reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
dziewczyny a jak z pzu pieniążki można otrzymać??? ja płacę jakieś ubezpieczenie grupowe 50 zł miesięcznie i czy za pobyt w szpitalu też się coś dostaje???

zyrraffka, u mnie w firmie jest ubezpieczenie w allianz i wiem ze jak kolega lerzal w szpitalu to kase dostawal. Musisz przeczytac umowe ubezpieczenia, albo najlepiej zadzwon do waszego agenta ubezpieczeniowego - w koncu od tego sa zeby pomodz zalatwic formalnosci w takich sytuacjach albo podpowiedziec co trzeba zlozyc.
 
A już myślałam, że się rozpakowałaś:-D:-D:-D
Ja też robiłam płytki przedwczoraj i mam 110tysięcy!!!! Także spoko możemy rodzić ale coś nasze te córki nie chcą wyłazić - uparciuchy jedne!!!!

no widzisz Agi... wszystko przygotowane, nawet plytki z ktorymi byl taki wielki problem sie uspokoily a te nasze uparciuchy nie chca wyjsc :)
bylam dzis u internisty po zwolnienie bo mialam do wczoraj. Myslalam ze bedzie problem ale naszczescie trafilam na taka Pania dr ktora nie robi problemu szczegolnie jesli chodzi o koboety w ciazy. Takze dala mi zwolnienie do 2.07
 
:wściekła/y:Cześć ...ja czekam i to czekanie staję się niemożliwe....

Moja nadzieja, to dzisiejsza PEŁNIA ,,,,moja druga nadzieja...to jutrzejszy oficjalny termin....

Jedno mogę powiedzieć temirn rodzenia z wczesnego USG 9 - 24 t.c. to nie jest prawda w moim przypadku.
Jestem na etapie sprawdzania skuteczności herbaty z liści malin...zwiększyłam dawkę do dwóch dziennie. Dziś wypiję chyba 3.
kochana czuje to co ty, dziś mam termin, jade wieczorem na ktg ale czuje ze wróce, bo skurceze mam ale takienieregularne.....:wściekła/y:ach
 
zyrraffka, u mnie w firmie jest ubezpieczenie w allianz i wiem ze jak kolega lerzal w szpitalu to kase dostawal. Musisz przeczytac umowe ubezpieczenia, albo najlepiej zadzwon do waszego agenta ubezpieczeniowego - w koncu od tego sa zeby pomodz zalatwic formalnosci w takich sytuacjach albo podpowiedziec co trzeba zlozyc.


faktycznie, chyba najlepiej zadzwonić
 
koriander, mam nadzieję ze to godziny :)
no tak zostalysmy we trzy: ja, Agi i Zdec.... czy moze ktos jeszcze??
o


i jeszcze ja, ale dzis nie przespalam cala noc mam skurcze tylko nie takie silne, ale chyba dzis pojade a jak nie to moze jutro. W kazdym razie usnelam kolo 9 rano teraz wstalam i skurcze troche ustapily, moze to cisza przxed burza:-D
 
reklama
Do góry