reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hejuś!

Wiem że jest mnóstwo dzieci które nie raczkują tylko od razu zaczynają chodzić... ciekawe jak będzie u Damisia. W każdym bądź razie nie garnie się za raczkowanie, natomiast tak jak i Dżinks i Oskarek, staje sztywno na nóżkach, ale nie sam tylko jak go podtrzymuję. Jaki jest wtedy zadowolony! W środę do kontroli do neurologa... na pewno mi się dostanie za sadzanie dziecka i pozwalanie na stanie na nóżkach, ale nie da się inaczej!!! Mały za nic w świecie nie chce leżeć... a niech sobie mówi co chce, nie widzę żeby się źle rozwijał więc też nie widzę w tym problemu.

Laski, czy Wasze szkraby śpią na brzuszku? Mój często chce w nocy spać na brzuchu ale ja się boję żeby się nie udusił i kładę go na pleckach lub na boczku... w dzień czasami śpi na brzuszku ale go cały czas obserwuję o sprawdzam czy oddycha... ;)
 
reklama
Hello;)Wózek dziadek zrobił wnusi popłynął całe 10 zł;)
My już po szczepieniu Gaja się smiała jak ja kłuła;)
Waży 9200 mierzy 70;)
najlepsze jest to ze dzieci na korytarzu beczały a ona sie zanosiła ze śmiechu az sie patrzyli na nia jak na dziwologa;)
 
Hejuś!

Wiem że jest mnóstwo dzieci które nie raczkują tylko od razu zaczynają chodzić... ciekawe jak będzie u Damisia. W każdym bądź razie nie garnie się za raczkowanie, natomiast tak jak i Dżinks i Oskarek, staje sztywno na nóżkach, ale nie sam tylko jak go podtrzymuję. Jaki jest wtedy zadowolony! W środę do kontroli do neurologa... na pewno mi się dostanie za sadzanie dziecka i pozwalanie na stanie na nóżkach, ale nie da się inaczej!!! Mały za nic w świecie nie chce leżeć... a niech sobie mówi co chce, nie widzę żeby się źle rozwijał więc też nie widzę w tym problemu.

Laski, czy Wasze szkraby śpią na brzuszku? Mój często chce w nocy spać na brzuchu ale ja się boję żeby się nie udusił i kładę go na pleckach lub na boczku... w dzień czasami śpi na brzuszku ale go cały czas obserwuję o sprawdzam czy oddycha... ;)




U mnie Kacperek śpi tylko na brzuszku i w dzień i w nocy, czasem zaśnie na boczku ale za chwile i tak się obraca na brzuszek :-)


Zdec - u nas już jest ok tylko teraz czekam i smaruje Szymka żeby wszystkie babelki pozasychały
 
Moja jak była malutka to spała na brzuchu a teraz to nie tylko na boczkach:tak:
Co do raczkowania najstarsza córcia nie raczkowała i miała niecałe 10 poszła na nogi ale w badaniach jakie jej robiłam w szkole wyszło że przez to że nie raczkowała ma kłopoty z nauką niektórych rzeczy lepiej jednak jak raczkują dzieciaki podobno,średnia już raczkowała i na nogi poszła jak miała12 ciekawe jak będzie z najmłodszą ale narazie nie wie do czego nogi służą;-)
 
Filip zaczał raczkowac jak miał 8,5 miesiaca, a miesiac pozniej juz chodził :szok: w sumie sie cieszyłam ze był juz bardziej samodzielny i nie musiałam go nisić bo wiadomo emilka juz w drodze była :-D

Lena gaja wazy 200g mniej od filipa :-D
 
Filip zaczał raczkowac jak miał 8,5 miesiaca, a miesiac pozniej juz chodził :szok: w sumie sie cieszyłam ze był juz bardziej samodzielny i nie musiałam go nisić bo wiadomo emilka juz w drodze była :-D

Lena gaja wazy 200g mniej od filipa :-D

hmm to teraz sie zastanawiam czy nie jest za tłusta;)Bo jak tatuś mówi ma być szprycha;)
 
reklama
Kasiek moja kilka dni temu po raz pierwszy zasnela na brzuszku i od tej pory w dzien tylko tak spi, a w nocy roznie. na brzuchu spi dluzej i lepiej :) nie boj sie jak Damis spi na materacu t o nie ma jak sie udusic, a spanie na brzuszku jest dobre dla maluszkow :tak:
Chociaz na poczatku co chwile nad nia stalam i sluchalam czy oddycha, ale widze ze jej to sluzy

Lena ale masz klocuszka, duza Gaja a w ogole po niej nie widac! a jaka dzielna!

ZDEC super ze klucie latwo poszlo oby wyniki byly jak najlepsze

gosiagro hallooooo??

STO LAT DLA SLODZIACZKA NATALCI ZDECOWEJ I KAROLINY
 
Ostatnia edycja:
Do góry