reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ale zimno dzisiaj, poszłysmy z Paula na spacer i oczywiscie aka mrzawka była,ze niby nic,a mokre wróciłysmy i zimnica brrr , do teraz czuje,ze mi zimno. Szkoda,ze lato sie juz skonczyło, było tak fajnie :-(

A moj dzinks dzisiaj mnie wykończył, normalnie mi sie oczy zamykaja taka jestem niewyspana ,a on cały czas jęczy, połozyc nie, nosic nie, bujac nie - omg co z tym dzieckiem :szok:


A tu dzisiaj jaka mała produkcja - chyba lenistwo wszystkich ogarneło.
 
reklama
a mój wyjątkowo na odwrót - śpi już prawie 5 godz...zasnął tak słodko na balkonie, godz. temu go wzięłam do środka myśląc, że się obudzi, ale gdzie tam. Tylko go rozpiełam i rozebrałam i dalej śpi. Zastanawiam sie, czy go nie obudzic, bo w nocy nie bedzie spał :)

Mój też zasnął przed 18 i chyba wpadł już w sen nocny :-( i pewnie zamiast spać do 7 to się obudzi o 3 ach
 
U nas spacerek udany, zakupki warzywne zrobione i na dziś i jutro ugotowane ... ale mnie wzięło, jak nigdy ...

Lencja - czym Ty karmisz swoje dzieciątko ???:-D:-D:-D

Lena - a dlaczego nie możesz wozić Małej z tyłu?
z przodu to najniebezpieczniejsze miejsce :(
 
dzięki za A6W, super Kornelka się rozwija, a nawet bym powiedziała ponadprzeciętnie:tak:



u mnie tez się poduszki wyłączyć nie da:-( gdzie chciałybyście się spotkać? ja tez jestem zależna od męża

Mi to obojętne gdzie się spotkamy, ja jestem zależna od autobusu:)

Mi to bez różnicy gdzie :) Zdec jest gdzieś koło ciebie jakiś park czy coś gdzie można by pospacerować? :) Bo skoro i ja i Gosia dojedziemy autami to chyba najlepiej będzie jak ty nie będziesz się musiała daleko wybierać komunikacją miejską :) Co wy na to?

Julka już wykąpana i śpi (trzymajcie kciuki i prześlijcie godzinki żeby pospała jak najdłużej :) bo juz mam dosyć nieprzespanych nocek :/).
 
Mi to bez różnicy gdzie :) Zdec jest gdzieś koło ciebie jakiś park czy coś gdzie można by pospacerować? :) Bo skoro i ja i Gosia dojedziemy autami to chyba najlepiej będzie jak ty nie będziesz się musiała daleko wybierać komunikacją miejską :) Co wy na to?

Julka już wykąpana i śpi (trzymajcie kciuki i prześlijcie godzinki żeby pospała jak najdłużej :) bo juz mam dosyć nieprzespanych nocek :/).

ok:-) niech jeszcze Madzia powie gdzie jej pasuje, a może Emalio do nas tez dołączysz?

ja ci posyłam kilka godzinek, moja tez już śpi i wstanie pewnie kolo 6:-)
 
Hej.
Czytam Was cały czas ale jakoś weny nie mam za bardzo do pisania:-:)-:)-(
Chyba jakieś jesienne przygnębienie mnie łapie:-:)-(
Alanek wogóle spać mi w dzień nie chce...
A jak jest z Waszymi skarbami???Ile śpią w dzień???Bo mój to jedną drzemkę ma ok 15 minut i drugą jakieś pół godzinki i tyle:szok: Dziwne to dla mnie bo przecież takie dzieci powinny dłużej spać:-(
 
Lencja - czym Ty karmisz swoje dzieciątko ???:-D:-D:-D
(

Hihi dobre pytanie :-) Kornelka jest niezłym przykładem, że restrykcyjna dieta eliminacyjna nie przeszkadza w rozwoju :-D Ona wciąż tylko na moim mleczku jest:tak:
Ona przybiera a mnie ładnie ubywa kg więc jest ok, względna równowaga w przyrodzie zachowana.

iiwka - powinny spać.. u nas też nie ma to przełożenia na praktykę...

hefi - to ja też jakąś godzinkę podsyłam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry