reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć Dziewczyny!

My po bardzo przespanej nocy. Prawie 7 godzin spania- karmienie- 4 godziny snu.

Olimpia jaki fajniutki Twój Skarbek, już miesięczniaczek, nieźle:-) i jaki piękny uśmiech
Mąż szykuje śniadanko, ale niestety co dobre szybko się kończy, bo od poniedziałku idzie do pracy:-(

Teść pojechał dzisiaj na wycieczkę, więc trochę luzu w domku. Cieszę się bo każdy dzień bez teścia to wspaniały dzień, hihihi (a te dni bez są baaaardzo rzadko))

Miłego dnia wszystkim życzę
 
reklama
Czesc dziewczynki
dlugo mni nie bylo pojechalam do rodzicow i nie mialam dostepu do netu. No fajn ie w koncu KatarzynaJanicka i Lena sie rozpakowaly (ogromnne gratulacje dziewczyny). Ale widze ze reszta czeka... dobrze przynajmniej nie bede sama :)
W srode bylam u mojej ginki - troche sie szyjka skrocila i powiedziala ze do polowy przyszlego tyg powinnam urodzic. A wczoraj mialam termin z OM - zglosilam sie do szpitala bo tak mi kazala lekarz z IP jak bylam raz na KTG. Okazalo sie ze jak jest wszytsko ok to nie musze sie wcale zglaszac - zalamka kazdy mowi co innego. Moge isc do lekarza do przychodni przyszpitalnej ale oczywiscie bylam za pozno i nie zostalam przyjeta. Zatem w poniedzialek rano musze tam pojechac zeby mnie zbadali.
Juz tak mysle o tym porodzie ze dzis w nocy to nie wiem czy mialam skurcze czy mi sie to snilo.

Agi: dzieki za pamiec. Nie rozpakowalam sie niestety :/ Robilam plytki - mam teraz 97 tys.

no coz pozostaje nam nierozpakowanym czekac ... moze ta pelnie cos przyspieszy. OBY!!!

milego dzionka dla wszytskich

A już myślałam, że się rozpakowałaś:-D:-D:-D
Ja też robiłam płytki przedwczoraj i mam 110tysięcy!!!! Także spoko możemy rodzić ale coś nasze te córki nie chcą wyłazić - uparciuchy jedne!!!!
 
Witajcie :-) Widze ze najwieksze marudy z forum sie rozpakowaly, nareszcie :-D

Z tymi kolkami to czarna magia dla mnie, jem czasami kilka dni to samo i pieknie, a tu nagle caly wieczor przeplakany, pierdziuszki i prezenie, juz nie wiem czy te bole rzeczywiscie maja zwiazek z dieta :confused::confused:

U nas pelnia lata wiec w zasadzie cale dnie spedzamy na spacerach, pierwsze karmienia w parku zaliczone, na szczescie co laweczka to praktycznie jakas mama z cycem siedzi wiec zero stresu i nikt nie zwraca uwagi :tak: A jak tam u was??

Kajdusia czytalam twoje posty o pologu i poranionych sutkach i Malgosi wampirzycy :baffled: mam nadzieje ze juz wam lepiej idzie, i bol mniejszy... A MAlgos jest spokojna czy ja brzuszki mecza? Wyglada na zdjeciach na bardzo zadowolona z zycia :-)A piotrus jaki dumny!

Olimpia rozkoszujcie sie cisza :-D Nie martw sie, maluch przez 9 miesiecy ciazy rowniez slyszal halasy wiec jest do nich juz na pewno bardzo przyzwyczajony :tak:

Agi kaj, zdec: trzymajcie sie dzielnie juz tylko godziny/ dni do waszego porodu zostaly!

ewus, ciekawe jak po spotkaniu z M.....daj znac, mam nadzieje ze wszystko bedzie sie u was pieknie ukladac, zycze wam tego z calego serca!

