reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Gosiagro mozesz przypomniec co robilas gosciom do jedzenia na domowki? jutro przychodza znajomi a ja nie mam pomyslu
cos do jedzenia podac trzeba a ja na razie wiem ze zrobie zupe krem z brokulow
pomozcie co im dac do jedzenia bo zielona jestem
 
Ostatnia edycja:
Gosiagro mozesz przypomniec co robilas gosciom do jedzenia na domowki? jutro przychodza znajomi a ja nie mam pomyslu
cos do jedzenia podac trzeba a ja na razie wiem ze zrobie zupe krem z brokulow
pomozcie co im dac do jedzenia bo zielona jestem

ja robiłam wtedy sałatkę z gyrosa, pomidory posypane serem i polane sosem czosnkowym, muffinki czekoladowo- orzechowe, galaretkowe łódeczki, jak coś cie interesuje to daj znać podam szczegółowy przepis, a na szybko dzisiaj zrobiłam inna wersję pomidorów z mozzarella
DSC_0554.jpg
 
a salatke gyros jak sie robi?
i te pomidorki tez brzmia interesujaco
a moze cos na cieplo?

za pomidory z mozarella to ja zawsze dam sie pokroic, a ze swierza bazylia to juz marzenie

Kasia dzieki, ale to cos raczej na ostro ma byc, Ty tez ostatnio szalalas kulinarnie na impreze zabkowa, chwal sie przepisami
 
reklama
a salatke gyros jak sie robi?
i te pomidorki tez brzmia interesujaco
a moze cos na cieplo?

za pomidory z mozarella to ja zawsze dam sie pokroic, a ze swierza bazylia to juz marzenie

sałatka gyros:
- 2 piersi z kurczaka
- kukurydza konserwowa
- ogórek konserwowy
- kapusta pekińska
- majonez
- ketchup
- przyprawa do gyrosa Kotanyi

na patelni przysmażasz pierś wsypujesz polowe przyprawy. Majonez mieszasz z ketchupem i dajesz resztę przyprawy w ten sposób powstaje sos. Mięso studzisz. Układasz warstwami ogórek, mięso, kukurydza, kapusta, sos i od nowa układasz. Kolejność oczywiście dowolna;-)

Na ciepło możesz zrobić skrzydełka ala' KFC

- 1 kg skrzydełek
- 1/2 szklanki Maggi płynnej
- mąka
- olej
- przyprawy np trochę chili

Skrzydełka dzielisz na trzy części. Wkładasz do miski i zalewasz maga, trzymasz w lodowce najlepiej przez noc. Potem obtaczasz w mące i smażysz na oleju.
Do tego możesz podać bagietką czosnkową taka mrożona upieczoną potem w piekarniku. Mniam:-D
 
Do góry