reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
my także niedługo sie zbieramy do rodziców na wigilie i nie wiem czy uda mi się zaglądnąć więc chciałabym złożyć Wam najpiękniejszych świąt jakie tylko mogą być, spędzonych w gronie najbliższych i podziękować za to że jesteście......:-)

Boże Narodzenie to cudowny czas.
Wszyscy już czekają na choinki blask.
Na jej świeży zapach i kolorów moc.
Na tę pierwszą gwiazdkę w Wigilijna noc
ślę Wam życzeń moc
Kasia z mężem i dzieciakami Tomeczkiem i Joasia
 
Cześć dziewczynki!
Zdrowia, spokoju, radości i wielu wzruszeń przy wigilijnych i świątecznych stołach!

Wpadam z doskoku, bo u nas nadal szpital- Piotrek ma jakąś jelitówkę i przelatuje przez niego górą i dołem, jest masakra, płacze przy tym, męczy się, boję się , żeby się nie odwodnił...dwie noce nie spałam, przygotowania do świąt leżą, w ogóle mi sie nie chce tych świąt, ehhhh.... :-(
 
Witam:)
Ja tylko na chwilkę z życzeniami wpadam

Na stole leżą świąteczne dania. Robi się ciemno – nadchodzi noc. Pod choinką stos prezentów do rozdania, w całym domu panuje świąteczna moc. Niech te święta będą dla Ciebie i rodziny wyjątkowym czasem, spędzonym w rodzinnym gronie, w miłej atmosferze świąt. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia i radości w nadchodzącym Roku 2011 i błogosławieństwa Bożego życzy Ewa z Karolinką i mężem Piotrem.


 
Kochane Mamuśki, mimo,ze ostatnio nieczesto tu zaglądam, to dziś weszłam specjalnie po toaby złożyć Wam wszystkim świąteczne życzenia. Zdrowych i pogodnych najbliżyszych dni :)

My cierpinmy z powodu zabkowania, ida chyba 4.gorne zeby naraz. filip miewa stany podgorączkowe i ma ogromny katar. Od kilku godzin jest troche lepiej, bo do tej pory to nie mogl oddychac i wymiotował :(
Mój A. jest z nami,wiec tym bardziej nie mam kiedy do Was zagladac. Pozdrawiam serdecznie. Wszystkichm dzieciaczkom zycze mnóstwa prezentow... mamusiom oczywiscie tez :)
 
Witajcie :-)

O jesu jeszcze sie wigilia nie zaczeła ,a ja juz zmeczona jestem, głowa mnie dzis boli tez i w dodatku my dzisiaj mamy dwie wigilie , tak mi sie nie chce jechac,ale pojade :/

Tylko pamietajcie ,nie objadajcie sie zanadtto hihi ,bo potem w zadne ciuchy sie nie zmiescicie :-D
 
Ja tylko na chwilkę życzyć Wam zdrowych i spokojnych Świąt Bożego narodzenia :-) Wszystkiego dobrego dla Was, waszych dzieci, mężów i całych rodzin!

My niestety cierpimy z ząbkowaniem :-( Nina płacze i płacze, na Wigilii też był straszny płacz i bardzo szybko wróciliśmy... ale to i tak najlepsze Święta, bo Nina jest z nami :-):tak:
 
reklama
Witajcie

Życzę Wam udanych, leniwych Świąt Bożego Narodzenia :) Odpoczywajcie.

U nas wszystko w jak najlepszym porządku, w końcu Zuzia ma pierwszy ząbek :) Ładnie pije nutramigen z czego mamusia jest bardzo zadowolona bo mogła sobie zjeść dziś pierwsze ciasto od bardzo bardzo dawna, pychota :)

Jeszcze raz wszystkiego dobrego. Pozdrawiam

qq87cwa1hz3qambd.png
[/url]
 
Do góry