reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kasiajanicka - daj koniecznie znać jak po warsztatach!. Ja w piątek byłam na warsztatach z eko-pieluszkowania, trochę nowego się dowiedziałam o wielorazowych pieluchach ale sądziłam, że więcej z tego wyniosę, pewnie gdybym nie używała wielorazowych pieluszek i nie była w temacie to byłabym bardziej zadowolona ilością nowej wiedzy:)
Kasiajanicka, Klementinka - jutro spacerujemy, prawd

A ja paczki z Hippa nie dostałam pomimo wypełnionej ankiety :no:
kurcze zapominiałam o jutrze.... ale sie postaram :) paczki z Hippa ani żadnej innej nie dostałam, ale pewnie jeszcze ditrze, trochę nam czasu do 4. miesiąca zostało :)

GOSIA
- pomodlę się, będzie dobrze, uwierzcie w to
 
witam się i ja
my dopiero niedawno wstaliśmy, mimo że dzieciaki poszły wczoraj spać o normalnej godz jak zawsze, Tomek zrobił sobie jedzonko o 1 jak nigdy tak wcześnie ale następne dopiero przed 5 i tym sposobem wstalismy po 8:-)
teraz maluchy o sniadanku sie bawią a mama z kawą na BB;-)

wczorajszy spacerek się nam bardzo udał
ja z Musiem to nawet wyszliśmy po 12 jak Asia poszła spać z tatą bo szkoda nam było tego słoneczka, a oni później do nas dołączyli, tak więc wróciliśmy ok 16 dopiero, w międzyczasie zaliczyliśmy karmienie w parku - choć to juz nie takie przyjemne bo mimo słoneczka za ciepło nie było i mi troszkę rączki zmarzły od prowadzenia wózka

na fotki niestety nie załapaliśmy się, mój miał zabrać aparat wychodząc z Asia ale zapomniał:tak::-(

teraz trzeba wrzucic jakieś pranie i posprzątać conico w kuchni ale to za chwilkę
lektura na dobry początek dnia:-D

Andzia_S powodzenia w nauce, my tak nauczyliśmy Asią że bardzo długo spała z nami, w sumie za bardzo nam to nie przeszkadzało i lubilismy to ale z nauka samodzielnego spania było bardzo ciężko bo już była duża jak sie za to zabraliśmy, efekt taki że do dziś bardzo często to wykorzystuje i spi z nami
z Tomusiem tego błedu nie popełnimy
magdziak i jak się zakupy udały?
Agi to efekt podrażnienia skóry przez śline, spróbuj przemywać bużke i smarować kremem
koriander niestety przez sklerozę mojego zdjęć brak:-D
a codo wózka to Tomus jak nie śpi to niechetnie w nim przebywa, leżenie jest ok dopóki ma widok co sie dzieje poza wózkiem:-)
ewela oj to nieciekawie z ta dentystką brrrrr....aż mi się odechciało takich wizyt a tez musze sie wybrać
zyraffka sukcesy samodzielnego zasypiania Łukaszka widzę coraz większe
tak trzymać:tak:
Asencja super fotki i Krystianek jaki zadowolony
a karaluchów nie zazdroszczę, bleee niestety nie pomogę bo na szczęście nie miałam z nimi do czynienia
nadika pampersy sleep&play ( te pomarańczowe) nie mają rozciągliwych boczków z rzepami tak jak active baby
my przeważnie zakładamy Tomkowi body, coś z długim rękawem - bluzeczka lub cienki sweterek, rajstopki i kombinezon misiowy plus czapeczka oczywiście
gosiagro ostatnio też często bywałam u moich rodziców i reakcja małego przez pierwsze kilkanaście minut to rozglądanie się gdzie jestem i czy jest w pobliżu ktos znajomy czyt. mama później juz ok babcia i dziadek wystarczali do towarzystwa
mysle że te nasze skarby to juz doskonale orientują sie czy są u siebie czy nie, inny wystrój, inne zapachy itp a to mądre bestyjki są
trzymamy kciuki za wyniki męża i szczepienie Majeczki
o rany doczytałam......gosiu wierzymy że będzie dobrze
Lencja najlepsze życzenia dla Kornelki
 
Dziewczyny doradźcie mi co mam zrobić. Muszę dostarczyć do firmy wniosek o urlop wypoczynkowy i wychowawczy i nie wiem czy sama zawieź bo boję się spotkania z szefem po tym jak się zachował podczas rozmowy ze mną, nie mam zamiaru z nim rozmawiać i znów wysłuchiwać obraźliwych słów, czy może poprosić męża by zawiózł. Firma mieści się tuż przy jego mieszkaniu prywatnym, może go nie być bo często wyjeżdża, a w firmie może być jedynie kierownik który chodzi za szefem jak posłuszny piesek i zawsze z szefem spiskuje.
Z drugiej strony nie chcę im pokazać że się ich boję. Nie wiem co robić.
 
o Boże, mąż właśnie dzwonił, ma jakieś 4 guzki na płucach.......
nawet nie wiem co powiedzieć:-:)-:)-(Tulam!!!

kupiłam dziś najdroższy makaron świata w realu, makaron lasagne, cena na półce 4,99 a na paragoni 14, 99.
O ranyyyy:baffled::baffled:
Musiał być chyba dobry:-D Łatwo nam się śmiać,ale jak bym zobaczyła taką cenę to chyba bym zwątpiła:szok::crazy:
Witajcie,

WRÓCIŁAM do was!!:):) Nareszcie.... teraz już postaram się być na bieżąco, mała po raz pierwszy dzisiaj śpi w swoim łózeczku w swoim pokoju:) Ciekawe na jak długo....
Witaj na "starych śmieciach":-D:-D:-D

pochwalę się moim małym sukcesem: właśnie ściągnęłam w 15 min 220 ml mleczka dla Filipka na jutro :) chyba moje picie wody przynosi sukcesy :) a jkimpolecacie laktator elektryczny? już mi ręce odpadają od pompwania :(

dobra, idę spac, kolorowych :)
Super!!!Gratuluję!!!:-);-):tak:;-)

IMG_3994.JPG

IMG_4056.JPG

Krystian z tatą na basenie :)
ale słodziak!!!!Śliczny!!!

Ślicznego masz synusia...to jest pajac czy bluza???Super!!!


Ja tak wpadłam na chwilkę bo Alanek mi się wierci,chyba czuje jak wchodzę na BB bo wcześniej spał:baffled::baffled::baffled:
Wczoraj ślicznie trzymał główkę w górze jak leżał na brzuszku,ale duma byłam:-D:-D
Coraz mniej się mu ulewa-jupi!!!:tak::tak:

Co do ciemieniuchy to u nas była dwa razy...Ja smarowałąm godzinkę przed kąpaniem oliwką główkę a poźniej zgodnie z tym co mi mówiła pediatra delikatnie pieluszką ścierałam...:tak::tak:
No i tyle z mojego pisania bo Alanek płacze...:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry