reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

No ja bym wolała chyba zeby to były jajniki bo boje sie narkozy. Co prawda miałam dwa zabiegi ale w znieczuleniu miejscowym. To nie jest ostry ból tylko taki tępy. Cmi mnie tak cały czas i w udzie rwie lekko. No i podobno jak to wyrostek to się rozwija w ciągu 48h i nogi nie da się przyciągnąc do brzucha. A ja mogę i to trwa już 3 tydzień. Jadę na 15 i już z nerwów mam rozwolnienie. Wrrr, jak nie urok to ....
 
reklama
No ja bym wolała chyba zeby to były jajniki bo boje sie narkozy. Co prawda miałam dwa zabiegi ale w znieczuleniu miejscowym. To nie jest ostry ból tylko taki tępy. Cmi mnie tak cały czas i w udzie rwie lekko. No i podobno jak to wyrostek to się rozwija w ciągu 48h i nogi nie da się przyciągnąc do brzucha. A ja mogę i to trwa już 3 tydzień. Jadę na 15 i już z nerwów mam rozwolnienie. Wrrr, jak nie urok to ....

ja te tą torbiel miałam usuwaną laparoskopowo pod narkozą....
 
agast swietne podobaja mi sie, a ten twoj mąż niedobry no, w koncu to ty w tych butach bedziesz chodzic ,a nie on hihi
zdec,eee nie znasz sie na modzie :p
emalia ,a moze to bol wątroby ,bo ja taki wlasnie miewam po prawej stronie
 
Ostatnia edycja:
Emalia ja miałam taki ból brzucha miesiac po cesarce.
Myślałam że coś z blizna sie dzieje,pobiegłam na oddział do swojego gina a ten mi zrobił usg i okazało sie ze miałam atak kolki jelitowej.
Dostałam kroplówke i leki rozkurczowe i po 2 dniach przeszło

Aaaa Kasiajanicka wczoraj pytałas o to krzesło do karmienia-patrzyłas na stronie IKEI czy możesz kupić przez internet?
 
Hej hej :)
Ja dziś fajnie wyspana po nocce, od ponad tygodnia staram się odzwyczaić Nelcię od nocnego karmienia, jak się budzi dostaje herbatkę i zasypia, wczoraj się nie obudziła standardowo o 3 tylko o 4:45 więc już jest lepiej, ciekawe czy to jednorazowy wyskok czy się tak może powoli nam to normuje. No i śpi już dłużej rankiem, nie mam pobudki o 5:30 ufff.
Za to mnie od kilku dni coś rozkłada, mam mega chrypkę a dziś to prawie już nie mam głosu, oj oby to przeszło bo w poniedziałek do pracy i ja muszę móc mówić!
Gosiagro - pytałaś jak zamierzam te wolne dni wykorzystać, nie mam szczególnego planu, chyba za krótko przed świętami byłam w pracy aby teraz odczuć to jako dodatkowe wolne.

No i miałam popisać ale Nelcia mi nie da.. nie podoba jej się, ze się zajmuję czymś poza nią..
Hehe za 1,5 roku nasze dzieci będą nagminnie wolały, że mamy wyłączyć komputer :) A potem na BB założą swoje wątki :p
Jak mi się uda wrócę do Was później!
 
reklama
Do góry