reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Podczytalam ostatnie dwie strony, ale reszty nie dam rady :)
My dzisiaj bylismy w multibaby kinie - czadzik :) Fajna sprawa dla dzieciaków (tych starszych i mam tych młodszych). Mój Krystianek poogladał troche Ślubów Panieńskich, zjadl mleczko i poszedl spac :)

Tak jak was czytam, to nie moge sie nadziwic jakie ja mam szczescie - mój szkrab w koncu nauczył się zasypiać o 22 i budzi sie miedzy 2/3 a potem 7/8, potem wstaje ze mną o 10/11. Jak się budzi, to krzyczy z głodu, przez sen wypija całą butle i zanim go odłożę, już śpi.
Ogólnie mam w 100% bezproblemowe dziecko :)

Właśnie sie dowiedziałam, ze w grudniu bedziemy lecieć do niemiec samolotem - czy któraś z was już była ze szkrabem w samolocie?
 
reklama
Tak jak was czytam, to nie moge sie nadziwic jakie ja mam szczescie - mój szkrab w koncu nauczył się zasypiać o 22 i budzi sie miedzy 2/3 a potem 7/8, potem wstaje ze mną o 10/11. Jak się budzi, to krzyczy z głodu, przez sen wypija całą butle i zanim go odłożę, już śpi.
Ogólnie mam w 100% bezproblemowe dziecko :)

Mogę się pod tym podpisać, z tą różnicą, że nasza Kornelcia zasypia 19/20 :). Czasem zdarza jej się po raz pierwszy obudzić dopiero ok 6, czasem też miewa takie dni, że śpi sobie do południa :) c(oczywiście z karmieniem i przewijaniem w okolicach 8/9.
Tylko w dzień już jej spanie nie idzie, na spacerze ok, a potem przydałoby się choć 30 minut w okolicach 16/17 a tu nic z tego..


Ja po zakupach w Carrefourze obkupiłam Nelcie w bodziaki na długi rękaw, fajne gatunkowo w cenie niecałe 4 zł na sztukę :) Kupiłam papersy activ baby rozmiar 3 - 150 szt za niecałe 85 zł. I zrobiłam zapas deserków gerbera w cenie 3,57 za 2 słoiczki :-)
Poza tym kupiłam sobie farbę do włosów, ja na swoje gęste włosy potrzebuję zawsze 2 opakowań i w obecnej promocji dostałam za każde opakowanie ( kosztowało 9,95) bon o wartości 9,50 do wykorzystania na zakupy w listopadzie!!! Super oferta za 19,90 mam dwie farby i 19,00 na zakupy! czyli 0,45 za farbę (palette) to się opłaca!
 
Eagle - kochana miałaś pokazać kieckę ślubną:-):-)

Agi - to Polcia śpioszek grzeczny, moja Iga śpiocha szybciutko 30 minut i obudzona

Paula - u mnie jest identycznie z tymi kontrolami, byłam niedawno na drugiej, jest wszystko ok i kolejna jak mała będzie miała 6 m-cy:tak:

Kpi - kurcze ciężko stwierdzić co to będzie, mam w rodzinie bardzo podobną sytuację, mój szwagier wyprowadził się od żony, niby miał kończyć nową znajomość a z tego co wiem to cały czas w mniejszym lub większym stopniu angażuje się. Ale tam u nich jest cyrk totalny bo pomaga aktualnej zonie w remoncie i spędza też czas z nową miłością. Już ciężko nadążyć za nimi.

Ewela - Iga od wczoraj szleje przed snem, zwykle po kąpieli i karmieniu odkładałam ją do łóżeczka i zasypiała, a teraz jest masakra. Obstawiam ząbki, ewentualnie zbyt długo ją przetrzymałam i nie mogła zasnąć, albo kolejny skok????

Lencja, Asnecja - mój Igulek zasypia ok 20 (nie licząc ostatnich 2 dni bo ma jakiś okres buntu:) i śpi do ok 4, na szybko wszama i śpi dalej do ok 8, lub jednym ciągiem od wieczora do ok 7-8, ale do bezproblemowego bobasa to jej daleko:-D:-Dw dzień nadrabia:-D:-D

Dziewczyny mówicie że kilku czerwcówek nie było od dawna, prócz\ Milki to jeszcze ewelinka się coś nie odzywa.
Byłam dzisiaj z Igą u gastrologa z problemem kupkowym i lekarka wszystko naświetliła mi w tak jasny sposób że kamień z serca....uffff
 
Witam Was kochane po długiej nieobecności... ciekawe czy mnie jeszcze ktoś pamięta?!?! Nie zdziwiła bym się bo mało się udzielałam ale zawsze czytałam i Was wszystkie pamiętam! :) Niestety nie jestem w stanie Was nadrobić. Mam nadzieje że u Was wszystko w porządku.

