reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

kajdusia zycze wam wytrwalosci i duuuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka dla Piotrusia!!!!!!!!!!!!!! :tak: jestesmy z Tobą! :*
Sto latek dla dzisiejszych solenizantów!!!


A mój Miki na wigili byl taki marudny ze juz zwatpilam wczoraj i jak wrocilismy szykowalam nurofen i daje... patrze a tu dolna prawa jedynka malemu wyszła ale zrobil nam prezencik :tak: :-D :-D cieszylam sie jak dziecko, super prezent dostalam:-)
 
reklama
Witajcie swiatecznie!

Kajdus-duzo zdrowka dla piotrusia!!! Przytulam, 3maj sie

Dzisiejszym solenizantom zycze duzo zdrowka i usmiechow na twarzy!!

Gratuluje nowych zabkow!

U nas wigilia spokojnie, zuza nie wytrzymala i pochlonela swoja porcje zanim my zdazylismy zasiasc do stolu potem jeszcze podjadla z nami troche rybki-lakomczuszek maly :)
Prezenty rozpakowane na wizji z dziadkami-zuza zadowolona, pobawila sie troche, wykapana padla przed 8 :)

Milego pierwszego dnia swiat dla wszystkich!
 
Witam

U nas Wigilia jakoś mineła, Zuzia była bardzo spokojna. Najbardziej spodobała jej się zwykła grzechotka z hipciem. Zachwycona jest dziadkami, tak więc super. Wrzuce parę fotek na zamkniętym.

Kajdusia - dużo zdrówka dla Piotrusia
Agi - bardzo ładnie wyglądacie wszyscy razem :)
Ewela28 - powodzenia na chrzcinach

Zdrówka dla chorowitków i wszytskiego dobrego dla solenizantów.

qq87cwa1hz3qambd.png
[/url]
 
Kajdusia - biedny Piotruś! oby szybko wyzdrowiał i nie był to rotawirus... aż zaczynam się martwić że nie szczepiłam Damiana przeciw rotawirusami i pneumokokami... :(
 
Kajdusia zdrowka i jeszcze raz zdrowka dla Piotrusia

Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyć trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieba.
Właśnie takiej gwiazdki życzymy WAM z okazji zbliżających się świąt:)

troche spoznione ale szczere


Na razie sproboje byc na biezaco i z czasem nadrobic to co mnie minelo

Eryk z okazji Swiat zrobil nam prezent i zaczal siedziec samodzielnie, na razie mam manie porownywania go z Olafem niestety kiepsko na tym wychodzi Olaf to taki chodzacy ideal :)

Dopiero co mowilismy ze Oli siedzial na gwiazde wczoraj go sadzam na podlodze a ob siedzi !!!! i to bardzo dlugo chyba sie biedak zawstydzil albo sadzalam go do te\j pory na kanapie i daltego nie dawal rady biedaczek, teraz czekamy na urodziny mojej bratanicy powinien :)
miec zeba
samodzielnie stawac w lozeczku
robic i mowic papappa
Olaf machnal to wszytsko jednego dnia 19 stycznia :))
 
Kajdusia - oj to niedobrze że maluszka tak dopadło:-( niech szybko zdrowieje szkrab

Lencja - to ucztuj do oporu!!

Eliza - no to faktycznie maluch zrobił niespodziankę

Milka - gratki dla Ercia i proszę tutaj nie ściemniać że jest gorszy od brata:-)

Najlepsze życzenia dla dzisiejszych solenizantów:
Gaji, Poli, Filipka, Huberta, Jędrzejka


 
Hej wam
ją się chyba zaję...bie od wczoraj mamy biegunke..najpierw kuba a teraz już i szymon...na pogotowie nie pojadę bo nas zostawia znów w szpitalu...całą noc są tak nie spokojni że praktycznie nie spalam...dostają lakcid 1ampulke dziennie...ale myślę że kur...mac złapali w szpitalu wirusa...już ją nie wiem co robić...

Biegunka u takich maluchów to poważna sprawa, szybko Ci się mogą odwodnić. Jeśli im szybko nie przejdzie to lepiej jedź na pogotowie.


My dziś jedziemy na obiad do teściowej, i to chyba nie wymaga dalszego komentarza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewuś- lepiej jedź z nimi do tego szpitala, żeby Ci sie nie odwodnili- uwierz mi wiem co mówię
Piotrek nadal w szpitalu, zanosi się na dłuższy pobyt... Na dodatek R złapał tego wirusa, ale to już pół biedy, facet to jakoś da radę, gorzej jest z moją mamą- wymiotuje od wczoraj, chyba też ją zawieziemy dziś do szpitala... A Małgosia własnie dostała sraję...mam nadzieję, że to chwilowa sprawa, ja chyba na łeb dostanę... Ale Święta!!!
 
Do góry