reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć dziewczyny,

Dobrze spekulujecie jestem na wsi:) Wczoraj miałam wam napisać że idę do lekarza a potem na wieś, ale mój mąż spakował już komputer i nie było jak napisać:(
Rzeczywiście zostało nas jeszcze z 5 osób, ale ja coś czuję że załapię się na lipiec...
Wczoraj u lekarza dwa skurczyki na poziomie 45 dopiero:((((
No i rozwarcie stałe od poniedziałku, ale zrobił masaż szyjki może coś pomoże.... ten masaż to wcale nie jest jakaś tragedia..
No i następna wizyta na 1-2 lipca o ile nie urodzę.
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Dobrze spekulujecie jestem na wsi:) Wczoraj miałam wam napisać że idę do lekarza a potem na wieś, ale mój mąż spakował już komputer i nie było jak napisać:(
Rzeczywiście zostało nas jeszcze z 5 osób, ale ja coś czuję że załapię się na lipiec...
Wczoraj u lekarza dwa skurczyki na poziomie 45 dopiero:((((
No i rozwarcie stałe od poniedziałku, ale zrobił masaż szyjki może coś pomoże.... ten masaż to wcale nie jest jakaś tragedia..
No i następna wizyta na 1-2 lipca o ile nie urodzę.

a ja sie navzytalam wlasnie o fazach ksiezyca i mam nadzieje ze wszytskie 5 rozpakujemy sie wlasnie teraz :)
ja myslalam ze juz mi wody odchodza... dzis jechalismy z mezem samochodem i poczulam jak mi sie mokro robi... ale to niestety tylko jakis taki dziwny sluz :(
A porody w pelni sa zwiazane wlasnie z odpywami wod w oceanach... no to moze i nam odplyna :)

Zdec ja jak robilam ktg w srode to mialam skorcze na poziomie 4-6 - tak malych to jeszcze nie mialam :)
 
Hej Dziewczyny!

Ja podczytuje Was ale czasu na odpisywanie niestety nie mam bo mała albo wisi mi na cycu albo moja mama ją buja na rękach ;) a ja staram się trochę posprzątać i porobić bieżące rzeczy. Teraz w końcu śpi. Dzisiaj mieliśmy średnio fajną nockę, bo od ok 4 prawie Julka nie spała, podsypiała mi trochę przy cycu. Do 13tej ani cyc ani masowanie nie skusiło jej do snu.
Staram się odpoczywać na zapas bo mama wyjeżdża już we wtorek a mój mąż od wczoraj już nie ma urlopu :( Jakoś trzeba będzie sobie radzić chociaż teraz widzę jak dużo daje dodatkowa para rąk :)

:no: nie wyrobie na pieluchach - jak go przebiore to pyyrrr i kupka juz na swiezej pieluszce :szok: krolewicz no :-p

hehe u nas podobnie ;)

Już niewiele nierozpakowanych zostało :D ale też niewiele czasu do końca miesiąca ;)
 
Ja właśnie zjadłam pyszny obiadek.....Robi się ładna pogoda za oknem co cieszy.....
Kochane piszecie że w nocy jest pełnia....Mogłaby więc ta moja się wypakować bo to by mi bardzo pasowało...zwłaszcza że jutro niedziela.....i łatwiej byłoby dojechać do Warszawy.....mniejsze korki i wogóle.....Ale wątpię żeby tak się stało....skoro brak jakichkolwiek objawów.....
Kurczę tak niewiele nas nierozpakowanych zostało!!!!:-):-):-)
 
tuchna - ja jestem teraz w pl i tutaj rodze,jak urodze to jade z powrotem do Londynu;/

Agi78 - mój mąż na szczescie sam sobie ustala długosc urlopu. oczywiscie najlepiej jakby trwal krócej niż dłużej tak jak sie zapowiada,ale juz nic na to nie poradzimy. Dzici rodza sie raz albo kilka razy w zyciu i inne rzeczy musza zejsc wtedy na dalszy plan..praca, kasa itp...

cobra serio cos milczy....??????????

asiatipl - gratulacje. sliczna dziewczynka. :-)

a ja dwupaku..jak sie domyslacie. nie wiem wciaz co robic dzis z tym szpitalem. nie che mi sie tam jechac jak nie wiem co;/ nic sie nie dzieje... mam jechac sie sprawdzic,czy poczekac do poniedziałku...??

oo cobra jednak rozpakowana!!!!!! GRATULACJEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
No proszę a jednak....Cobra nam się rozpakowała.....
Cobra - Gratuluję Kochana.....To juz koniec Twojego narzekania...Masz już Jakuba przy sobie!!!!! Dużo zdrówka dla Waszej dwójeczki

dziewczyny nierozpakowane mam pomysł....Te co tak straaaaasznie narzekały na forum już urodziły....więc może teraz nasza kolej.....hehehehe:-D Narzekajmy ile wlezie.....Ja mogę zacząć!!!!
Uwaga:
"Mam już dość tego czekania.....Wszystko mnie wkurza, wnerwia, denerwuje....lepiej nie podchodzić do mnie bo nie ręczę za siebie.....Ileż można czekać....czy już nie ma żadnej sprawiedliwości"!!!
 
reklama
Do góry