reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Gosiagro my dzieciaki zostawiamy z opiekunka a procz tego bedziemy się wymieniać z męzem. Bo mi wychodzi tak 3 razy w tyogdniu po 10h. :)
powodzenia w diecie :)


Emalia tylko że ja poszłam spać o 21.30 w Sylwka bo wiedziałam że wstaje o 6 rano ...

Lenka a ten peeling coś daje? :) aha i na tą grochówke też przyjade moge ? :D
Mi daje ja lubię dove po nich mam skórę jak aksamit!!Nie jest ani gruboziarnisty ani taki miałki:)
Na grochówkę zapraszam brat pojechał szukać kości wędzonych;)

 
reklama
Witajcie

Zła jestem na siebie, znowu przeplacilam,wiec obiadki Gerbera w Kauflandzie sa drogie ,bo 4,30 :szok: , mleko nan2 13,48 :szok:,a i wogole niewiem czy ktoras z was sie zachwycała pielszkami Huggies - kupilam - beznadzieja ,nic sie nie rozciagaja w rzepach, siki przesiąkują ,no masakra jakas, z mila checia odsprzedam pol paczki :dry:

Co do całowania, to dzinks ma to juz opanowane w perfekcji , przyciaga moja twarz, otwiera bzie i całuje hihi , wczoraj w wozku mi usiadl sam :-D,a teraz siedzi i ogląda reklamy :-)


A ja ide na basen w niedziele i wiecie niewiem czego wys sie wstydzicie,przeciez wiele mam z maluchami jest przy kosci,a po drugie ja kupilam sobie tankini :-) hihi wiec luzik bedzie :-)
 
Kasiu na Wakacje mogę przyjechać :-) Tak na tydzień :-DPozwiedzać ;)

Lena- czekamy na wypłate, jak dostaniemy w pon lub wto to pojedziemy w przyszłym tygodniu. A co? Trza się trochę odchamić i do miasta pojechać ;-):-D
 
Kasiu na Wakacje mogę przyjechać :-) Tak na tydzień :-DPozwiedzać ;)

Lena- czekamy na wypłate, jak dostaniemy w pon lub wto to pojedziemy w przyszłym tygodniu. A co? Trza się trochę odchamić i do miasta pojechać ;-):-D
Ty to ja musze odświetne ciuchy wyciągnąć z szafy bo wiesz....do miasta jedzimy:)Te nowe gnojo zrywy wyzme kożuch po babci Stefci bo to taki modny, :)
 
reklama
Do góry