reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie
ja jak zwykle z doskoku :-)
Szymek już lepiej gorączki juz na szczęscie nie ma a wysypka pomału się zasusza :-)
Kacperek rozrabia pełza do tyłu i jest mega marudny bo wychodzi mu górna lewa jedynka wiec bedziemy miec 5 zebolków
 
reklama
agast-widziałam takie jak byłam z moim w sklepie i mówiłam mu że mi się podobają a mój powiedział to samo co twój że wyglądają jak relaksy:-Dwięc dałam sobie spokój ale mój to twierdzi że ja sie dziwnie ubieram a ja twierdze że to on sie nie zna na modzie:eek::-D
 
Dzięki za porady "butowe". Jakoś nie mogę się zdecydować. Moze gdyby był październik to byłoby mi łatwiej, a tak za 3 miesiące bedzie po zimie :confused::eek::oo:
 
hahaha no tak bedzie

a moj od rana ma czkawke i herbatka nie pomaga :/

ja czasem małej daje troszeczke miodu, tak bardzo malutko i przechodzi

Witajcie
ja jak zwykle z doskoku :-)
Szymek już lepiej gorączki juz na szczęscie nie ma a wysypka pomału się zasusza :-)
Kacperek rozrabia pełza do tyłu i jest mega marudny bo wychodzi mu górna lewa jedynka wiec bedziemy miec 5 zebolków

5 zębolków:szok::szok::szok: u nas jednego jeszcze nie widać
 
cześć Laseczki;-)
głowa mnie napiernicza już któryś dzień, masakra to chyba zatoki....
agast ja mam takie śniegowce i od la jezdze w nich na narty;-) na sniegu i zimnie sprawdzaja sie super a osobiscie mysle ze sa bardzo kobiece szczególnie z futrzana czapa;-)
co do jedzena nocnego to ja mojej daje na nc bebilon 2 Noc,ten w granatowym opakowaniu, ma duzo weglowodanow złozonych i jest bardzo scacy, jak wrabie 250 ml o 20 to spi jak suseł do rana!
kpiłam jej kasze z glutenen, 8 zbóż nestle na jej mleko ,bedzie dostawac na drugie sniadanko, do tego jakis owoc mysle.
jesli chodzi o nocnik to dla mojej Małej stanowczo za wczesnie z wielu wzgledów ale to sprawa indywidualna, jakos nie mam parcia zeby siusiała szybko sama na nocnik,wszystko w swoim czasie.jsli chodzi o gaworzenie i jakies słowka to z mową jest różnie,zwukle koło roku dzieci potrafia kilka słow i nazwac rzeczy po imieniu ,jeden z moich braci majac rok nie wiele mowił ja natomiast potrailam skladac wyrazy w krótkie zdania, maja 5 lat czytałam i pisałam co jest mało popularne w tym wieku, nikt mnie do tego nie zmuszał to sprawa genów raczej i indywidualnych predyspozycji, ja zaczełam chodzic majac 12 miesiecy i zeby a moj młodszy brat jak miał 10 miesiecy chodził ale do 14 miesiaca nie mial jednego zeba nawet,wiec doskonale wiem ze 7 miesieczne dziecko potrafi powiedzie niee, baba, dada czy pomachac na papa, ja moja nauczylam klaskc w raczki teraz....
diwie sie tej pani która niedowierza w posty naszych mam i raczy nas tu krytyką,hmmmm czyzby jej malenstwo nie spelniało jej oczekiwań???? bo nasze malenstawa napewno nasze oczekiwana przerosły......
 
co do zmarszczek o ktorych pisałyscie to ja mam 34 lta i ne widze ich u siebie, ale to nie moja zasługa to raczej geny, u mamy i babci było podobnie,poprostu fartownie mam taka skóre ale mam kolezenke ktora w wieku 20 lat miała kurze łapki i zmarszczki wokół ust, taka uroda:eek:
 
BButterFly z nózkami to sobie ćwiczy (tzw sprężynka) :) a z tym uderzaniem głową o wersalke to nie mam pojecia bo u mnie jest tak ze jak Natan nawet delikatnie sie uderzy to zaraz płace, a z dywanem nie pomoge

ola_fasola -ale ta laska ma tupet, Twój R. powinien jej dać jasno do zrozumienia ze nie chce juz jej widziec (tak delikatnie mówiąc)

agast22 a mnie się buciki bardzo podobają

Magda M dobrze że z Szymkiem lepiej, a Kacperek jak dużo ząbków już ma, my narazie zero

Lencja dużo zdrówka!!

karo fajnie ze zagladasz, zazdroszcze wyjscia na sylwka a przede wszystkim pobytu w SPA!!!! udanej zabawy!!!

