reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kacperek spał na dworze 3 godzinki i pewnie by dalej spał tylko już tak zmarzłam że musiałam do domu iść i się obudził w bloku.
Co do spotkania to ja jestem za :-)
 
Dziewczyny ćwiczące A6W mam pytanie, przez ostatnie nerwy związane z choroba męża nie ćwiczyłam przez 4 dni. Czy wiecie może jak teraz powinnam ćwiczyć? Zaczynać od nowa, bo wiem, że tam pisało, że może być tylko 1 dniowa przerwa

Sama tego ostatnio szukałam bo miałam w weekend przerwę, znalazłam odpowiedź tu: Aerobiczna 6 Weidera - końcowe rady

My dziś po szczepieniu i też nieco Nelcia jest marudna :/
Jestem w szoku jak przez 6 tygodni urosła!
Z 75 centyla wagowego skoczyła na 97 (7900g:szok::szok:) a z 50 centyla wzrostu wyskoczyła poza siatkę centylową! ma teraz 68 cm:szok:
 
To widzę że nie tylko moja dzisiaj taka maruda, bez smoczka nie ma szans...:(

a mój wyjątkowo na odwrót - śpi już prawie 5 godz...zasnął tak słodko na balkonie, godz. temu go wzięłam do środka myśląc, że się obudzi, ale gdzie tam. Tylko go rozpiełam i rozebrałam i dalej śpi. Zastanawiam sie, czy go nie obudzic, bo w nocy nie bedzie spał :)
 
Kochane a spróbujcie podkładać pieluszkę pod tą stronężeby się nie odwracała;)Co do spotkania to ja odpadam bo sama z Gają nie pojade do Wro tym bardziej, że nie mogę ją wieźć z przodu;(
 
Kochane a spróbujcie podkładać pieluszkę pod tą stronężeby się nie odwracała;)Co do spotkania to ja odpadam bo sama z Gają nie pojade do Wro tym bardziej, że nie mogę ją wieźć z przodu;(

Jak podkładam pieluszkę to mała się wybudza, bo jej "przeszkadza" i denerwuje ją to że nie może się położyć jak chce. Taka mała królewna...
Rozumiem że nie chcesz z nią sama jechać, ale czemu nie możesz jej wozić przodu? Wystarczy tylko wyłączyć poduszkę powietrzną:)
 
Jak podkładam pieluszkę to mała się wybudza, bo jej "przeszkadza" i denerwuje ją to że nie może się położyć jak chce. Taka mała królewna...
Rozumiem że nie chcesz z nią sama jechać, ale czemu nie możesz jej wozić przodu? Wystarczy tylko wyłączyć poduszkę powietrzną:)

nie w każdych samochodach się da :( niestety u nas podobny problem...
 
reklama
Sama tego ostatnio szukałam bo miałam w weekend przerwę, znalazłam odpowiedź tu: Aerobiczna 6 Weidera - końcowe rady

My dziś po szczepieniu i też nieco Nelcia jest marudna :/
Jestem w szoku jak przez 6 tygodni urosła!
Z 75 centyla wagowego skoczyła na 97 (7900g:szok::szok:) a z 50 centyla wzrostu wyskoczyła poza siatkę centylową! ma teraz 68 cm:szok:

dzięki za A6W, super Kornelka się rozwija, a nawet bym powiedziała ponadprzeciętnie:tak:

nie w każdych samochodach się da :( niestety u nas podobny problem...

u mnie tez się poduszki wyłączyć nie da:-( gdzie chciałybyście się spotkać? ja tez jestem zależna od męża
 
Do góry