reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

U mnie tez brak @ ale mnie to zbytnio nie stresuje
Kpi ja tez czasami podobnie mysle chociaz rzadko znikam na dluzej, ale jak wracam to tylko sie ucieszy i dalej bawi z tatusiem, a jak tata z pracy wraca to az sie wygina z radosci zeby tylko go dotknac..no ale on jest fajny wiec rozumiem :-D Pozniej to sie zmieni nie martw sie, wcale cie mniej nie kocha!! Glowa do gory, podziwiam i gratuluje udanego powrotu do pracy!
zdec oby sie jutro rozwiazala, jeszcze niecala godzina :tak:
konniczynka to fajny sylwek :-D A ja chyba jestem wyrodna matka bo czasami wezme lyczek piwa od meza i nawet pokarmu nie odciagam tylko daje jak leci :baffled:
 
reklama
Lena - ja jeszcze nie mam @, i nic nie biorę

konniczynka, koriander - czasem tylko tak myślę, że mniej mnie kocha jak mi sie smutno zrobi ... bo wiem, że mamusia jest najukochańsza;), a tak swoją drogą to jest to niesprawiedliwe ... i już ... a tak naprawdę to bardzo się cieszę, że mają taki kontakt ... i mąż się wszystkim przy Małej zajmie ... mój ojciec taki nie był, zresztą to inne czasy były

Ola - kilka minut spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia składam!
 
kpi- Ty sie na wszelki wypadek przyzwyczaj, bo dzieciaki przedszkolaki różnie póxniej potrafią odpalić- nasz od tygodnia ma fazę, że przy każdej okazji podkreśla jak kocha mamusię , a tatusia nie:-( Oczywiście bywało już odwrotnie... A przecież wiadomo, że kocha nas cały czas tak samo mocno:tak:
 
Jasiu, Oskarku, Kamilku - 100 lat chłopaki!!!!!!!!!!!!!!!!



eagle - cieszę sie że zdrowiejecie

kpi - ja tez mam wrażenie że Iga nie zauważa że mnie nie ma, tylko na cyca się rzuca​

lena - ja już 3 razy miałam @​

konniczynka - pytałas wcześniej o moje jazdy. Otóż.....jechałam pierwszy raz od wielu lat jako kierowca - wczoraj. Coprawda trasa prosta jak drut i krotka a poza tym ruch każdy wie jaki jest w Nowy Rok, ale liczy się fakt:-D Ale posrana bylam:-)​

Buuuhuuu zrobiłam falstart z A6W, nawet mi suwaczek nie pomógł, muszę zacząć raz jeszcze przyznaję sie bez bicia:zawstydzona/y: I w ogóle walnięty ten suwaczek​

A u Igi na górnych dziąsłach dwie jedynki przeswituja i CIESZĘ SIĘ!!!!!!!! Jupiiiii beda zęby!!!!!!!!!!!;-)Nie wiem jeszcze kiedy ale na pewno w tym roku;-)
 
Ostatnia edycja:
kpi- Ty sie na wszelki wypadek przyzwyczaj, bo dzieciaki przedszkolaki różnie póxniej potrafią odpalić- nasz od tygodnia ma fazę, że przy każdej okazji podkreśla jak kocha mamusię , a tatusia nie:-( Oczywiście bywało już odwrotnie... A przecież wiadomo, że kocha nas cały czas tak samo mocno:tak:

coś niecoś słyszałam, co przedszkolaki potrafią, ... dzięki, będę trenować!

Jasiu, Oskarku, Kamilku - 100 lat chłopaki!!!!!!!!!!!!!!!!

kpi - ja tez mam wrażenie że Iga nie zauważa że mnie nie ma, tylko na cyca się rzuca

lena - ja już 3 razy miałam @

konniczynka - pytałas wcześniej o moje jazdy. Otóż.....jechałam pierwszy raz od wielu lat jako kierowca - wczoraj. Coprawda trasa prosta jak drut i krotka a poza tym ruch każdy wie jaki jest w Nowy Rok, ale liczy się fakt:-D Ale posrana bylam:-)

Buuuhuuu zrobiłam falstart z A6W, nawet mi suwaczek nie pomógł, muszę zacząć raz jeszcze przyznaję sie bez bicia:zawstydzona/y: I w ogóle walnięty ten suwaczek

A u Igi na górnych dziąsłach dwie jedynki przeswituja i CIESZĘ SIĘ!!!!!!!! Jupiiiii beda zęby!!!!!!!!!!!;-)Nie wiem jeszcze kiedy ale na pewno w tym roku;-)

dzięki, już mi lepiej, jak wiem, że nie tylko moja panienka taka!

super, że idą ząbki!
u nas nic
 
Wpadłam się pochwalić, że od ponad godziny jestem ciotką;) Mała jednak poczekała do 3.stycznia i teraz między naszymi dzieciaczkami jest równo pół roczku różnicy. Za to nie zazdroszczę mamie, bo od 16 do 00:30:( męczyła się, bo brak rozwarcia:(
A mała malusia 3200g i 52cm:) Ale zdrowiutka:) Jestem tak podekscytowana że spać nie mogę;P A wcześniej spałam tak, że co pół godziny patrzyłam czy przez przypadek jakiegoś esa nie dostałam:p
 
Ostatnia edycja:
Wpadłam się pochwalić, że od ponad godziny jestem ciotką;) Mała jednak poczekała do 3.stycznia i teraz między naszymi dzieciaczkami jest równo pół roczku różnicy. Za to nie zazdroszczę mamie, bo od 16 do 00:30:( męczyła się, bo brak rozwarcia:(
A mała malusia 3200g i 52cm:) Ale zdrowiutka:) Jestem tak podekscytowana że spać nie mogę;P A wcześniej spałam tak, że co pół godziny patrzyłam czy przez przypadek jakiegoś esa nie dostałam:p
Witajcie;)
Hehe to bym bez głowy została;)
U nas mroźno my daisiaj wędrujemy na szczepienie;)wrrrrrrrrrr nie lubię tych szczepień!!
 
Lena to nie zazdroszczę... My też dzisiaj pobieranie krwi, już się boję jaki lament będzie, a jeszcze mała od rana jakaś strasznie marudna:( Wszystko źle...
 
reklama
bckgrdsrv.aspx
Wszystkiego Najlepszego dla Natalki
 
Do góry