reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dzięki dziewczyny za pamięć i zaciśnięte kciuki!
Ale niestety nie tym razem. Właściwie żadnej akcji, ale lekarka do mnie na izbie że lepiej by było gdybym się położyła w jakimś szpitalu we Wrocławiu na obserwację z racji na moją historię, bo oni nie mają mnie gdzie położyć.
Ładnie podziękowałam i wróciłam do domu, a właściwie do mamy:-D
Czekam aż coś zacznie sie rozkręcać.... nie wiem czy się doczekam.

Lena pytanie do Ciebie: Ile kosztuje KTG w szpitalu jeżeli przychodzi się je zrobić z ulicy?
 
Wpadłam tylko na chwilę już uciekam.
Życzę rozpakowanym spokojnej przespanej nocy:-D O ile może taka być:-)
2.lipiec mija a ja raczej się nie rozpakuję:-(
Ciekawe kiedy nasz wątek zostanie przeniesiony??:no::no::wściekła/y:
 
Dzięki dziewczyny za pamięć i zaciśnięte kciuki!
Ale niestety nie tym razem. Właściwie żadnej akcji, ale lekarka do mnie na izbie że lepiej by było gdybym się położyła w jakimś szpitalu we Wrocławiu na obserwację z racji na moją historię, bo oni nie mają mnie gdzie położyć.
Ładnie podziękowałam i wróciłam do domu, a właściwie do mamy:-D
Czekam aż coś zacznie sie rozkręcać.... nie wiem czy się doczekam.

Lena pytanie do Ciebie: Ile kosztuje KTG w szpitalu jeżeli przychodzi się je zrobić z ulicy?
CZy z ulicy czy nie 30 zł:)
 
uCIEKAM spać może mi się uda mąż pojechał pierwszy raz sam na imprezę firmową;)Bal samców;)A ja rządzę z małą:)
 
Kornelka przesz 1,5 dnia leżała w inkubatorze pod lampami, na fototerapii ale jakoś nam to nie pomogło.. Na całe szczęście już nie mamy kikuta.
czytałam Twoją opowieść z porodówki, oj to po prostu szpital na Bialanach w całej okazałości... Współczuję przeżyć,a czy ten lekarz, który tak szybko podjął decyzje o cięciu to był dr Zwie...ński ???


większość porodu prowadziła jakaś stara baba- Weiss... coś tm coś tam, a decyzję o cięciu podjął dr Drożdżal, w sumie jedyny dr, który na obchodach zadawał inne ytania niż "jak się pani czuje" i oglądał wkłądki z odchodami, aby sprawdzić czy jest ok

za decyzje o cięciu będę mu wdzięczna do końca życia

nawet się zastanawiam nad zmiana ginekologa, takie facet zrbił na mnie wrażenie jako fachowiec
 
Witajcie,

u zdec się coś w końcu rozwija:-D jest na porodówce:-) sms na odpowiednim wątku:tak:
Trzymam kciuki, ale coś czuje, że dziś będzie już tulić Natalkę:-D
 
reklama
powodzenia z ta hustawka bedziecie malego potem bujac na rekach tylko bedzie duzooo ciezszy
mi to wszyscy odradzali !!!! dlatego nie kupilam
mamo mikolaja to nie jest powiedziane
znam wiele dzieci, ktore byly bujane w takich bujaczkach i zadnemu nie rozwinelo to potrzeby bujania

no to sie zdec doczekala:-)
pewnie wieczorem bedzie juz z corcia
 
Do góry