reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ewa i julcia współczuję tego wstawania w nocy:-( Sama nie wiem od czego to zależy ile dziecko śpi. Jak karmiłam piersią to też niestety miałam w nocy pobudki co 1-2h, teraz jest o niebo lepiej (jedna może dwie):) Moja mała w nocy śpi z 10-11h, a w dzień potrafi tak jak dzisiaj zrobić soie dewie drzemki po 2h:-) Także sporo przesypia.

Gratuluję Hani ząbków! Szybko idą:-) Nie długo chyba będzie miała wszystkie:-D:-D

Anik - super:) Gratuluję:) Świetny poświąteczny prezent:-)

mama kubulki - też mam zaległości świąteczne, ale raczej ich nie nadrobię, bo jutro do pracy:( I tak do czwartku:(
 
reklama
Dziewczyny macie jakieś postanowienia noworoczne??? Pochwalcie się jakie :-D
schudnac :-D wykombinowac jakas fajna prace ;-) zrobic dyplom na ASP :-p utrzymac wage (ta odchudzona oczywiscie)
:)
My wciąż bezzębi, niemobilni i bez chęci na jedzonko inne niż mleczko - czyli w tej kwestii nic się nie zmieniło
W. już dziś troszkę lepiej, jednak umówiliśmy się, że pójdzie do lekarza.
Ciesze sie ze z mezem lepiej, no i gratulacje dla zjedzonego sloiczka Nelci czyli nie jest tak zle! Wszystko w swoim czasie
koriander ja tez jeszcze karmie i tez mam taką ochote na słodycze.....a jak ty sie chcesz odchudzac? ja jak przestaje jesc to zaraz nie mam mleka...
Mam to samo a juz i tak mi sie wydaje ze mam malo mleka,, z jednej strony troche bym juz chciala przestac karmic, moze zaczelaby przesypiac noce, ale wiem ze mleczko jest dla niej jednak dobre. I tak juz dlugo dociagnelam jestem w s umie z siebie dumna :-D A to nie ty pisalas o tej diecie Dukana? Mozna ja stosowac podczas karmienia? No i przydaloby sie A6W..

konniczynka ja tez myslalam ostatnio jak to jest z tym siedzeniem, Lila sama jeszcze sie do siadu nie podniesie wiec nie wiem ile dziennie mozna jej pozwalac siedziec, najchetniej tylko by siedziala..

Spacerek po amsterdamie udany, babcia sie obfotografowala z jakimis rastafarianami przed sklepem z marihuana i zadowolona :-) A Lila pozwolila mamie nawet buty kupic kochane dziecie w ogole nie marudzilo za to teraz meczy tate juz pol godziny z zasnieciem, tyle wrazen ..
 
Ostatnia edycja:
gosia chętnie wezmę od Ciebie kilka kg, jestem juz taka chuda ze nie moge na siebie w lustro patrzec, waże już mniej o 5 kg niż przed ciążą. Jak tylko skończe karmic to wchodze do najlepszej cukierni w miescie i same ciastka z kremem kupuje, gdyby nie ta skaza co sie przyplatała to jadłabym juz same slodkosci

ja chętnie oddam jakies 5kg prosze podjedz zapakuje:):-D:-D:-D:-D
Widzę, że nie jestem sama. Ja już mam 7 kg mniej niż przed ciażą

Tobie tez mogę oddac bo niby tez jestem lzejsza niz przed ciaza ale jednak jakies 5kg chciałabym schudnac:tak:

Witajcie po dłuższej przerwie- najpierw przygotowania przedświąteczne, potem smutne święta.
Postaram się podczytać troszkę później. Prawdopodobnie będę przez kilka dni prawie "słomianą wdową", więc nadrobię zaległości przy kompie.
A jutro chyba będę musiała się udać do sklepu zapytać, czy mogę zwrócić/zamienić spodnie. (Były przecenione, więc wątpię :-() W pasie i na długość dobrze obmierzyłam spodnie P., ale nie przewidziałam, że nogawki będą za wąskie :wściekła/y:

Ostatnio się zastanawiałam, czy powinnam ograniczać małej czas siedzenia? Ona bardzo lubi spędzać czas na siedząco. Leżenie bardzo szybko jej się nudzi (na plecach i na brzuchu) i marudzi, a siedząc, grymasi tylko, gdy robi się głodna lub zmęczona.
Zastanawiam się, czy z siedzeniem nie jest podobnie jak ze staniem, że może obciążać zbyt mocno kręgosłup, jeśli zbyt wcześnie dziecko siada?

:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ale się właśnie oparzyłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nie wiem, czy dam radę małą wykąpać- tak mnie dłoń piecze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Wekowałam słoiczek dla małej, ale okazało się, że za dużo nałożyłam do niego obiadku i w trakcie gotowania wyciekło część zawartości ze słoika. Wstawiłam słoiczek do zlewu, chwilkę odczekałam i zaczęłam go czyścić z zewnątrz szmatką. W pewnym momencie zasyczało i obiadek wyskoczył spod nakrętki wprost na moją rękę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

moja siedzi ile chce nie ograniczam jest juz tak sztywna ze pozwalam jej na to a jak lezy to marudzi wiec sie nie zastanawiam:-D:-D:-D
Wpadłam się tylko pochwalic:-) moje dziecko samo usiadło! coprawda w łżeczku ale jak dla mnie to wspaniały poświątezny prezent. Położylam go i miał spac, usiadłam tak żeby mnie nie widział a tu nagle zza przewijaka wyglada usmiechnięta buzia mojego synka. Ale miał radoche!a matka nie gorszą.:-)

GRATULACJE!!!
Gratulacje :-)

Moja Hania to mały leniuszek, ale oparta też siedzi, hihi

Zobacz załącznik 312287

super zdjęcie:-):-):-):-)

schudnac :-D wykombinowac jakas fajna prace ;-) zrobic dyplom na ASP :-p utrzymac wage (ta odchudzona oczywiscie)

Ciesze sie ze z mezem lepiej, no i gratulacje dla zjedzonego sloiczka Nelci czyli nie jest tak zle! Wszystko w swoim czasie

Mam to samo a juz i tak mi sie wydaje ze mam malo mleka,, z jednej strony troche bym juz chciala przestac karmic, moze zaczelaby przesypiac noce, ale wiem ze mleczko jest dla niej jednak dobre. I tak juz dlugo dociagnelam jestem w s umie z siebie dumna :-D A to nie ty pisalas o tej diecie Dukana? Mozna ja stosowac podczas karmienia? No i przydaloby sie A6W..


Spacerek po amsterdamie udany, babcia sie obfotografowala z jakimis rastafarianami przed sklepem z marihuana i zadowolona :-) A Lila pozwolila mamie nawet buty kupic kochane dziecie w ogole nie marudzilo za to teraz meczy tate juz pol godziny z zasnieciem, tyle wrazen ..

no widzisz jakie masz grzeczne dziecię:tak::tak::tak:
 
Cały czas płaczę że robię się coraz większa i że muszę coś z tym zrobić. To właśnie robię, pochłaniam pudełko ptasiego mleczka :-( :-(
 
Kasia u nas tez cos na zabawki potrzebne od zaraz :))

Kpi u nas tez zerop zebow i nawet sie nie zapowiada:) ale to dobrze bo jak czasem cyca przygryzie to sie ciesze ze na razie bezzebny jak stary dzidek :))

Magda M ktory dzien tej ospy ? Olaf mial goraczke tylko jeden dzien za to wysypany byl masakrycznie nawet stopy od spodu chodzialm z nim po mieszkaniu w nocy bo nawet lezec nie mogl dopiero clemastinum pomoglo na swedzenie, polpasca tez sie balam bo to byl poczatek ciazy. Spoznione zyczenia rocznicowe

Olafasola Ercio ruchliwy na maxa tez do olbrzymow nie nalezy ma 7500 ale jest chlopcem a oni zreguly sa ciezsi

Ania ja stawiam ze ta krew wlasnie od odciagania bo naczynka sa oslabione a Ty odciaganiem je podrazniasz

Zdec a poogladalas buzie moze ma jakies pleniawki

Agast kup duuuuuuuuuuzy zapas bo nie bedzie miala gdzie spac

Lencja karmie non stop wiec sprzedalam mu ta mleczna czekolade od razu ale to nic dzis wycielam taki numer ze az sie boje. Eryk podostawal na swieta mnostwo sloiczkow wzielam dzis z szafy jeden po 6 miesiacu z gerbera lesne owoce.... no i w polowie sie zrorientowalam ze to lesne owoce z jogurtem !!!! ciekawe jak sie to skonczy

Anik mnie Olaf martletowal monopoly po mikolaju chyba z tydzien non stop teraz od switu dreczy mnie lego gra

Ewelinka zdrowka dlka Zuzi

Nadinka skaza ma jakies okreslone etapy na znikanie slyszalam ze jak nie zniknie do 6 roku to juz po zawodach zostaje na zawsze

Ewa jesli dziecko dobrze przybiera to mozna zaczac podawac w nocy wode zamiast mleka po pewnym czasie powinna sie zorientowac ze nie warto sie budzic po wode... Ercio na piersi nie budzi sie chyba ze ma zla noc to jeden raz nad ranem

Koniczynka jak reka juz lepiej??

Anik gratuluje !!


U nas ercio nadal dzielnie cwiczy podnoszenie dupki, ja niesety zraz otwieram biuro bo znow przytargalam dokumenty na poswietach..... maz pojechal po swoja bratanice do szpitala bo znow zaczela wymiotowac
 
Koriander - A na jakim kierunku ASP ten dyplom? Prawdziwa kobietka z Twojej Lili, wie, że na zakup butów potrzeba czasu i wtedy się nie marudzi :)
Milka - rzeczywiście niezły numer, daj znać jak Eryk, mam nadzieję, że nie zniesie tego bardzo źle... Jestem bardzo ciekawa jego reakcji...
anecznik - wpadłaś z tym płaczem i pocieszaniem się w swoistą kwadraturę koła :/ życzę Ci abyś znalazła wyjście :)
konniczynka - i jak ręka?
ewa i julcia - ja też karmię piersią, a moją Nelcia śpi ładnie w nocy, standardowo budzi się ok 3 nad ranem ale zdarzają się już nocki całe przespane.
Anik - gratuluję nowej umiejętności :)
Kasiulka - ale Haneczka ma już ząbków!!!!

A ja mam cały ten tydzień wolny :) Pod tym względem to bardzo lubię swoją pracę :)


Kajdusia, Ewuś - co u WAS????????
 
Doczytałam trochę :-)

U nas postepy Ercia ida lawinowo dzis juz pelzal do tylu :) a leza unosil sie na raczkach i dzwigala w gore dupke chwile utrzymywal sie na czworakach ciekawe czy bedzie cwiczyl dalej. U nas to wogole jest juz tak ze na plecach nie polezy poloze go sekunda i na brzuchu lezenie na plecach tylko w czasie spania
Pewnie się zorientował, że słabo wypada w porównaniu z bratem i teraz chce go przegonić :-)
Mam nadzieję, że już niedługo się skończy to twoje domowe biuro:tak:
Musze się Wam pochwalić...
Nela zjadła cały słoiczek jabłuszka z marchewką
Dla mnie to ogromny krok milowy, bo wcześniej to maks 2-3 łyżeczki się udało!!!!!
Gratuluję:tak::tak::tak: Nareszcie postęp:tak:
Ręka dalej piecze i jest czerwona, z braku argosulfanu posmarowałam alantanem- boli dalej:wściekła/y:
Magda M Najlepsze spóźnione życzenia rocznicowe- dużo szczęścia na kolejne wspólne lata. I dużo zdrówka dla Szymka!!!
Kajdusia Gorąco przytulam!!!!! trzymaj się dzielnie!!!!!!!! dużo zdrówka dla całej rodziny!!!!! Mam nadzieję, że szybko wrócicie do domku. Jak czytałam twoje posty, to bardzo smutno mi się zrobiło. Oby to były ostatnie tak smutne Święta!!!
Ewuś
Znowu w szpitalu?! Dużo sił ci życzę!!! mam nadzieję, że ten pobyt będzie krótszy i mniej uciążliwy!!!
Kasiulka_1980 Hani przypadł do gustu słonik z lumpka:biggrin2::tak:
Wpadłam się tylko pochwalic:biggrin2: moje dziecko samo usiadło! coprawda w łżeczku ale jak dla mnie to wspaniały poświątezny prezent. Położylam go i miał spac, usiadłam tak żeby mnie nie widział a tu nagle zza przewijaka wyglada usmiechnięta buzia mojego synka. Ale miał radoche!a matka nie gorszą.:biggrin2:
Hehe, zdolniacha:biggrin2: Gratuluję:tak:
 
reklama
Ja tylko na chwilę.
Gosiu -wedle życzenia moje małe zakupki. Kupiłam pięciopak body F&F za 57zł , Blzeczkę disney Zyg Zag za całe 16zł, Cherokee za 11,50 i F&F za 12zł.:-) i jeszcze smoczki. Jestem zadowolona.
DSC03908 (Medium).jpgDSC03911 (Medium).jpga to zakupki


DSC03903 (Medium).jpgDSC03885 (Medium).jpgMój śmieszek i Jan na tronie. Pochwalę go,że już kilka razy zrobił siusiu :-):-):-)
 
Do góry