reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Anecznik - Kochana ja na Twoim miejscu zrobiłabym sobie wolne! Popros męża by posiedział z Kamilkiem jeden dzień caałłły a Ty wczesniej umów się z przyjaciółkami na ploteczki i lampkę wina , może day spa lub chociaż jakiś jeden lub 2 zabiegi pielęgnacyjne . Fantastycznie działa sauna z dodatkiem olejków eterycznych np. lawendowym. Jak mnie dopada handra zawsze idę wieczorkiem do sauny i cały stres mija!
Wygospodaruj sobie cały dzień dla samej siebie a zobaczysz że po pierwsze zatęsknicz i to bardzo do Kamilka:) , a po drugie poczujesz się piękna , zadbana i to samo da Ci kopala energetycznego:) Trzymam kciuki by humorek Ci się polepszył:)

Lenka- Moje KONDOLENCJE (*)
 
reklama
To ja byłam takim specyficznym przypadkiem i bardzo się z tego cieszę, ale u mnie od cesarki minęło 5 lat. Z tego co wiem to jeśli jest mniej niż 2 lata odstępu to jest to wskazaie do kolejnego ciącia.

ja też należe do tej grupy:p

od CC mineło nie całe dwa lata miesiąca brakowało, i miałam juz wszytko ustalone na cc. ale synusiowi sie nie spodobal ten termin wolal dzień dziecka i sam wyszedł. i powiem wam, że ten dr co miał wtedy dyżur, powiedzial ze synek bedzie mial moze 3.100 ( miał 3 kg) wiec nie robimy CC bo za późno juz na nia bo mialam rozwarcie na 7 cm zanim dojechalam do szpitala, nie wiem kiedy , az tak tego nie czułam:)a pozatym jadłam 10 min przed wyjsciem do szpitala i mówil ze odlecialabym na stole do świata umarłych:( ale teraz sie ciesze ze jednak siłami urodziłam:) ale wtedy to lekarz byl najgorszym człowiekiem jakiego znałam, byl moim wrogiem, mialam pretensje ze on mi nie chce cc zrobic...bałam sie bardzo..bo to jednak świerze było...ale przeżyłismy:) jest ok:)
 
piszecie o witaminie D.

koleżanka ostanio sie pytała własnie dr, bo tez małej sie nóżki poca. i główka, ale wykluczył jakiekolwiek skojarzenie z krzywicą.i zlecił zrobic morfologie z wymazem. ona nie wie w jakim celu dowie sie w pon na wizycie.

a mojej małej sie tez główka pocila, jak jadła tez dr wykluczyl brak wit D mówil poprostu że dziecko jak jest grubsze troszku to poci sie przy takiej czynności jak jedzenie i odtego te poty...i w sumie u nas tak było, córcia potem wyrosła...i bylo i jest ok:)
 
Witam Mamusie Czerwcowych Maluszków.

Własnie sie zarejetrowałam bo usłyszałam ze jest tu taki temat a mam Córe która urodziła sie 3 czerwca 2010 więc pewnie problemy mamy takie same.

Troche o mojej Córce: zdrowa, silna, żywa, aktywna, ząbków jeszcze nie ma, waży 6500 kg, mierzy 64 cm, co tydzien chodzi na basen, w nocy budzi sie kilka razy - to moj problem - wciąz daje jej cycka.

Nie wiem jak zostane przyjeta wiec czekam na odzew czy jestem tu mile widziana ;)
Pozdrawiam.
 
Witam kolejne mamusie, jesli jest wiecej podczytujacych to smialo, teraz albo nigdy :-D

Sluchajcie od kilku dni Lila robi taka mine jak ten dziadek na zdjeciu tylko bez zeza, zaklada sobie dolna warge na gorna i sapie z radosci, mamy z niej niezly ubaw ale na dluzsza mete okropnie to wyglada...myslicie ze to chwilowe??:confused::confused::confused:
images.jpg
 
anecznik trzymam kciuki za ćwiczenia i dietę, ja mam inny problem - strasznie schudłam po ciąży więc mysle tylko o tym by przytyc a najbardziej w nogach bo wygladają jak dwa patyczki
perfecta dobra rada z tym wolnym, mi by tez sie przydało bo ja to już taka typowa kura domowa tylko dom i nic poza tym, zaczynam kombinować by wyskoczyć z mężem do kina,(zawsze to jakaś odskocznia) mamuśkę sprowadze by z natankiem pobyła - mam nadzieje ze moje plany dojdą do skutku (wiesz, teściową mam pod nosem ale ona nie umie sie dzieckiem zająć, po tym co odwaliła jak opiekowała się drugą wnuczką to ja jej swojego nie zostawie)

witam nowe mamusie sporo Was w ostatnim czasie :)

koriander HAHAHAHAHAHAHA niesamowite ale mnie rozbawiłaś, niemogę hahahhaha
 
Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi na temat tej casarki. Nie zebym planowala drugie dzieciatko juz, ale ostatnio poprostu ze tak powiem "przecholowalismy" ale mam nadzieje ze jednak dostane okres:tak: balam sie ze moze sie cos stac jakby byla taka mala odleglosc czasowa, troche mnie uspokoilyscie:) ale od teraz i tak bede baaardzo uwazac. pozdrawiam
 
reklama
Witam Mamusie Czerwcowych Maluszków.

Własnie sie zarejetrowałam bo usłyszałam ze jest tu taki temat a mam Córe która urodziła sie 3 czerwca 2010 więc pewnie problemy mamy takie same.

Troche o mojej Córce: zdrowa, silna, żywa, aktywna, ząbków jeszcze nie ma, waży 6500 kg, mierzy 64 cm, co tydzien chodzi na basen, w nocy budzi sie kilka razy - to moj problem - wciąz daje jej cycka.

Nie wiem jak zostane przyjeta wiec czekam na odzew czy jestem tu mile widziana ;)
Pozdrawiam.

witaj i zapraszamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami z córcią :)
mam pytanie ad wagi Twojej córci, bo 6500g to chyba nie za dużo? z jaką wagą się urodziła?? pytam bo Natan waży 7,200 i pediatra twierdzi że za mało ale on też mały się urodził. A jak to jest u was??
 
Do góry