U nas OK. Mały trochę marudny się zrobił. Domaga się towarzystwa i nie wystarczy żeby koło niego siedzieć tylko trzeba rozmawiać i bawić... hmmm... dziś tak wrzeszczał że mnie głowa rozbolała! Mam nadzieje że to minie bo opadam z sił...

Damianek ma już prawie 4 miesiące, czy to już czas podawać coś poza mleczkiem? Na razie tylko mleczko i herbatki lub woda, ale zastanawiam się czy to nie pora wprowadzać jakieś jabłuszko czy coś...?

Co do spanie to nie mamy większego problemu. Mały zasypia koło 21 i śpi do 6-7. W dzień też nie najgorzej chociaż czasami muszę mu pomóc i trochę ponosić. Już robi coraz większe postępy... jest taki silny że z pozycji pół leżącej siada!!! (ale mamusia pomaga ;) :O Aż się boję co będzie dalej!

Oki doki, idę spać... miłych snów kochane, teraz będę czytać na bieżąco!!!
 
czwarta :)


Mleko modyfkowane :)

a ja cały czas myslalam,ze mleko matki :-D:-D:-D:zawstydzona/y:

dałam swojemu wczoraj marcheweczke z jabłuszkiem i na dwa razy zjadł pol słoiczka, dzis doje reszte mam nadzieje, no i zaczely sie ciemno zielone kupki - to chybaod jabłuszka co?

A to widze,ze nie tylko moj dzinks szaleje :sorry: to dobrze,bo juz sie obawiałam. Wogole to nie mam sily go usypiac,bo nauczyłam :zawstydzona/y: na kolanach kolysac,a teraz to mnie juz nogi bola pod tym ciezarem. Dajcie jakies pomysły na usypianie pliss :sorry:

A widze,ze pewnie pomyslalayscie ,ze jaka jakas glupia z ta sympatia jestem,bo zadna nawet nie skomentowala :zawstydzona/y::confused2::sorry:, ale to nic nie znaczy,ze ja nieszczesliwa czy cos,nie zebuscie tak pomyslaly to całkiem dla jaj no i nie moje foto.:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Eagle - kochana miałaś pokazać kieckę ślubną:-):-)

faktycznie, chyba tego nie zrobiłam:zawstydzona/y::-p
ale mam tyle na głowie na koniec bo mój jeszcze dziś do pracy i dopiero od jutra na urlop idzie, co w zw. z tym większość "dopinania na ostatni guzik " spadła na mnie
juz się poprawiam

co prawda efekt na wieszaku nie jest taki jak w realu i foty zrobione komórkę więc nie najlepsze, ale ja jestem nią zachwycona

Zobacz załącznik 291810Zobacz załącznik 291811
oczywiście będę się chwalić jak juz będzie po;-):-)

a najlepsze że dopiero wczoraj wieczorem ja do domu przywiozłam, bo wisiała u moich rodzicow, na co mój to przymierz bo chce zobaczyć jak w niej wyglądasz?

hihi kazałam mu do soboty poczekać :)

ewela któraś pisała że masz ciekawe pomysły na spędzanie czasu :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja cały czas myslalam,ze mleko matki :-D:-D:-D:zawstydzona/y:

dałam swojemu wczoraj marcheweczke z jabłuszkiem i na dwa razy zjadł pol słoiczka, dzis doje reszte mam nadzieje, no i zaczely sie ciemno zielone kupki - to chybaod jabłuszka co?

:) w sumie jedno i drugie to MM :D Jaką robisz przerwę przed wprowadzeniem kolejnej nowej rzeczy? Co do ciemnozielonych kupek...możliwe. Chociaż Krzyś miewał takie od dawna i pediatra powiedziała, że jak najbardziej coś takiego się może zdarzać, kiedy dziecko jest na butli ;)

A to widze,ze nie tylko moj dzinks szaleje :sorry: to dobrze,bo juz sie obawiałam. Wogole to nie mam sily go usypiac,bo nauczyłam :zawstydzona/y: na kolanach kolysac,a teraz to mnie juz nogi bola pod tym ciezarem. Dajcie jakies pomysły na usypianie pliss :sorry:

Mój też szaleje... Wcześniej jak zasypiał po 19.00, to pierwsza pobudka ok. 2.00 a potem około 6.00 ale od kilku dni, zasypiając o stałej porze budzi sie najpierw ok. 23.30, potem 1.00, 3.00, 4:30, 6:00.... Mam nadzieję, że to te osławione skoki rozwojowe :/
 
Do góry