reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Hejka kochane.
U mnie nocka jak zwykle. Od 20-ej do 2.00 Jasiek spał u siebie w łóżeczku a potem do mnie i co2 godz cyc. Masakra, A potrafił już całą noc przespac. Wytłumaczenie są dwa; albo skok, albo zęby :) Teraz zasypia po śniadaniu (kaszka Malinowa). Zobaczymy czy chociaż pół godziny prześpi.

Perfekta, Ewa
dziękuję Wam za instrukcje.
Perfekta-wytłumacz mi o co chodzi z tą "podstawą nabycia"? Szwagierka ustaliła ( pracuję w geodezji), że on to kupił. Najgorsze jest to ,że jego siostra się wpier... i chyba liczy ,że to zagarnie. A tu jest pięcioro dzieci do podziału. Wiem ,że nie ma szans bo robiłam studium administacji i mam pojęcie o KC ale ona myśli inaczej.
I nie wiem czy nie lepiej od razu do sądu nie iśc, bo tam tylko 50zł za sprawe spadkową.

Kurcze pół nocy myślałam o Gosiagro, mam nadzieję ,że się dzisiaj odezwie. Tulam mocno.
 
Hejka kochane.
U mnie nocka jak zwykle. Od 20-ej do 2.00 Jasiek spał u siebie w łóżeczku a potem do mnie i co2 godz cyc. Masakra, A potrafił już całą noc przespac. Wytłumaczenie są dwa; albo skok, albo zęby :) Teraz zasypia po śniadaniu (kaszka Malinowa). Zobaczymy czy chociaż pół godziny prześpi.

Perfekta, Ewa
dziękuję Wam za instrukcje.
Perfekta-wytłumacz mi o co chodzi z tą "podstawą nabycia"? Szwagierka ustaliła ( pracuję w geodezji), że on to kupił. Najgorsze jest to ,że jego siostra się wpier... i chyba liczy ,że to zagarnie. A tu jest pięcioro dzieci do podziału. Wiem ,że nie ma szans bo robiłam studium administacji i mam pojęcie o KC ale ona myśli inaczej.
I nie wiem czy nie lepiej od razu do sądu nie iśc, bo tam tylko 50zł za sprawe spadkową.

Kurcze pół nocy myślałam o Gosiagro, mam nadzieję ,że się dzisiaj odezwie. Tulam mocno.

Emalia - podstawą nabycia jest , jeżeli nieruchomość pochodziła z rynku wtórnego jest Akt notarialny nabycia nieruchomości
Oczywiście siostra nie ma nic do spadku ! Rzeczywiście przez sąd rejonowy jest taniej ale też dłużej:) W zalezności pracy sądu tak naprawdę , termin rozprawy może być różny, najlepiej zadzwonić do sadu i zapytać :) Wam nie zależy na czasie bo nie chcecie sprzedac domku więc sąd będzie ok
 
hej,
też cały czas myślę o Gosi, wierzę że będzie dobrze.

Mały dostał katarku i nie wiem czy to przez katar czy z jakiegoś innego powodu ale w nocy potrafi budzić się nawet 4 razy na karmienie i wogóle śpi niespokojnie. A budził się już tylko raz.
Dziewczyny co stosowałyście na katar waszych maleństw bo już nie pamiętam co pisałyście?

Byłam wczoraj zawieź te wnioski o urlopy do firmy ale nikogo w biurze nie zastałam więc dzisiaj będę musiała znów jechać. I znowu dzisiaj bede się stresowac.
 
Emalia - podstawą nabycia jest , jeżeli nieruchomość pochodziła z rynku wtórnego jest Akt notarialny nabycia nieruchomości
Oczywiście siostra nie ma nic do spadku ! Rzeczywiście przez sąd rejonowy jest taniej ale też dłużej:) W zalezności pracy sądu tak naprawdę , termin rozprawy może być różny, najlepiej zadzwonić do sadu i zapytać :) Wam nie zależy na czasie bo nie chcecie sprzedac domku więc sąd będzie ok

Właśnie chcemy sprzedac. A skąd te akt wziąć?
 
reklama
Do góry