reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ta jak zwylke tylko jedno w głowie :):-D



Lena- pojade teraz wulgaryzmem ALE "dobry koń i po błocie pójdzie ":-D



Świetne Fotki !!! Piękniusie dzieciaki Miluś.:tak:



Pisz, pisz kochana. Nie żałuj sobie.

A ja właśnie skończyłam oglądać " Miłość na wybiegu" Zaje......film. Polecam gorąco!!!!!!!!!!!!
hehe wariatka;\0
 
reklama
Przepraszam Was.Jestem mamą dzieciątka z czerwca.Mały ma wlaczony monitor oddechu udusić się nie udusi tak bo juz od 2 tygodni tak spi;/nie chce mu sie glowy odwrócic na bok.nosek ma w mataracu a rączku ułozone przy głowce.
twoje dziecko spi dwa tygodnie? Ja bym do szpitala leciala, moja spi max 9h a to i tak dlugo...no ale dwa tygodnie..kobito dzwon po pogotowie


A ja sie witam, przezylam autostrade fajnie tak docisnac poedal gazu ale raczki spocone sie slizgaly troszke po kierownicy :-) No i przed chwila znajomi poszli wieczor udany polizalam od meza troche piwa ze szklanki, zjadlam tone lodow, mniam. Jutro tesciowie pojutrze szwagrowie i koniec weekendu. Milej nocy kochane (nadal rechocze poczytalam wasze wyglupy dzisiejsze hehe:-D:-D)
Milka piekne zdjecia!! Ale fajnych masz tych przystojniaczkow :)
Anik goraczka to normalne chyba po szczepieniu, bedzie dobrze!
 
Witajcie!!!
PIERWSZA:)My już nie śpimy:)Buszujemy w łóżku...ale miałam twardy sen,,,, czekamy co przyniesie dzisiaj;)
 
reklama
Do góry