reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Ja myślałam o tym, żeby wpaść do fryzjera we wtorek....Czuję że do tego czasu się nie rozpakuję.....Zobaczę jak jutro będę się czuła ....Jęsli nadal zero oznak....to dzwonię do koleżanki i robię się na bóstwo:-D:-D:-D:-D:-D...
Żadnych nowych wieści od rozpakowujących się????
Kaj też coś sie nie odzywa?????
 
Meg powodzenia

Zdec ja stawiam ze Twoj dzien bedzie jutro niestety co do Agi i Cobry jakos nie mam przeczuc:)

Gryzka ja z soczewkami tez sie meczylam na poczatku teraz i zakladanie i zdejmowanie to sekunda, bylo warto chociaz dla okularow slonecznych :))

Ita ja mam taka technike ze jak mam pelne piersi bo maly nie daje nadal rady tyle spijac ile ja oferuje to pod cieplym prysznicem wypycham az sie poluzuja i nie beda twarde i bolace. Kasiulka ma racje im czesciej jest ssanie czuli tez odciaganie tym wieksza produkcja. Ekspertwm nie jestem z Olafem tak sie zalatwilam ze reki do gory nie moglam podnesc , ale juz wiem ze oddciaganie to nakrecanie produkcji :))
 
hey
w nocy nie ogłam spać, jakieś chore wizje miałam..... wymysliłam ze jade dzis do mojego gina, a co... MUSI MI DAC TO ZWOLNIENIE CHOCIAŻ NA 1 TYDZ. ŁASKI IE ROBI..

jutro termin......
 
Milka szkoda że nie masz jakiegoś przeczucia co do mnie:-(...Jakby coś się zmieniło daj znać!!!:-D
Ja od dwóch dni jakoś mniej sie stresuję.....i mniej przeżywam, że powinnam już cieszyć się Polą a tu "ani słychu ani dychu".....Co ma być to będzie....
Ustaliłam wczoraj z moim P. że przylatuje 5 albo 6 lipca.....Myślę, że do tego czasu nasza królewna już będzie na świecie a jak nie to jak tylko przyjedzie jedziemy na Karową i nie wyjdę dopóki mnie nie zostawią....To będzie wtedy ponad tydzień po terminie....!!!!!!Także już mi troszke łatwiej bo mogę odliczać dni do przylotu P.

Dziewczynki nasze coś milczą!!!! Może stękają teraz bidulki!!!!!Lenka, Kasiu trzymam kciuki!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie
ja dalej 2w1 :-( dzisiaj wizyta u mojego lekarza a jutro w szpitalu na ktg itp.w nocy źle spałam o 5.30 już tak mnie plecy bolały że spać nie mogłam więc przeniosłam się do dużego pokoju żeby D pospał jakoś niedobrze mi dzisiaj ufff niech to się skończy już

od leny nie ma wiadomości więc pewnie zajęta porodem i nie ma czasu nic napisać

a i od cobry coś nie ma wiadomości może ona też cichaczem się rozpakowuje...


 
Do góry