reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hmmm poproszę na ostro:-) Doczytam jutro bo już miałam spadać spać......dobranocka

To jesli pozwolisz jutro napiszę bo mam co najmniej 4 wersje zupy Będziesz mogła sobie wybrać :) Głównie chodzi o dostepnosć składników. np. pastę red curry , czy chociażby kolendrę(nać)
Padam na pyszczek
Dobranoc pchły na noc
 
reklama
ale tak szaleje ze pewnie wszystko spali :happy: nie usiedzi spokojnie nawet pół minuty, tylko by podskakiwała i machała rączkami hehe:baffled:
 
Witam!

Również jestem "podczytującą" Was od października zeszłego roku - nawet wówczas zapisałam się do czerwcówek:)
Ze względu na problemy zdrowotne w ciąży nie pisałam, później już głupio było mi się włączać w Waszą społeczność, przede wszystkim ze względu na kilka trolli takich jak Twardy...
Synia urodziłam w lipcu, a podczytuję forum, bo to moje pierwsze dziecko i muszę przyznać, że wielu rzeczy dowiaduję się właśnie od Was, często nieświadomie :) służycie mi radą i pomocą i darzę Was sympatią. Żeby nie było, że tylko biorę, a nic nie daję od siebie:tak:, jeśli któraś z Was potrzebuje W głębi Kontinuum w wersji pdf, proszę o info, a wyślę na PW login i hasło do pobrania tego i innych e-booków. Pozdrawiam serdecznie!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!!!
Masakryczny dzień.........wwwwwwwwwrrrrrrrrrr
Jednak zmarła babcia mojego męża!!!!!

Hi.


Bardzo mi przykro:(

ja mam jeszcze 2 babcie i jednego dziadzia. a mąż 0:( a był bardzo zwiążany ze swoją babcia. ale zawsze powtarza ze jedna z moich babć jest jak jego własna:)

a co o moich dzieciakach:

Córcia: Nela Syn :Julian

do marca jestem w domku, teraz mama moja za mnie jest w pracy. a mamy rodzinny interes wiec mam lżej , bo ma mnie kto zastapic. Julian jest niesmowice ruchliwy, raczkuje gdzieśod tyg, ma 8 ząbków, i gada : mama am. A córcia dłużo mi przy nim pomaga:) kochana jest. pierwszy moj poród zakonczyl się CC 2 miała byc planowana CC na 2 czerwca, ale syneczek sie pospieszyl i sie urodził naturalnie 1 czerwca.
to tak w skórcie o nas:) reszta bedzie na bierząco:)
 
czytam , że piszecie , o zjadaniu mleka przez wasze skarbki. ile wasze dzieci w ciagu dnia mleka zjadaja:

bo moj julek: rano o 5 kaszke, o 8 kromeczkę z masłem i drzemikiem, plus jakis sloiczek owoców,( lub co 2 dzien serek biały z marchweka i jabłuszkiem) o 10 deserek z hippa, o 12 zupe, o 14 jakies 2 danie typu np ziemniaczki, o 16 butla i o 19 kaszka na dobranoc. wiec je mi raz dziennie mleko noi w nocy o 1 druga butla. pytalam dr mówila ze 2 butelki powinnien wypic. wazy 11 kg a wygląda na jakies 8. ja mówie ze on ma jakies małe ADHD. zupełnie inny temperamnt niz córka ...w końcu to facet:) ale czasami sił brak:/
 
reklama
Do góry