reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Milka 10 tego lipca bedę 13 dni po terminie.( termin miałam na 27 czerwca ) a Pierwsza próba indukcji ma być nawet 7 lipca ( czyli już na 10 dzień po terminie ) .
Mój lekarz mówi, że indukcja bedzie dwu- etapowa .Pierwsza 7- ego mała ilość oxy.. a jak nie zadziała to 10 tego idziemy na całość.

ale do 7 lipca jeszcze jest czas:) wszystko się może zdarzyć :)
 
wg położnej pomogło m u w tym leżenie w inkubatorze, bo to wysuszyło, a żebyście wiedziały jaki on wielki był w tym inkubatorze, prawie się nie mieścił :-)
Kornelka przesz 1,5 dnia leżała w inkubatorze pod lampami, na fototerapii ale jakoś nam to nie pomogło.. Na całe szczęście już nie mamy kikuta.
czytałam Twoją opowieść z porodówki, oj to po prostu szpital na Bialanach w całej okazałości... Współczuję przeżyć,a czy ten lekarz, który tak szybko podjął decyzje o cięciu to był dr Zwie...ński ???
 
Dziewczyny, które karmią piersią jakie jecie owoce??
HEFI ciężko stwierdzić ale mi libido tak poszło na maxa w górę, że jak patrzę na męża to już mam mokro;)Ale chyba po okresie połogu czyli po 6 tygodniach;)
 
Dziewczyny, które karmią piersią jakie jecie owoce??
HEFI ciężko stwierdzić ale mi libido tak poszło na maxa w górę, że jak patrzę na męża to już mam mokro;)Ale chyba po okresie połogu czyli po 6 tygodniach;)
lena, matko to tak samo ja
normalnie mecze sie ze jeszcze nie moge
tak jak cala ciaze sex mogl nie istniec tak teraz codziennie mysle
a jeszcze dwa tygodnie musze czekac


dzisiaj pytalam polozna o kremy przeciwsloneczne
mowila ze powinny miec mineralne filtry, to sa takie co zostaja na skorze a nie wnikaja w srodek
faktor wystarczy juz 30

katarzynajanicka wspolczuje porodu
czasami mam wrazenie ze oni jakies eksperymenty robia, ktora jak dlugo wytrzyma
w Toruniu maja jakies problemy z podejmowaniem odpowiednich decyzji,
moja mame trzymali tak dlugo z ulozeniem posladkowym, ale myslalam ze te czasy sie skonczyly
 
Ostatnia edycja:
Nadrobilam zaleglosci, usmialam sie mocno z waszych "kupowo-siusiankowych" opowiesci ;D az zaczelam wlasne Malgosiowe doswiadczenia wspominac - a teraz na pewno bedzie jeszcze weselej, bo chlopcy maja wiekszy "zasieg" siusiania ;]
I musimy kupic jednak opakowanie "1" - w 2 nam niby nie tonie, ale jak sie teraz wiecej wierci to .. czesto spadaja mu z dupki z tylu ;] Dziwne, bo Malgosie mniejsza o kilogram od razu do 2 upakowalismy i bylo ok;P

ewus - ciesze sie, ze miedzy tata chlopcow a Wami sie uklada - tylko sie nie rozckliwiaj prosze i pamietaj, ze to Wy jestescie najwazniejsi :) trzymam kciuki, zeby sie wszystko dalej dobrze ukladalo.

Weszlam na wage - schudlam 3 kg. Do mojej wymarzonej wagi zostało UWAGA - 27kg :szok:
No, to prawie tak jak i mi ;D Mi podejrzanie malo ubylo po samym porodzie - jak sie wazylam w domu .. fakt faktem przez 1,5 dnia po porodzie jadlam spoooro i pilam hektolitrami :p Ale tak czy siak - jest tego jeszcze jakies 20 kilo .. (do wymarzonej to -30, ale dawno porzucilam to marzenie :p) a "konkretne" odchudzanie dopiero po zakonczeniu karmienia piersia:/

Dziewczyny,a wy kupywałyscie usztywniany stanik do karmienia moze?
W sensie z fiszbinami ? Ja takie mam, ale "wlasnorecznie przerabiany" :p Pamietaj tylko, by to byl "odpowiednio dobrany stanik" (patrz watek atheny :>), gdzie fiszbiny koncza sie pod pacha a nie uciskaja w polowie piersi (wtedy moga uciskac kanaliki mleczne, co jest b. niewskazane).. Ja spie nawet w nich - zreszta one są z poprzedniego "karmicielskiego" okresu, takze sprawdzone w dzialaniu ;)
atheno - para haftek ze sklepu z pasmanteria i jakies tasiemki i voila ^^;) Ja na poczatku przy Malgosia karmilam tez bez przerobienia - klelam przy sciaganiu ramiaczek .. z usprawnieniem jest idealnie ;D

no .. to teraz "biezace" produkcje forumowe czas zaczac czytac, bo nie wiadomo jak dlugo jeszcze oba malce beda spaly ;]
 
reklama
ja tylko jabłka, babany i arbuza:-( ale planuję też brzoskwinie i nektarynki
ja juz jem brzoskwinie i morele, borowki (te duze kandadyjskie czy jakos tak) rowniez jablka, arbuzy, melona poza tym dzemy
po jednym sprobowac i obserwowac co sie dzieje: inaczej lato minie a my bedziemy ze slina w buzi patrzec na to wszystko a dziecku niekoniecznie musi szkodzic
 
Do góry