reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

właśnie wyczytałam że to nie zastój tylko zatkane kanaliki

Mleko leci bez problemów. Nie można masować a ja właśnie masowałam tylko gładzić przed i w trakcie karmienia. Kurcze ze też się przytrafiło nawet wiem dlaczego- przytrzymywałąm pierś w tym miejscu zeby małemu nosek się nie zatykał i mam za swoje


niestety nie mam kapusty w domu, jutro muszę kupić
 
reklama
Ja pułki co ciuchów nie kupuje starczy mi to co mam na jeszcze długo :-) zresztą nie podoba mi się sposób szukania ciuchów po tych zmianach na allegro, czasem się tylko za zabawkami rozglądam :-)
 
Ja pułki co ciuchów nie kupuje starczy mi to co mam na jeszcze długo :-) zresztą nie podoba mi się sposób szukania ciuchów po tych zmianach na allegro, czasem się tylko za zabawkami rozglądam :-)

Też mi się to nie podoba. Jak już chcą coś usprawnić i uporządkować, to przede wszystkim powinni to wszystko poukładać "płcią" żeby się łatwiej szukało co dla dziewczynki co dla chłopca a co unisex:)

Jeszcze tylko rzut okiem do małej do drugiego pokoju, woda na mleko na podgrzewacz i żegnam się z wami na dzisiaj:)
Do usłyszenia jutro:)
 
Ostatnia edycja:
Hej
Moja mała zasnęła 25 minut temu....Cos się przestawiła bo teraz zasypia tak po 20.00...ale nie uwierzycie ile zjadła przed snem.....240ml...Szok!!!! No jak nie pośpi do rana to sie wkurzę....hehehehehe!!!!
zyrraffka - mi kapusta bardzo pomagała jak karmiłam piersią....Także polecam....Zmroź liście kapusty, a potem pobij je tłuczkiem do mieśa żeby puściła sok....No dla mnie rewela była...
zdec - piękne ubranko...Ja też ostatnio zafascynowałam się Hello Kitty...I kupiłam ostatnio Polci 2 bluzeczki z tej serii i taki polarek....a tata z okazji 3 miesiecy kupił Polci dużą maskotkę Hello Kitty!!!!
Zmykam , idę poprzytulać się do P. My nasze przytulanki zaczęliśmy dopiero w poniedziałek.....Wcześniej przez tą rozłąkę nie było jak, potem jak przyjechał do Polski, to rodzice za ścianą a jak przyjechałam do UK to mama przyleciała ze mną i spała ze mną w sypialni a P. na kanapie w salonie i też nie było jak....Ale jak tylko mama pojechała i P. wrócił z lotniska to nie było pomiłuj....Hehehehe
Spokojnych, przespanych nocy.....a żyrraffce to nawet ze 4 godziny przesyłam.... :-)
 
sześć wszystkim z rana :-)
pogoda dzisiaj do du... pada :-( , Szymek właśnie poszedł do przedszkola, Kacperek na łóżku walczy z króliczkiem a ja nadrabiam zaległości na bb :-)
Dziewczyny ja się postaram dostosować :-) z parków to koło mnie sa dwa ale nie za bardzo.
A tak to koło galerii dominikańskiej jest fajny park potem można iść promenadą, a drugi gdzie chodze to koło akwaparku tam są dwa parki
 
Druga :)
U nas też pada i ciapowato dzień się zapowiada.
Ja dzisiaj musze porobic zdjęcia ciuszków do wystawienia bo się nazbierało , powystawiam na allegro i będzie na nowe :p
Dziewczyny czy u Was też zainteresowanie karuzelą Waszych Pociech zanika? My zdjęliśmy już z łóżeczka Jaśkowi karuzelkę i schowaliśmy dla następnej pociechy jak się zdecydujemy oczywiście:) Tzn mój mąż to już by atakował , ja potrzebuję czasu... Pobyt w szpitalu i CC dały mi w kość. I jakoś sobie nie wyobrażam dzielenia mojej miłości zresztą bezwarunkowej na 2 dzieci. Czy Wy też tak miałyście/macie? Ja na razie myślę że coś bym Jasiowi zabrała rodząc następne dziecko... Mam tylko nadzieję że to minie z czasem:)
 
Ostatnia edycja:
Zdec - dresik rewelacja!! A jest opcja żeby szukać płcią i nawet rozmiarami od ... do... i wg wieku dziecka (po lewej stronie na dole pod opcjami przeglądania) Chyba że nie o takie szukanie wam chodzi :)


zyrraffka - ja niestety nie pomogę ale słyszałam o tej kapuście właśnie.


A do mnie nie dotarły godzinki :( normalnie nie wiem co się z tą moją wredotą dzieje ostatnio z nocy na noc coraz gorzej :/ Dzisiaj od 00:30 do ok 4tej nie spała... oczy jak 5zł i nie ma spania... później zasnęła i obudziła się po 6 i teraz nie śpi ale widze że ziewa więc pewnie lada chwila bedzie śpiąca. Całe szczęście mąż podjął się wyzwania siedzenia z nią a ja mogłam pospać, teraz ja na warcie a on odsypia. (oby ta nocka była lepsza bo już zostaje sama na placu boju - a mąż do pracy :()

Zdec, Gosiagro, MagdaM a co powiecie na ten park koło mostu milenijnego (skrzyżowanie lotnicza/milenijna) ewentualnie park grabiszyński :) ??
 
reklama
hej,

mały pobudkę miał dziś o 6.00 więc od tej godziny nie śpię a on sobie smacznie zasnął na moim łóżku :) u mnie też dzisiaj deszczowo i tak jakoś ciemno za oknem. Od tyg nie byłam z małym na spacerze bo miał katarek i chciałam dzisiaj wyjść ale pogoda do niczego. No a od wczoraj mnie łapie jakieś choróbsko, leci mi z nosa i wogóle ogólnie słabe samopoczucie

zyrafka- kapusta spisuje się rewelacyjnie, mi bardzo pomogła, tak jak Agi piszę zmroź liście i następnie rozbij tuczkiem i okładaj pierś, jedyny minus to nieprzyjemny zapach, nie trzymaj za długo tak ok 15 min

perfecta co do karuzeli to mały sie interesuje ale od drugiej strony, tzn od góry :) jak go trzymam na rękach to wpatruje się w górne światełka karuzeli i okłada ją pięściami :)
 
Do góry