reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
A swoją drogą to Ania. już zrobiła ostatnio trochę zamęt na forum, pamiętam że Lenie się oberwało;-) Nie wiadomo właściwie po co:-(

Aniu. - wydaje mi się że forum jest właśnie o pogadania sobie o pierdołach, jeżeli tego nie rozumiesz to chyba ty się pogubiłaś...

To tyle... wracam do pracy:-)


zdec, zapewniam Cię, ze wiem do czego forum słuzy, sama mam własne...Wiem tez, jako administrator i UZYTKOWNIK forum , ze nie wolno jednak wg.regulaminu obrazac kogokolwiek...
 
Dziewczyny, powtarzam się, wiem, ale naprawde nie mialam zamiaru wywołać tu takiej wojny, troche zaluje, ze napisalam ten post, Aniu. Nie mów, ze to było grzeczne i kulturalne, bo dziewczyny poprosily mnie o ta wiadomość i same ją oceniły, wystarczyło, jakbys grzeczniej to napisala, a ja swoja droga, może za bardzo się uniosłam, wiec powiedzmy, ze wina lezy po środku
Nie kłóćmy się, proszę, wyciagam do Ciebie reke na zgode, nie chciałam, ze by tak to wszytsko wyszło
 
Ania. nie rob z siebie swietej a nas nie oczerniaj. swoja droga ze tez w tym swoim "zapracowanym" zyciu znajdujesz jeszcze czas na takie smecenie..
Jesli tez masz tyle czasu by czytac regulamin to pewnie nie umknal ci jego 10. punkt
Sprawy poruszane na PW lub w działach zamkniętych nie powinny trafiać na forum publiczne lub inne forum bez zgody osoby zainteresowanej.
mam nadzieje ze znany ci jest termin persona non grata ;-)

Anik79 gratuluje zabkow ale Oskar szaleje :)

nadika a te badanie ze wzgledu na slabe przybieranie? na pewno wszystko jest ok

mamakubulki ja ci odpisywalam na watku o karmieniu o gryzieniu cyca :-) slyszalam ze czasami niektore mamy musza zrezygnowac z karmienia bo maluszek tak sie rozgryzie ze az strupy sie robia :szok: probuj kubusia odstawiac na chwile jak ugryzie i twardo mow NIE WOLNO TO MNIE BOLI!

Kto gdzie podawal fajny przepis jak zrobic bombki z wloczki i balonika???
 
Ostatnia edycja:
witam sie i ja z Wami
to moje chyba trzecie podejście i za każdym razem jak juz coś poczytam i zaczynam pisać Tomuś się budzi i koniec
zobaczymy czy tym razem się uda

przede wszystkim
a u nas dziś na obiad pomidorowa mmmmmmmmm
chociaż nie powiem lasagne też bym Kasiu zjadła

co do spacerków to u nas różnie ok 30-60 minut najcześciej, choć bywa że i dłużej jak np dziś
zębów oczywiście nadal u nas nie widać, do siadania też niechętny chyba że na kolanach u rodziców lub żeby zobaczyć TV

ocho.... juz się młody budzi ciekawe jak długo da mamie jeszcze posiedzieć

Agast, Kasiek kochane trzymajcie się ciepło
[*]
[*]
[*]
Karo85 oj to się imprezka szykuje i jakie pyszności
ewela co do opon zimowych to nakazu chyba nie ma ale zaleceniea przynajmniej tak mi się wydaje
magdziak i jak z tymi kartkami udało się coś załatwić? a gdzie zamawiałaś?

och i marudzenie się zaczęło, może uda się cycem przekupić;-)

athena oj piękny spadek wagi, ja bym przyjęła nieco kg bo już tak schudłam że szok
ewelinka307 zgodzę się z Tobą, byle do świąt a potem do wiosny
ja to mówię że gdyby nie net i telefon to wogóle zero kontaktu z ludźmi
a u nas sypie nadal
lena no proszę to z Ciebie artystka i jeszcze malujesz sama:-) a jakiego torta robisz? wrzucisz przepis
"renifer" cudny a jak Gaja zadowolona, my też mamy takiego ale tylko rży, ogonem już nie macha
gosiagro cieszę się bardzo, to bedą spokojne święta chociaż
zdec pochwal się fryzurka

dziewczyny piękne te wasze choinki, my w ubiegłym roku mieliśmy prawdziwą, może i w tym też się skuszę, bo ten zapach....
Milka26 a co Ty tak na szybko i znikasz? tyle pracy?
Alusia8989 to zamiast korzystać że pół rodziny nie ma w domu i odpoczywać za porzadki się bierzesz?;-)
mama kubulki oj tak mój wędruje po całym łóżeczku a ochraniacz razem z nim
Lencja powodzenia jutro, oby godzinki w pracy szybciutko minęły
koriander niby większe porzadki mam już za sobą ale Twój suwaczek znów straszy:-)
emalia tak po skończeniu umowy możesz iść nazasiłek z UP, wymagane jest przepracowane pół roku, ale co mu szkodzi przedłużyć umowę, przecież jak pójdziesz na wychowawczy to on nie ponosi z tym zadnych kosztów
i jak po bilansie? jutro będzie lepszy dzień
iiwka my mamy dentinox i tak średnio, może jakieś 15 minut po posmarowaniu jest ok
kasiaj. zdrowiejcie szybko, ale super że jakieś pozytywy znajdujesz ( dłużej w domku z Fifim i nie odwiedzanie teściowej ;-))
Anik79 gratulujemy zabków, szybkie tempo,
nadika i jak wyniki? dotarły juz do Was



jakoś na raty ale się udało :-)
 
reklama
ale gorąco tu dzisiaj :p

u nas niestety choroby ciąz dalszy ;/ jutero jedziemy na kontrole wiec zobaczymy czy jest jakas poprawa (ja szczerze mówiąc nie widze ) ;/

eagle tez mam straszny problem zeby odpisać, jak nie jeden to drugi sie budzi ;/ a jak juz przeczytam cały dzien to nie pamietam kto z kim i dlaczego :p

my dzisiaj na obiadek ziemniaczki z koperkiem, kapusta i marchewka na słodko i schab z suszonymi morelami :p mniam
ostatnio robiłam z sliwkami ale taka sierota ze mnie ze rodzynek naładowałm do środką B twierdził ze dziwny ma smak , a mnie sie tylko wydawało bardzo słodkie :p

po 2 godzinnej walce w kuchni mam zrobione 35 zrazów na świta :p wszytysko pomroziłam czeka tylko na opieczenie :D
jeszcze tylko ryba po grecku, gyros bo to juz taka tradycja od 3 lat ze co swieta robie :p i sałatwa warzywna :d a moze macie jakis pomysł na salatkę ??? tylko najlepiej bez mleka i jaj :p
 
Do góry