reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

zdec - hehe bardzo dowcipny twój mąż ;)
Lena - w końcu ma swoją niunię przy sobie :D super.

Co do becikowego we Wrocławiu to:
potrzebne są: ksera dowodów (do wglądu oryginały), ksero aktu urodzenia (oryginał do wglądu), zaświadczenie od gina i wypełniony druk. I MOPS znajduje się na ul.Hubskiej a nie na Strzegomskiej jak jest na stronie :/ Wnioski będą rozpatrywane miesiąc po tym jak doniesie się numer pesel dziecka :/. My nr pesel małej będziemy mieć dopiero 7.07. więc będziemy czekać do sierpnia na pieniążki albo i dalej.

U nas mała dzisiaj w nocy miała kryzys z cycem i nie chciała ssać wiec ściągnęłam do butli i poszło w miarę gładko. Dzisiaj cierpimy przez wczorajszą rozpustę mamusi :( Byliśmy na obiedzie u teściowej i oczywiście jak mówiłam że smażonego nie mogę to mi wszyscy mówili że przecież w końcu muszę zacząć jeść normalnie i żebym nie przesadzała więc kotlecik zawijany z serem żółtym, ziemniaczki i mizerię pochłonęłam z przyjemnością, na deserek kawałek torciku bo oczywiście też gadanie żebym nie przesadzała... Po powrocie do domu miałam wyrzuty sumienia że zjadłam te rzeczy... A dzisiaj pokutuje bo małą brzuszek boli :(
 
reklama
Super magdalena że już wróciliście do domu:)
A tych nie rozpakowanych to proszę w ich imieniu o nie denerwowanie;-)
Ale znalazłam dzisiaj pozytywny aspekt tego że jestem nadal w 2pack. Mam ostatnią szansę czuć kopniaczki mojej niuni, bo już nigdy więcej tego czuć nie będę:-)
Gorzej tylko, że jestem dzisiaj sama w domu i jeszcze muszę iść po południu na wizytę. Mój mąż pojechał do szpitala z siostrą:-( No ale mam nadzieję że mała będzie cierpliwie czekała na tatę....
 
Wniosek o becik składasz w MOPS albo Urzędzie Miasta...zależy jak jest u Ciebie...potrzebujesz akt urodzenia, 2 dowody osobiste i zaś. od gina.
Ja jeszcze nie składałam wniosku o becik mimo że już byłam u siebie w pracy z pokazać małego...jeśli złoży się wniosek do 10 dnia miesiąca to powinni wypłacić jeszcze do końca miesiąca, wnioski złożone po 10 przechodzą na następny miesiąc.

A tego następnego miesiąca to pod koniec?

Lena - WIELKIE WIELKIE GRATULACJE....MASZ JUŻ W KOŃCU SWOJĄ KSIĘŻNICZKĘ.!!!! ODPOCZYWAJCIE DZIEWCZYNY!!!!!

No ładnie, ładnie....dziś pewnie rozpakuje się trochę dziewczyny....Pewnie katarzynajanicka będzie następna.....no i może ktoś jeszcze????? Jejku wygląda na to że naprawdę będę ostatnia....Pewnie nasz wątek Czerwcówki 2010 już spadnie i nawet nie będzie gdzie się pochwalić dzidzią.....Smutne to trochę!!!:-:)-:)-(

Spokojnie, wątek będzie przeniesiony w inne miejsce, ale wszystko zostanie tak jak jest ;-) Nikt nam nic nie usunie
 
Witam sie z ranca

oooo Lena w końcu sie wypakowała , wielkie GRATULACJE KOCHANA !!!

Teraz na bank poleci cobra ,nie ma innej opcji zreszta :-D

Dziewczyny jak odstawie ten jogurt to juz wogole nic nie bede jadla. Jem tylko chleb z chuda szynka ,zakupilam wczoraj. Jego bole brzuszka sa nieregularne. Wczoraj nawet wypiłam szklane kopru włoskiego,bo mały nie bradzo chetny ,zeby go pic.
 
Niestety wywalili nas do domu po oksytocynie stwierdzili ze synus jeszcze nie chce wyjsc i na sile nie beda go wypychac a ze juz tydzien po terminie to nic jak maly ma sie dobrze .Matko jedyna ile jeszcze .Troszke skurczy bylo jak mialam oksy podlaczona ale odlaczyli i cisza:) Widocznie tak ma byc dwupaczek nie jest taki zly zważywszy ze to pierwszy i narazie ostatni raz :)
 
aaa ato napewno cos kombinuje, tak mi sie zdawalo,ze jej nie widze na BB.

A tu moi synkowie IMG_6818.jpg
 
reklama
witam Kochane:tak:
po raz drugi odkąd Mały pojawił się na świecie wyspałam się:-D:-D krarmiłam Go o 23.30 potem chwilę przed 3, spał do 5.45(a raczej mamie dał do tej godziny pospać bo mąż idąc do pracy mówił że już o 4.30 nie spał:szok:) więc znów karmienie, pokokosił się przez 40min i do 9.10 spaliśmy:szok::szok::szok::-D chyba ta kiepska deszczowa pogoda tak na niego działa, bo budzi się tylko na karmienie nawet teraz:szok::-Dbynajmniej coś w domu mogłam zrobić. Kochany Bąbel:tak:

dziewczyny dziękuję za odp w sprawie odciągania mleka:tak::tak::tak:

lena gratulacje, nareszcie doczekałaś się córeczki:tak:

katarzynajanicka
powodzenia!! dasz radę, jeszcze dziś przytulisz synka:tak:

kalwa jak u ortopedy? jak wygląda taka wizyta?my mamy wizytę 30czerwca

A tego następnego miesiąca to pod koniec?
my składaliśmy 26 maja a dostaliśmy pieniądze wczoraj więc pewnie pod koniec następnego:blink:

Kasiulka_1980, anecznik zazdroszczę Wam tego fryzjera, mój Tymek ma już ponad miesiąc ale jeszcze bez niego nie wychodziłam z domu-nie licząc półgodzinnych wizyt u mamy która mieszka kilka pięter niżej:-p ciężko mi się ściąga pokarm:zawstydzona/y: a bez tego nie mogę się ruszyć bo moja Dzidzia się zagłodzi:zawstydzona/y: a swoją drogą to mój nie jest zbyt chętny żeby smemu na dłużej zostwać z Synkiem:wściekła/y: mówi że się boi:confused: faceci...

zdec niezły ten Twój mąż, myślał że go poród ominie:-p? hehe:-Dmoże mu się przyśniło że rodziłaś:confused: i dlatego tak na dzień dobry z tym wyskoczył:-p 3mam kciuki za Twoją szwagierkę

witajcie kochane:-) my już w domku od wtorku. Pomału dochodze do siebie po cc, ale przyznam że ciężko mi było. Za to Michałek taki słodziak:rolleyes::rolleyes::rolleyes:, tak bardzo jesteśmy w nim zakochani że brak słów. Tak się ciesze że mam go już przy sobie. A te jego uśmieszki powalają z nóg.

Niewiem czy pamiętacie jak pisałam że w ciąży ginka zdiagnozowała u niego poszerzony moczowód w nerce... byliśmy już na USG i lekarz wykluczył jakiekolwiek nieprawidłowości, stwierdził że to macica musiała gdzieś naciskać że dało taki obraz. Trochę uspokoiliśmy się:tak: ale będe naprawde spokojna gdy jeszcze raz to potwierdze i jesteśmy umówieni na początku lipca do innego specjalisty. Poza tym maluszek ma żółtaczke i leukocyty w moczu 5-10. Podaje mu furagin, wit E i luminal.

Dziś ide na ściągnięcie szwu po cc, trochę się boję:szok:
super że już jesteście w domku:tak:ściąganiem szwów się nie przejmuj, też się bałam, a w sumie to nie bolało, może nie było najprzyjemniejsze ale ból minimalny, albo i zerowy.cieszę się że z tym moczowodem jest OK, napewno potwierdzą obecną diagnozę:tak:

ewela chłopacy rewelacyjni, a Mały jaki słodki uśmieszek ma na buźce:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry