reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hej, wasze brzdące tez takie marudne sie robią? Moj cały czas jęczy i a rekach chce byc noszony :/ , ledwo go uspiłam i spokoj jak narazie jest :-)
 
reklama
Dałam dzisiaj Krzysiowi 100 ml soczku jabłkowo-wiśniowego. Smakowało :) Wiecie może ile trzeba odczekać od podania jednego pokarmu do wprowadzenia kolejnego? W kolejce czeka już delikatna marcheweczka :)
 
mój też coraz więcej marudzi, mam wrażenie, że towarzystwa potrzebuje, bo wystarczy, że koło niego stanę i jest spokój

Dokładnie:) U mnie to samo:) I nie da rady nic zrobić przez cały dzień bo dziecko domaga się obecności:)
Ale dzisiaj nastał jakiś cud, po kąpieli mała dostała mleko, wypiła aż 100ml(co jej się nie zdarza<szok>):) a potem nie wiem na jak długo ale usnęła sama;) Położyłam do łóżeczka, buziak, dobranoc i mama wychodzi. Oczywiście marudzenie było, ale może kilka minut potem cisza, wchodzę do jej pokoju patrzę a ona śpi:)))))) Także mam nadzieję że po takiej porcji mleka chociaż do północy spokojnie pośpi:)
Tak więc teraz rodzice mają wieczór dla siebie:)
Dousłyszenia jutro:) Miłej i spokojnej nocki wam życzę;)

Agentka co to MM?
 
Dokładnie:) U mnie to samo:) I nie da rady nic zrobić przez cały dzień bo dziecko domaga się obecności:)
Ale dzisiaj nastał jakiś cud, po kąpieli mała dostała mleko, wypiła aż 100ml(co jej się nie zdarza<szok>):) a potem nie wiem na jak długo ale usnęła sama;) Położyłam do łóżeczka, buziak, dobranoc i mama wychodzi. Oczywiście marudzenie było, ale może kilka minut potem cisza, wchodzę do jej pokoju patrzę a ona śpi:)))))) Także mam nadzieję że po takiej porcji mleka chociaż do północy spokojnie pośpi:)
Tak więc teraz rodzice mają wieczór dla siebie:)
Dousłyszenia jutro:) Miłej i spokojnej nocki wam życzę;)

Agentka co to MM?
Zdec a 100 ml to dużo jak na nią? mój po dwóch cycolach dziś jeszcze 150 ml z butli dojadł....... a zazwyczaj po dwóch cycach między 60 a 100 ml wypija
to dokarmianie to sie u nas chyba otyłością może skończyć jak mu nie ograniczę- zjada tyle ile mu zrobię, cwaniaczek jeden
 
moja też zje ile zrobię ... potem nie może oddychać i stęka ale następnym razem historia się powtarza ... więc nie dajemy jej więcej niż cycek i 120ml mm ...

Natalcia nie marudzi ale z kolei od dwóch dni nie śpi rano ... ;(, szkoda bo miałam czas na spokojne śniadanko ...
 
reklama
witajcie
ja tak tylko na chwileczkę, pochłaniają nas bez reszty ostatnie przygotowania przed sobotą i nawet na nic nie mam czasu, w przelocie conieco poczytam i tyle ale od przyszłego tygodnia będę juz na bieżąco:tak:
ale co chciałam napisać...

przede wszystkim podziękować za cudowny wątek:-D

och coś czuję że będzie miał ogromne powodzenie:tak:;-):-)

a i jeszcze jak czytam o Waszych zmaganiach z usypianiem i zabawianiem maluchów przypomniały mi się czasy sprzed 2 lat dokładnie tak było z moja córcią, a Tomuś to anioł nie dziecko, przesypia prawie cała noc, zasypia sam i jest tak pogodnym i radosnym dzieckiem że szok, owszem jest bardzo towarzyski ale jak mama chce zrobić coś innego to pięknie sie sam bawi.....mam nadzieję że tak mu zostanie i w przyszłości także będzie takim kochanym i bezproblemowym syneczkiem mamusi:-)

przepraszam że nie poodpisuje więcej ale juz padam ze zmęczenia

pozdrawiam wszystkie mamusie i kochane czerwcowe maluszki
 
Do góry