reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Przepraszm hefi dopiero doczytałam że miałaś dziś cieżką noc a ja Ci FB głowę zawracam......Bez pośpiechy jakby, co!

A moja wciąż śpi ....to już 2,5godz. jak zasnęła:szok: A śpi tak słodziutko moja perełka!!!!

Spoko spoko :) juz uzupełnione. Dopominajcie sie bo ja przyznam sie bez bicia nie zawsze zagladam na maila :sorry::zawstydzona/y: ale codziennie bywam na FB czerwcowym :-D
 
No moja też śpi po boju godzinnym, oczywiście usnęła w wózku:( Ciekawe tylko jak długo pośpi...

Nie jestem w temacie co do tych znajomych kpi, ale domyślam się o co chodzi... ciekawe jak sobie z tym poradzą dalej... oby im się udało:)
 
avena - szansa jest, zobaczymy czy chłopak był szczery, że to tylko ze stony tej laski i czy z nią zerwał kontakt ... choć moze być ciężko tą pewność zdobyć ... , będziemy myśleć jak ... chyba, że macie jakieś pomysły???

paula24211 - super, że wszystko oki po USG, tak trzymać!

zdec - kiedyś musi się przecież przyzwyczaić ... u mnie też łatwiej się Natalce zasypia w dzień w wózku, natomiast w nocy nie ma problemu z łóżeczkiem ...
 
Niestety nawet w wózku teraz nie przechodzi, bo wózek już wieczorem musi jechać, żeby mała spała, co chwilę się budzi.
Także ubieramy się i na spacer idziemy:( A tak mi się nie chce, bo pewnie strasznie zimno na dworze:(
 
Witam! Straszna produkcja dzisiaj , wybaczcie że nie poodpisuję ale po całodziennym lataniu po lekarzach mam serdecznie dosyć i padam na pyszczek. A to dopiero początek... w nastepnym tygodniu 2 dni moich wizyt i 2 wizyty Jasia. Jakaś masakra i jeszcze pogoda ma się spitolić...
Idę pooglądać jakieś wiadomości cy cóś Jasiek drzemie z tatusiem a ja się wywalę na kanapie i chyba też do kąpieli synusia się prześpię.
Miłego wieczorku
 
reklama
Witam! Straszna produkcja dzisiaj , wybaczcie że nie poodpisuję ale po całodziennym lataniu po lekarzach mam serdecznie dosyć i padam na pyszczek. A to dopiero początek... w nastepnym tygodniu 2 dni moich wizyt i 2 wizyty Jasia. Jakaś masakra i jeszcze pogoda ma się spitolić...
Idę pooglądać jakieś wiadomości cy cóś Jasiek drzemie z tatusiem a ja się wywalę na kanapie i chyba też do kąpieli synusia się prześpię.
Miłego wieczorku

To współczuje ale mam nadzieję, że wszystko ok!!
 
Do góry