Milego dnia mamusie i dwupaczki!!!!
 
anecznik - z tymi szpitalami to dokładnie tak jak mówisz. Tam gdzie ja rodziłam lekarze nie mają nic do powiedzenia, o wszystkim decyduje ordynator, normalnie dyktatura:-)
I kurcze same pozytywne opinie o smoczkach, więc może też spróbuję, Iga czasem już się naje i cmoka sobie pierś jak smoczka. A dzisiejsza nocka u nas wyjątkowo udana, mogłam pospać tak po 2-3 godzinki, odrazu lepiej się czuję. Proszę o więcej takich!!!!!!
 
:wściekła/y:Cześć ...ja czekam i to czekanie staję się niemożliwe....

Moja nadzieja, to dzisiejsza PEŁNIA ,,,,moja druga nadzieja...to jutrzejszy oficjalny termin....

Jedno mogę powiedzieć temirn rodzenia z wczesnego USG 9 - 24 t.c. to nie jest prawda w moim przypadku.
Jestem na etapie sprawdzania skuteczności herbaty z liści malin...zwiększyłam dawkę do dwóch dziennie. Dziś wypiję chyba 3.


 
Witam Dziewczyny! Jak na razie oj doczytać Was po kilku dniowej przerwie nie możliwe. :szok::szok:Przejrzałam kilka stron ale już nie mogę się doczekać :no:muszę się pochwalić 21.06. o 17:40 urodziłam córeczkę Roksankę, 2700 wagi, 52 cm :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D.Wczoraj wróciłyśmy do domciu miałyśmy wyjść w czwartek ale mała miała żółtaczkę i musiałyśmy się naświetlać. życzę wszystkiego dobrego rozpakowanym w tym tyg i cierpliwości nie rozpakowanym. Jak zobaczycie Wasze słoneczka przechodzą wszystkie żale i złości,bóle itp.:-D:-D:-D:-D:-D 5,2.jpg5,1.jpg
5,1.JPG
5,1.JPG
 
ewus to super
w porownaniu do tego co pisalas kilka mies temu to same pozytywne zmiany, nawet w zachowaniu jego mamy
zycze zeby dalej tak pozytywnie sie rozwijalo

Koriander ja mam podobne zdanie o kolkach i bolach brzuszka
jem ciagle to samo, staly repertuar i czasami brzuszek boli a innym razem nic
te malutkie brzuszki chyba czasami po prostu bola

od wczoraj jestesmy tylko na cycu
przybral 20 g od wczoraj wiec dalej karmimy cycem, tylko o 3 w nocy dostal butle, juz sie poddalam bo nie chcial ciagnac a ja zaraz panikuje ze jest glodny

ciekawe kto nastepny zamilknie na forum z powodow porodowkowych
a cobra?

asiatipl sliczna corcia, gratulacje
masz swietny koszyk dla malej
 
Witajcie

Dziewczyny ,ale mialam ciezka noc - niewiem co jest ,ale ok 3 w nocy juz drugi dzien łapie mnie przerazliwy bol zoładka i to taki,ze sie zwijam z bolu :no::-:)-(

No dzisiaj nic z mleczych przetworow nie jem zobaczymy jak mały wieczorem bedzie sie zachowywał :tak:`

Moim skromnym zdaniem cobra poszła sie rozpakowac do szpitala, za długo milczy , tymbardziej,ze nie odpisala kasiulce na eska, małpa jedna tak cichaczem :cool:
 
reklama
asiatipl - jaka urocza córeczka....Jak słodziuchno śpi:-)
ewela - współczuję okropnej nocy!!!!

U mnie nadal ciszaaaaaaaaaaaaaaaa......Jak makiem zasiał....Tylko malusia moja przeciąga się od rana i brzuszek mi cały wiruje....mój P. się śmieje że taka ruchliwa....bo pewnie zaczęła już walizkę do wyjścia pakować....i dodał że znając zamiłowanie kobiet do pakowania....i zabierania ze sobą praktycznie wszystkiego z szafy (czyżby coś mi sugerował:-D:blink:) to może potrwać jeszcze kilka dni.....
 
Do góry