reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
powodzenia z ta hustawka bedziecie malego potem bujac na rekach tylko bedzie duzooo ciezszy
mi to wszyscy odradzali !!!! dlatego nie kupilam

Wszystko dla ludzi - nie ma co przesadzac :-)

Witajcie,

u zdec się coś w końcu rozwija:-D jest na porodówce:-) sms na odpowiednim wątku:tak:
Trzymam kciuki, ale coś czuje, że dziś będzie już tulić Natalkę:-D

Hahaha ,a pisalam jej wczoraj sms,ze jeszcze u mamy zacznie rodzic :-D:-D:-D - wykrakalam :szok::-D:-D
 
dziewczyny karmiące, w biedronce kupiłam bardzo smaczne chipsy bananowe:-) a co, chociaż bananowe można jeść
sa pyszne :tak:

A z warzyw co jecie?
Ja z warzyw to cukinie, ziemniaki, marchew,fasole maslowa i szparagowa, szpinak swiezy i duszony, wszelkie salaty, dzis mam pieczona dynie w marynacie miodowej :tak: Na razie wykluczylam cebule, czosnek, kapuste, i papryke oraz brokuly i kalafior, ale za jakies 2 tyg bede coraz wiecej wprowadzac, w 3 miesiacu podobno nie trzeba sie juz ograniczac bo jelita maluszka sa rozwiniete i sprawniej trawia


Uciekamy na spacerek

zdec badz dzielna!!!!!! trzymamy kciuki z Lilka!
 
oby zdec szybciutko urodziła :)

koriander już wcześniej miałam napisać jak patrzę natwój suwaczek to widzę moją majeczkę, strasznie podobna :)
 
zdec trzymam kciuki.

my po słabo przespanej nocy, jestem wykończona. Już nie wiem co jest małemu, myślałam , ze to kolka. Cały czas się pręży jest niespokojny, napina się jakby kupę chciał zrobić, popierduje z kupką ( tak popuszcza). Nawet jak śpi to się napina. Myślałam ze kropelki pomogły, ale to był chyba tylko zbieg okoliczności.
 
O kurcze co ja czytam, u Zdec sie ruszyło, hoho A skurcze jak za słabe to albo Jej podłączą oksy albo przebiją pęcherz i pójdzie :)

Stella- trzymam kciuki zeby i u iebie coś sie wreszcie ruszyło!!

O przytulankach po porodzie było... my od wczoraj mamy to za sobą :szok::szok: Troche szybko, ale nic mnie juz nie boli ani nie mam plamień wiec sobie pozwolilismy :sorry2: Normalnie czułam sie jak za pierwszym razem, hehe
 
Ostatnia edycja:
Zdec powodzenia, stella kto wie w kazdej chwili moze cie ruszyc ja rano poszlam na wizyte do lekarza a tu wody odeszly nagle i sie stalo. Tak ze trzymam kciuki za wszystkie nie rozpakowane.


Dzis natanek jadl od 4 rano do 8 caly czas na cycu na przemian z kupkami az 2 i sikaniem az sie przelal i posciel tez. Chyba mial jakis kryzysik, ale teraz smacznie weranduje i spi juz 2 godz, a mysle ze jeszcze pospi. Ja sie czuje ok, tylko mnie strasznie sutki bola. Dziewczyny po ilu dniach wam sutki sie przyzwyczaily do karmienia.
 
reklama
O przytulankach po porodzie było... my od wczoraj mamy to za sobą :szok::szok: Troche szybko, ale nic mnie juz nie boli ani nie mam plamień wiec sobie pozwolilismy :sorry2: Normalnie czułam sie jak za pierwszym razem, hehe

no właśnie pytałam się żeby zobaczyć czy my nie za wcześnie sobie pozwolilismy ;) bo my po 3 tygodniach od porodu i też nie miałam plamień już praktycznie (za to mieliśmy oboje mega ochotę ;)). Ale od tamtego czasu plamienia powróciły, małe bo małe ale są.

Dziewczyny po ilu dniach wam sutki sie przyzwyczaily do karmienia.

Mi po ok tygodniu. Teraz tylko zabolą czasami jak mała źle złapie sutka.

Zdec powodzenia, miałam przeczucie rano że będą jakieś wiadomości że się w końcu ruszyło :)

Ja dzisiaj jestem po nie przespanej nocy, Julka miała jakieś bóle brzuszka w nocy i marudziła a od 2 wogóle nie spała praktycznie (drzemała po kilka minut i się budziła więc ja o spaniu mogłam zapomnieć). Teraz dopiero o 11 zasnęła więc i ja się zdrzemnęłam. Oznajmiłam mojemu mężowi że dzisiaj w nocy to on trzyma wartę (odbija, przewija, lula) a ja śpię :) i budzę się tylko żeby małą nakarmić. Bo ja już od kilku nocy prawie nie śpie :/ (mój mąż miał do pracy na rano więc nie chciałam żeby był padnięty) ale jutro ma wolne więc luz (zobaczymy jak nam to wyjdzie :D)
 
Ostatnia edycja:
Do góry