kasiajanicka super ze dobre wieści po lekarzu, a i popieram Twój post - odpowiedź ad nocnika :-D

musze juz uciekac bo maly sie obudzil i marudzi, ostatnio to caly czas trzeba sie nim zajmowac, wogole sam nie chce sie bawic łobuz mały
 
reklama
ja tez się witam
dopiero teraz, rano na szybko udało mi się troche poczytać ale później dzwoniłam po mamę i wybrałam sie do przychodni z Asią, bo od wczoraj popołudnia narzekała że ja gardło boli, do tego temperatura a w nocy zaczęła jeszcze do tego kaszleć
tak więc lekarz juz dziś zaliczony, na szczęście to coś lekkiego wirusowego, obyło się bez antybiotyku, ech...z tymi dziećmi....czemu tak muszą chorować

a w temacie jak u kajdusi? ciekawe czy Piotruś wyszedł już ze szpitala i jak reszta familii i one z Małgosią mam nadzieję ze się jakoś trzymają

MagdaM też miałam pytać jak u Was? cieszę się że lepiej
kasiuj. dobrze że u Was lepiej i takie dobre wieści po wizycie
zdec oj to z Natalci niezła aparatka rośnie jak juz tak mamusię sobie ustawiła:tak::-)
lena ja także pięknie dziękuję za kartke świąteczną
ewus dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domku, a w nowym roku spełnienia wszystkich planów....może jednak zabalujemy wszystkie na jakimś weselu, co?
avena u nas tak samo, rok 2009 był o niebo lepszy niż ten ( poza pojawieniem się Tomusia oczywiście ) mam nadzieję że przyszły będzie podobny jak 2009 lub 2008 co najmniej:tak:
oooo i widze że suwaczek jednak jest, powodzenia będziemy motywowac gdyby co i miłej pracy
ewelinka też czytałam o tych bliźniakach, trzeba mieś szczęście
a jak Twoje dziewczyny zdrowe, bo chyba niedawno pisałaś że coś Zosię bierze
BButterfly piękna waga:tak:
ja też muszę zrobić selekcję ciuszkow bo znow co niektóre są małe, a mój podobnie ćwiczy nózki i te jego podskoki - mocno trzeba go trzymać bo tak szaleje że az ciężko go utrzymać
anecznik oj kochana a ty z tym obżarstwem to szalejesz
ja tez słodyczy sobie nie odmawiam, dobrze że nie musze:-D
magdalena79 oczywiście kciuki zaciśnięte, daj znać jak minęła dnióweczka, mam nadzieje że szybko a Michaś będzie miał dobrą opiekę, babcia mu krzywdy nie zrobi
kpi23 Tobie także kciukasy zaciskamy i miłej pracy zyczę
na-tuska a o co chodziło z Twoim macierzyńskim bo chyba mi umknęło?
Milka26 szybko załatwionego klienta zycze i udanych zakupów
Ola_fasola i jak odezwała sie ta laska? ja podobnie jak dziewczyny mam alergie na "takie" i wszystkie bym wysłała na super wczasy na księżyc z biletem w jedną strone oczywiście
a co do zmarszczek ja mam 29 i póki co ten temat mi obcy, natomiast siostra mojego małża starsza ode mnie o 2 miesiące wygląda jakby była starsza ode mnie o 5-10 lat ( efekt nałogowego chodzenia do solarium)
izia_tcz i jak po szczepieniu a przede wszystkim po ważeniu? rzeczywiście tak dużo przybrał?
hefi super że juz na "swoich śmieciach" i wróciliscie cało i zdrowo
karo85 gratulujemy ząbka, a ten pobyt w spa....zazdroszczę
emalia82 i jak po lekarzu? kurcze mam nadzieje że to nic poważnego i żaden szpital nie będzie potrzebny...daj znać jak wrócisz
agast22 najważniejsze żeby Tobie się podobały, w końcu to ty będziesz w nich chodzić:tak:
Lencja zdrówka i odzyskania głosu
dobre z tymi watkami naszych maluchów
nadika u nas podobnie, maluchy coraz bardziej wymagające

a mój łobuz dziś skończył pół roczku...ech jak to zleciało
u Asi jak miała 6 miesięcy i 2 dni pojawił się pierwszy ząbek a dwa dni później kolejny zobaczymy jak będzie z tym moim łobuziakiem...:-)

Filipku Tobie także wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia pół roczku:-)


edit: a miałam sie pytac jeszcze co z Agi78 ( ale dojrzeałam że pisze w innym temacie więc nie zaginęła) i co z lenką bo chyba od świąt to się nie odezwała?
 
Ostatnia edycja:
Do góry