reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

to całkiem dla jaj no i nie moje foto.:baffled:

mam tylko nadzieję, że nie moje! :p
właśnie dlatego nie lubię zamieszczać zdjęć w necie- nigdy nie wiadomo kto i do czego je wykorzysta :-/


Doszłam do wniosku, że chyba muszę częściej syna szczepić, bo dziś obudził się tylko o 2 na jedzenie, a potem dopiero o 6 jak tatuś wychodził do pracy. Ostatnio się tak wyspałam na początku września :-) Potem znowu zaczął się budzić częściej.

Eagle piękna suknia! Będziesz wyglądała cudownie! Trzymam kciuki za ostatnie przygotowania.
 
reklama
a jeszcze miałam zapytać dziewczyny "cycowe" jak dajecie radę w nocy? mój zjada najczęściej ok 19.30 a później dopiero ok 3-4 a nawet i dopiero o 5 a moje cyce tego nie wytrzymują bo w dzień je częściej, troche szkoda mi go budzić na jedzenie w nocy jeżeli sam nie ma takiej potrzeby i po co uczyć go jedzenia w nocy jeśli nie chce? nie wiem co mam zrobić?
bawić się w nocy z laktatorem? przyznam szczerze nie chce mi się
myślałam żeby zmniejszyć nieco ilość karmień w dzień i zamiast tego dawać butlę żeby produkcja tak nie szalała....ale po pierwsze Tomek nie uznaje butli, a ja nie chcę rezygnowac z karmienia, po za tym jedzenie "cyca" mu służy i rośnie chłopak jak na drożdżach.....ech poradźcie coś..
 
a jeszcze miałam zapytać dziewczyny "cycowe" jak dajecie radę w nocy? mój zjada najczęściej ok 19.30 a później dopiero ok 3-4 a nawet i dopiero o 5 a moje cyce tego nie wytrzymują bo w dzień je częściej, troche szkoda mi go budzić na jedzenie w nocy jeżeli sam nie ma takiej potrzeby i po co uczyć go jedzenia w nocy jeśli nie chce? nie wiem co mam zrobić?
bawić się w nocy z laktatorem? przyznam szczerze nie chce mi się
myślałam żeby zmniejszyć nieco ilość karmień w dzień i zamiast tego dawać butlę żeby produkcja tak nie szalała....ale po pierwsze Tomek nie uznaje butli, a ja nie chcę rezygnowac z karmienia, po za tym jedzenie "cyca" mu służy i rośnie chłopak jak na drożdżach.....ech poradźcie coś..
ja nie pomoge, Filip od dawna juz zasypia ok 20:30 i spi do rana i moje cycole sie do tego przystosowały, dopiero ok 7 zaczynaja pekac w szwach :p_
 
u nas dziś piękna pogoda, tak więc około 12 wybywamy na dłuuugi i być może ostatni taki spacer w tym roku w lesie ...

a poza tym dajemy dziś kolejny raz jabłuszko:)

avena - no zobaczymy, o ile da sie sprawdzić czy rzeczywiście kontakt sie urwał ... to będzie trudne, jak już pisałam ... ;(
a napiszesz trochę o tej kupce? wydaje mi się, ze dla wielu mam temat baaaardzo interesujący :)

Paula - a u nas kontrola bioderek dopiero jak zacznie chodzić

ewela- ja też bym nie chciała, zeby ktoś zamieścił moje zdjęcie i tylko się tak pobawił ... dla mnie to nic fajnego

eagle - czekamy na foto relację:), ale Ci fajnie ... ja bardzo miło wspominam ten dzień ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny co wy :-D wzielam z katalogu 3sussises hehe jaka laske ,a faceci bosze jacy naiwni ,smiechu mam po pachy z nich, masakra.

Ja robie przerwy w jedzeniu tak co drugi dzien pdaje cos nowego.
 
Witajcie,

Lencja dzięki za info o pampersach:) Może się wybiorę i skorzystam, bo w Tesco to zawsze najdrożej:( Jak by ktoś chciał to w Tesco są chusteczki nawilżone, a paczce 6 opakowań za 24,99zł.

Dzisiaj jestem zadowolona i wyspana, mała po wieczornej butli spała do 23;30, potem znowu dostała butlę i spała do 4:30. zdarzyło jej się to pierwszy raz, więc byłam tym bardziej w zoku i zaczynam kochać MM:)
No i najważniejsze cały czas zasypiała sama;) Nawet dzisiaj rano sama usnęła o 8, ale o 9 już pobudka:) Jeszcze spróbuję ją raz położyć koło 10-10:30. a potem na spacer koło 12:)

eagle będziesz na pewno super wyglądać:)
ewela kiedy ty jeszcze czas znajdujesz na takie pierdoły?:p
 
Ostatnia edycja:
faktycznie, chyba tego nie zrobiłam:zawstydzona/y::-p
ale mam tyle na głowie na koniec bo mój jeszcze dziś do pracy i dopiero od jutra na urlop idzie, co w zw. z tym większość "dopinania na ostatni guzik " spadła na mnie
juz się poprawiam

co prawda efekt na wieszaku nie jest taki jak w realu i foty zrobione komórkę więc nie najlepsze, ale ja jestem nią zachwycona

Zobacz załącznik 291810Zobacz załącznik 291811
oczywiście będę się chwalić jak juz będzie po;-):-)

śliczna sukienka:tak:

Witajcie,
Dzisiaj jestem zadowolona i wyspana, mała po wieczornej butli spała do 23;30, potem znowu dostała butlę i spała do 4:30. zdarzyło jej się to pierwszy raz, więc byłam tym bardziej w zoku i zaczynam kochać MM:)

pod tym względem właśnie MM jest super:-D:-D
 
reklama
Dziewczyny i mam jeszcze jeden problem. Mała trzyma mi główkę prawie cały czas tylko w jedną stronę... no czasem jak coś ją zaciekawi z drugiej strony to przewróci, ale nie chce i tak do końca, wtedy zezuje z góry. No i mało co pomaga, spać też oczywiście na "swoim" boczku:( Walczyłam z nią na początku, ale teraz jak próbuję przekręcać to się budzi...
Mam też wrażenie jak leży na brzuszku, że ma "krzywą" główkę:(
 
Do góry