reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Wpadłam się pochwalić, że od ponad godziny jestem ciotką;) Mała jednak poczekała do 3.stycznia i teraz między naszymi dzieciaczkami jest równo pół roczku różnicy. Za to nie zazdroszczę mamie, bo od 16 do 00:30:( męczyła się, bo brak rozwarcia:(
A mała malusia 3200g i 52cm:) Ale zdrowiutka:) Jestem tak podekscytowana że spać nie mogę;P A wcześniej spałam tak, że co pół godziny patrzyłam czy przez przypadek jakiegoś esa nie dostałam:p


to gratuluję ciociu. Mała nie taka malusia:))) powodzenia na pobieraniu krwi!

Wszystkiego najlepszego dla Natalki i Karolinki
 
Ostatnia edycja:
reklama
avena To "pierwsze koty za płoty", teraz już będziesz coraz pewniej jeździć. Moja koleżanka na początku tylko nocami się wypuszczała autem na miasto, żeby nabrać pewności siebie i wprawy :-)
Też mi się wydaje, że jeszcze w tym roku doczekasz się ząbków;-)
A ja się muszę w końcu na pilates zapisać, bo w domu się nie zmobilizuję do ćwiczeń:-(
Zdec Gratuluję koleżance:tak: i życzę bezbolesnego kłucia. I oczywiście wszystkiego najlepszego dla Natalci!!!!!!!!!!!!!!
Lena powodzenia na szczepieniu i ciekawe, ile już waży twój wielkoludek:-)
Muszę się umówić na ważenie i mierzenie Emilki, bo jestem ciekawa, czy moje maleństwo już do 7kg dobiło :-D
Od wczoraj mała ciągle wrzeszczy, płacze i jest bardzo nerwowa. Chyba kolejne zęby idą, ale nic nie mogę dojrzeć:no:
Ostatnio P. się na mnie zdenerwował, a wczoraj przyznałam mu trochę racji. Otóż w sylwestra postanowiłam sprawdzić, czy mała potrafi wstać z siadu przy lekkim pociągnięciu. I potrafi:-D Tylko że jak raz spróbowała, to teraz rwie się do stania i się denerwuje, jak jej się nie pozwala:-D I ma coraz ryzykowniejsze zachowania- wczoraj siedząc w wanience, zaparła się rękoma o jej brzegi i próbowała stanąć:szok: tylko nogi jej się ślizgały.
A my chcielibyśmy, żeby jak najdłużej trwał okres raczkowania, a tymczasem Emilka chyba chciałaby pominąć ten etap i nawet do pełzania się nie garnie :-D
 
Najlepsze, prosto z serducha!!!!
życzonka dla naszej Karolinki (7 miesięcy)
i Natalki (6miesięcy)
Wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze dziewczynki!!!
Ciotuchna i Poluchna!!!!
 
Witajcie dziewczyny

Wszystkiego dobrego dla dzisiejszych solenizantów :-)

Muszę sie pochwalic,ze moj dzinks juz staje w łozeczku :-) skubaniec podnosi sie na szczebelkach i sie zaciesza :-D

swieta 031.jpg

A ja wczoraj z moim D pojechalismy na zakupy , kupilam sobie spodnie,a małemu 3x body na 80r juz kupuje z hm,ale one troche jeszcze za duze,bo te 74 to sa na styk , w sumie to mamtaka bluze z hm 68 i nadal ja nosi, wiec te rozmiary sa rozne jak widac :eek:

aaaa i tak poszalelismy,ze kpilismy sobie nowa gre na xbox360 kinect , kurde dziewczyny zarepiaste to jest, nie musisz wychodzic z domu,zeby sport uprawiac :-):-):-) chyba szybciej schudne niz myslalam :-)
Technologia Kinect dla konsoli Xbox 360 - Xbox.com
 
Gaja jeszcze sama nie siedzi a co dopiero o staniu;)Tomasz to spryciarz;)
Ja złapałam w w ozku 2 kapcie dziadek poszedł po dętki:)Bo na allegro 1 dętka 20 zł!!
 
reklama
Do góry