reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
no ładnie cobra chyba cichaczem się wypakowuje albo się wkurzyła na lene i się nie odzywa:-D
Umnie i Maryśka i Zośka usneły więc troche ciszy w domku a tak wogóle poszłam dziś troszke do pracy:sorry2:musiałam mamie troche pomóc bo to koniec roku i tłum ludzi po kwiaty a mała sobie smacznie spała w wózeczku na zapleczu moja siostra ją powoziła od czasu do czasu:happy2:
 
Agi-rozumiem Cie doskonale/Córkę która ma 15lat przenosiłam 3tyg,leząc przy tym 2tyg do rozwiązania w szpitalu gdzie widziałam mamki z malenstwami:szok:I to był ból i zazdrość dopiero:wściekła/y:Ciesz sie ze nie musisz spędzac tych ost dni na patologii;) I na Ciebie przyjdzie pora,oby malenstwo nie czekało tylko na przyjazd tatuska;-)
 
Mamusie czy karmiąc piersią można używać smoczków??????? Dzisiaj na wizycie malutka płakała i lekarka mnie pyta czy mam smoczek, a ja oczy w słup:szok:
 
ewela-nakieształaś juz tą potrawkę?


Nie zrobiłam, bo kuraka nie mam w zamrazaliniku:dry:,dopiero moj D wraca z pracy to kupi po drodze :sorry:

Zjadalm tylko dwie kanapki ziarnistego chleba z chuda szynka :dry:mało specjalne,ale zawsze cos..:eek:


_avena_ moj to za chiny smoczka zassac nie chce :no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agi-rozumiem Cie doskonale/Córkę która ma 15lat przenosiłam 3tyg,leząc przy tym 2tyg do rozwiązania w szpitalu gdzie widziałam mamki z malenstwami:szok:I to był ból i zazdrość dopiero:wściekła/y:Ciesz sie ze nie musisz spędzac tych ost dni na patologii;) I na Ciebie przyjdzie pora,oby malenstwo nie czekało tylko na przyjazd tatuska;-)
Nastraszyłaś mnie tymi 3 tygodniami....Jakbym miała Pole tyle przenosić to akurat P. wracałby z powrotem do Anglii.....O nieeeeee:no::no::no:...To można pozwolić żeby kobieta przenosiła ciąże 3 tygodnie....??? Zaczynam się bać!!!:szok::szok::szok:
 
Do góry