze, a tez po 2 wychodzily naraz, wiesz co ja mam jeszce jedna taka masc w domu wiec moge ci wysłac...
 
Do góry